1

Dlaczego nie przeszedł do Barcelony? Bo przeszedł do Realu. Zmieńmy już temat główny..

0

boże.. bark w bark było..

0

2:1 dla Valencji. 42 minuta.

0

zawsze mecz Valencia vs Sevilla uważałem za młodu jako drugi klasyk w Hiszpanii po GD

0

Diego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

są jaja na Mestalla

0

masz racje, nie słuchaj tych "bobków"

0

takie zachowanie to przecież t-o-t-a-l-n-e amatorstwo. totalny debilizm. rozumiem w IV Lidze zrobić tak, gdzie grają amatorzy i gdzie sędziowie są również nimi, ale nie tutaj.. co za amatorstwo

0

a tak poza tym .. znam lepsze dzisiejsze artykuły niż ten.. temat główny? chyba nie. to temat który mnie już absolutnie nie interesuje. to piłkarz Realu i koniec kropka. już ten chłopak na prawdę mnie nie obchodzi.

0

100 000 euro tygodniowo? 80 dla mamy 20 dla niego.

0

a Carlo jak zawsze szykuje formę na koniec sezonu :) to jest różnica trenerów. no, ale cóż.. Puchar Króla jest jak najbardziej w zasięgu Barcelony a w Lidze na pewno walczyć będziemy do końca.

0

tak się spuszczacie? mi takie spotkania zupełnie nic nie mówią o przyszłości. nawet nie mówią o tym w jakiej formie przystąpimy do walki o półfinał na Calderon. nie mówią mi takie mecze nic. zwykła goleada.

0

przypomnij sobie pierw podstawy ortografii i pisowni.

2

niesamowite jak Luis Enrique "nie ukrywa" jakim jest średnim trenerem. ten mecz wygrał Messi. kolejny raz.. jak może Luis Enrique nie wystawić Suareza w jego urodziny nawet na 10 minut. co on chciał mu przez to przekazać lub innym. nie rozumiem, przecież na pewno tym sobie sympatii u Urugwajczyka nie zyskał. niesamowite.

0

zaś pewnie będzie 2:0

0

messi decyduje dla kogo piłka..

0

hahah amica gornik łeczna hahahhahaha

0

teraz nie podał heheh.. messi messi messi!

0

to nie dobra gra drużyny tylko popis 2 cracków. ale ciesze się bardzo. to również ważne.

0

chciałbym, żeby mi kiedyś Messi bramkę strzelił..

0

za chwilę za Neymara wejdzie Suarez,

0

Jordi "jeste snajpere" Alba

0

piszesz z dupy?

0

Pedro masz racje chociaż biegaj

1

schodząc rzucił jeszcze do sędziego "ramos is my hero!"

0

hahahah Ty stój tu i kciuki trzymaj!

0

taa czerwony.. od razu więzienie!

0

Pedro gra jakby udawał, że umie

4

"wiedział gdzie pobiec SERGIO PIQUE" !!!!!!!

0

nie interesuje mnie Varane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?