_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sedzia kabaret
0
HaaaaaaahhhhaaahhhhaaahhhAaa
0
Haaaahahhhaaaaaahaaahghaaa
0
Hahahah kocham go
0
Agresywny pressing Barcelony? Lubie to
0
to nie ma sensu bo to Wy mnie oświeciliście ostatnio co do Busquetsa. fakt.. w rozegraniu jest w sumie bardzo dobry jak na DP.. problemy są z obroną, ma najwięcej odbiorów, ale tylko dla tego, że gra na tej pozycji a sama Barcelona mocno stara się o posiadanie piłki. Busquets jest świetny, lecz ostatnie jego starty i wpadki są zbyt duże i częste by myśleć, że na tej pozycji jest lepszy od Masherano, który na DP okazał się świetny na MŚ. moim zdaniem to właśnie Busquets rozpoczyna całą TIKI TAKE swoimi zagraniami. jak ma okazje to odda strzał i zdobędzie bramkę. jak ma okazję to po prostu uderzy, jak ma okazje to poda świetnie, ale typowym "ryzykantem" to Busi nie jest.. wole Mascherano, ale to Wy mnie do tego zaraziliście.. Busquets to klasa światowa.. ale Mashe też.. i jest mniej "Tiki Takowy"...
0
boże kiedy ja ostatnio czytałem zawsze Xavi, Xavi, Xavi. myślałem, że ktoś z rezerw.. ale tylko przez 2 sekundy
0
Gdzie Real, Barça i Atléti nie może, tam Rayo może
nie trzeba sprawdzać kto pisał artykuł, żeby wiedzieć, że to Eoren.
0
ale normalne kur.. mecz o 22 w środku tygodnia. żeby małe skośne skurczygnaty mogły ledwo co otworzyć oczy i już oglądać mecz. do roboty jutro za mnie chyba pójdą
0
już "zwycięstwo Barcy w Lidze Endesa" jest lepszym rozwiązaniem na temat główny.
0
A kto to ku**a jest Douglas?
2
ale mnie ta reklamówka co lata tam wku****
2
Messi upada i nie wstaje przez 3 sekundy. emocje mam jak na GD
1
ray hudson kisiel w gaciach.
dżinis! dżinis! madżikal! dżinis!
0
tak ogólnie to te Depo jest strasznie żałośnie słabe..
1
Cuenca.. strzelił raz 2 gole na Camp Nou 3 ligowej drużynie przy wygranym 9:0 spotkaniu i już miał być nowym Davida Villa.. a jak to często się okazuję.. został jakimś średniakiem z Depo
0
wziął bym średnio zapowiadającego się obrońcę z Barcy B i bym się "obronił". Wy chyba patrzycie na wzrost i medialność, bo motywacja do gry Pique opuściła około 2 lata temu.
0
wiecie co bym zrobił z Pique, gdybym był trenerem? :D
sprzedał
0
Luis "no nie wiem jeszcze co ogarniam" Suarez
0
Rakitiiiiiiiiiiiiic!!!!!!!! bravo! pomocnik, jedyny chociaż.. ale Messi też brawo!
0
Luis "gram zespołowo" Suarez
0
myślę, że wygramy to
0
mam nadzieje, że sztab teraz dokładnie ogląda spotkanie Man City vs Arsenal i dobrze, również taktycznie, chcą przygotować się do tego dwumeczu.
0
wiem, że często było inaczej ale..
klasa, historia vs KA$A : 2:0
0
no jak Arsenal odbierze chociażby punkty City na jej stadionie to po prostu szok.. przecież Arsenal to od paru lat "chłopaki do bicia" dla wszystkich którzy u siebie rozgrywają z nimi mecze..
0
każdego z Was na jeden sezon dać na trenera Barcelony heheh było by ciekawie he
0
w Lidze każda kolejka dla nas jest meczem który po prostu musimy przy tak dysponowanym Realu wygrać i koniec . dobrze, że Luis wystawił taki skład.
"jeśli nie widzę potrzeby rotacji, zmiany zawodników przez stan fizyczny, nie robię tego bo nie ma po co. chcemy wygrać każdy mecz, na każdy wychodzimy z jednym nastawienie - wygrana"
Carlo Ancelotti
0
o jezus.. nie ma o czym pisać. Ter Stegenowi brakuje jednej bramki do swojej pierwszej bramki w Barcelonie. potwierdzone info
0
bo do tego rekordu porażka z Milanem w meczu towarzyskim akurat kolego się .. liczy. chodzi o rozegrane spotkania w każdej z możliwych rozgrywek, nawet spotkania oficjalne towarzyskie. do rekordu 24 spotkań wygranych pod rząd liczą akurat się wszystkie mecze.
0
no to kur WOLLY ZWIEDZA ŚWIAT. (szukaj WOLLEGO)starsi wiedzą o co chodzi.