_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w obronie wyglądamy jak dzieci. za słabo wyglądamy z przodu by myśleć, że dzisiaj uda nam się zgarnąć 3 punkty. masakra..
0
Bartra tak dał dupy? bo za gość.. boże obrońca klasy poniżej średniej
1
no dawno dzisiaj nie grał
0
nic mnie nie obchodzą. po prostu zwracam uwagę na rzeczy bezsensowne, które nie mają na prawdę sensu. kompleks? może Ty masz.
0
nie. prowokacja, trolling..
1
widzę, że jak redakcja jest pewna zwycięstwa to użytkownicy stronki chyba nawet meczu nie obejrzą i można dopisać 3 punkty i zająć się czymś innym.
niestety
rewanżowy mecz który grasz w Pucharze z zaliczką 5:0 gra się inaczej niż mecz ligowy bez zaliczki. oni też zagrają nie ten sam mecz co ostatnio. my akurat nie mamy prawa nic zakładać przed meczem. Suarez ile bramek strzeli? niech strzeli chociażby jedną, ale pod warunkiem, że zwycięską.
0
i super :)
zróbcie coś z tym i zostawcie tutaj dział dla piłki nożnej. kibice koszykówki niech mają swój dział. dlaczego my nie mamy swojego.. my musimy mieć "ogólny".. nie interesuje mnie to w ogóle, jeśli są zainteresowani.. są dla nich działy.
0
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/viaje-a-elche?gallery_index=11
zdjęcie numer 11 - to mój rap to moja rzeczywistość
0
Pedro jaki zaciesz. tak zagrasz sobie. Neymara boli noga. uciekaj do Anglii lepiej..
0
słaba coś jest sobota bez Premier League.. no ale są też mecze Hiszpanii
3
po ostatnich porażkach wyjdą zbyt pewni siebie?
3
inaczej gra się rewanżowy mecz z zaliczką 5:0 a inaczej gra się mecz ligowy. za darmo nikt goli nie daje. VEB
5
pisałem 20 minut komentarz.... przez mój internet po prostu skasował mi się. muszę streścić swoją wypowiedź.. bo mi się już nie chcę.. chodzi mianowicie o to, że Alves to (uwaga) jeden z najlepszych bocznych obrońców i głupotą jest porównywanie go do jego rodaka... Roberto Carlosa.. Carlos nie miał tej techniki.. miał genialną lewą nogę.. osoby piszące, że Alves jest nam niepotrzebny są po prostu TOTALNYMI DEBILAMI. Alves to klasy światowej obrońca boczny i tylko ocenie 17 latków.. a może nie.. oni są jeszcze do zniesienia.. ocenie 14 latków możemy zawdzięczać złą reputacje Alvesa.. on akurat moje dzieci chce dobrze dla tego klubu. to jeden z najlepszych PO w XXI wieku.. szok? dla mnie nie. dla Was może.. nie oceniam. mówcie co chcecie. to "Visca Łebki" chcą go sprzedać, jednak żaden następny trener Barcelony go sprzedać nie chce.. ciekawe czemu?? bo ku... jest dobry. to wrzutki niecelne uczyniły go według "VŁ" niewypałem.. hahah Alves niewypałem.. hah dobra ja już nic nie powiem.. po prostu dzieci, morda. jeżeli czegoś nie wiecie. pozdrawiam
0
Ødegaard to imię mnie rozśmiesza. szkoda, że uciekł taki talencik, ale myślę, że my mamy coś lepszego w rezerwach
0
o wiele lepiej będą się prezentować na naszych zawodnikach. dla mnie dramatu nie ma.
0
taa.. weź też taki tenis..
0
Chorwat to większy talent. moje zdanie, gdyby było inaczej powiedział bym to, ale my trafiliśmy lepiej.
0
ja nawet nie wiedziałem, że chodzi tu o jakąś grę! przeczytaj pierwszy komentarz w tej dyskusji nie wchodząc w link, tłumaczę przecież, że myślałem, że to XI wszech czasów Pique..
0
mowa o składzie Pique który uważa za najlepszy. o tym była mowa i to chyba chciał nam przekazać sniper22841 bo inaczej sensu nie miał by ten post. pisze jasno: "idealna 11 według Pique" wszystko
1
tak.. w XI Pique na bramce umieścił by młodego Belga a nie swojego przyjaciela z kadry Casillasa.. 1/4 składu jest z Realu Madryt.. Kroos zamiast Xaviego.. Bale.. hahahhahahahha..
ludzie.. program taki był kiedyś, nie wiem czy znacie.. "śmiechu warte"
0
jak to prawda to już mnie ten Pique wku.... na maxa..
0
mecze można by było oglądać 18+
0
powiesz szczerze, że warto na nią rzucić oko..
1
jesteś Messim. trener mówi takie coś. nagle jest twoim trenerem. myślisz, że mu Messi by wierzył na 100%? taka wypowiedź jest wypowiedzią która dużo już skutkuje, mianowicie brakiem zaufania.
2
Mourinho, Carlo, Conte, Simaone, Jurgen Klopp.. to są trenerzy którzy mogą coś ugrać u nas. dla piłkarzy z TOPU potrzebni są trenerzy z TOPU. nie okłamujmy się.. nie jest to ta sama motywacja..
18
Wy tu macie gówno do gadania i lepiej razem OUT
0
,,ja trenerem FC Barcelony? a czego ja mam ich nauczyć?"
Frank de Boer - 2012 rok
nie, nie, ja dziękuje
10
Kogo wolisz: Cristiano czy Messiego?
Na dzisiaj Cristiano.
sezonowiec
0
Specjalnie to zrobil zeby z gry mial he
0
Jeeeeeeeest!!!!!!!!!!!