_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlaczego nie przeszedł do Barcelony? Bo przeszedł do Realu. Zmieńmy już temat główny..
0
boże.. bark w bark było..
0
2:1 dla Valencji. 42 minuta.
0
zawsze mecz Valencia vs Sevilla uważałem za młodu jako drugi klasyk w Hiszpanii po GD
0
Diego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
są jaja na Mestalla
0
masz racje, nie słuchaj tych "bobków"
0
takie zachowanie to przecież t-o-t-a-l-n-e amatorstwo. totalny debilizm. rozumiem w IV Lidze zrobić tak, gdzie grają amatorzy i gdzie sędziowie są również nimi, ale nie tutaj.. co za amatorstwo
0
a tak poza tym .. znam lepsze dzisiejsze artykuły niż ten.. temat główny? chyba nie. to temat który mnie już absolutnie nie interesuje. to piłkarz Realu i koniec kropka. już ten chłopak na prawdę mnie nie obchodzi.
0
100 000 euro tygodniowo? 80 dla mamy 20 dla niego.
0
a Carlo jak zawsze szykuje formę na koniec sezonu :) to jest różnica trenerów. no, ale cóż.. Puchar Króla jest jak najbardziej w zasięgu Barcelony a w Lidze na pewno walczyć będziemy do końca.
0
tak się spuszczacie? mi takie spotkania zupełnie nic nie mówią o przyszłości. nawet nie mówią o tym w jakiej formie przystąpimy do walki o półfinał na Calderon. nie mówią mi takie mecze nic. zwykła goleada.
0
przypomnij sobie pierw podstawy ortografii i pisowni.
2
niesamowite jak Luis Enrique "nie ukrywa" jakim jest średnim trenerem. ten mecz wygrał Messi. kolejny raz.. jak może Luis Enrique nie wystawić Suareza w jego urodziny nawet na 10 minut. co on chciał mu przez to przekazać lub innym. nie rozumiem, przecież na pewno tym sobie sympatii u Urugwajczyka nie zyskał. niesamowite.
0
zaś pewnie będzie 2:0
0
messi decyduje dla kogo piłka..
0
hahah amica gornik łeczna hahahhahaha
0
teraz nie podał heheh.. messi messi messi!
0
to nie dobra gra drużyny tylko popis 2 cracków. ale ciesze się bardzo. to również ważne.
0
chciałbym, żeby mi kiedyś Messi bramkę strzelił..
0
za chwilę za Neymara wejdzie Suarez,
0
Jordi "jeste snajpere" Alba
0
piszesz z dupy?
0
Pedro masz racje chociaż biegaj
1
schodząc rzucił jeszcze do sędziego "ramos is my hero!"
0
hahahah Ty stój tu i kciuki trzymaj!
0
taa czerwony.. od razu więzienie!
0
Pedro gra jakby udawał, że umie
4
"wiedział gdzie pobiec SERGIO PIQUE" !!!!!!!
0
nie interesuje mnie Varane