_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cr7 pokazał jakim jest "number_one" po wejściu na boisko w bardzo złym dla drużyny momencie.
0
0
wiem widzę, to nie obelga, to pomyłka na klawiaturze
0
0
goooooooooooooooooooooooooooooooooooool
1
heh Ronaldo pomyślał:
"jestem w telewizorze więc pieprznę minkę jakąś, albo chociaż oczami zamrużę i udam herosa"
ronaldo, dzięki Ci, że jesteś taki fałszywy i aktorski,, dzięki temu kocham Messiego :)
heh
0
o.. więcej komentarzy tutaj niż na rm.pl po zmianie na CR7 Jamesa. myślę, że to działa w złą i dobrą stronę, ta strona a tamta to przepaść i stąd też myślę od niedawna (bo wcześniej myślałem, że to przez Visca łebków), że to dzięki poziomowi tej strony, lecz to Visca łenków też nie skreśla. Atletico!!! na przód!
0
gol padł w 59 ,
0
Sergio Ramos - the best defender.
haaaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaa.
strzela jak wielcy obrońcy, blokuje jak wielcy, broni jak na prawdę najlepsi, gra we własnym polu karnym jak totalna ciota..
3
0
0:0 dla Atletico? świetny wynik. oni mogą na Barnabeu strzelić bramkę.
1
0
jeśli przy nie korzystnym wyniku (remis bądź porażka) Ronaldo wejdzie i nie pokażę nic, zasada o tym, że NIE ISTNIEJE w ważnych momentach znowu się ziści
0
tak więc Torres dla mnie to zawodnik już dawno skończony . .
0
tak więc Torres to zawodnik już dawno skończony
1
dla mnie debilizm, czy jest burdel czy nie w kraju. jeśli burdel go zniechęca do bycia zawodnikiem reprezentacji kraju to żaden z niego reprezentant kraju.
0
to jest moim skromnym zdaniem zła wieść dla Atletico. CR7 nie ma zielonego pojęcia jak grać przeciwko takim piłkarzom. z całym szacunkiem, ale gość im strzelać to może tylko.. z karnych..
myślę, że Carlo ma dość tego, że jego piłkarze nie umieją nic zrobić Atletico i tylko dzięki "czerwonemu ramosowi" i jego chwili szczęścia mogą dziękować za jedyny mocny triumf nad Atletico. Carlo dzisiaj zaskoczył z czego wiem na paru pozycjach i na pewno Real wyjdzie skoncentrowany i co jest najlepszym atutem zespołu, mocno zmotywowany. Real będzie naciskać mocno, a Atletico znowu:
1. pierwsze 15 minut pressing do końca nawet na bramkarzu, aż w końcu będzie gol.. resztę meczu się bronić..
2. ostro bronić się z pressingiem na połowie i konkretnie kontratakować.
.. i tutaj ciekawostka..
Simaone właśnie się dowiedział o tym składzie. co zrobi Carlo? jak ustawi zespół? chyba jak zawsze.. ciągły atak na przeciwnika, lecz co ma zrobić teraz Simaone. ja myślę, że zagra opcją numer 3. jego drużyna będzie mocno skoncentrowana w defensywie (jak zawsze..) lecz cały mecz będzie zaangażowana w pressing i atak na bramkę Realu. oni zagrają 2 równe mecze czy to u siebie czy w Madrycie co jest ich na prawdę wielkim atutem. to będzie pierwszy świetny mecz w tym roku. Atletico ! wygraj. wygraj bo wolimy z Tobą odpaść niż z białymi.
0
albo wiadomość o tym, że wygrał już 3 złotą piłkę go skłoniła by zrobił sobie dzień odpoczynku o co poprosił Carlo :)
0
ale Real i Barcelona mają trudny terminarz. Barca po porażce na Anoeta gra teraz z Atleti a Real ma z nimi dwumecz w PK..
0
Bartomeu.. podanie się do dymisji nie jest odpowiednie. więc decyzja o szybkich wyborach jest czymś co najlepszego zrobiłeś dla Barcelony. wielkie dzięki!. Laporte..
1
OT: wyszła nowa świetna gra, polecam gorąco. jest bardzo realna
http://gryjava.e-gry.net/grajava_2850_Penalty+Ronaldo!.html
0
Pijemyyyyyyyyyyy !
2
0
hehe. no chyba tak można tylko opisać nienawiść którą darzycie następnego trenera, który nie sam odpowiedzialny jest za te wyniki, mało tego, moim zdaniem w znacznie mniejszym stopniu niż sam zarząd. Barcelona po latach zwycięstw się po prostu pogubiła. maszynka do zwycięstw nie wygrywa a tak miało być. Real za to zatrudnił Carlo i wszystko wyszło na jaw. gdyby Messi trafił z Realem, gdyby to i to i tamto to mielibyśmy 2 punkty przewagi nad Realem a wtedy wszyscy teraz by się nad Lucho miłowali, że jest świetny itp. prawda jest taka, że detale świadczą o tym czy go lubicie czy nie a to bardzo fałszywe i na pewno nie fair. ludzie, których uważam za mądrzejszych na tej stronie teraz pokazują swoją głupotę,
2
to widocznie nie zrozumiałeś tego pytania. chodzi o wizerunek. chodzi o to, że dziennikarz zadał bardzo dobre pytanie. Twoje też było dobre, ale do czasu, potem popełniłeś błąd. powinno brzmieć ,,odnosi pan wrażenie, że Messi znowu ciągnie na swoich barkach cały klub?" nie drużynę tylko klub. całą firmę i jej wizerunek. przy złych wynikach o Barcelonie było by bardzo głośno. bo miała piękny okres zwycięstw a teraz same afery. Barcelona bez Messiego stoczyła by się niczym AC Milan. to nie przesada, prawda.
0
nie ukrywam, że właśnie w Panu na zdjęciu widzę nasze szanse na wygranie z Realem Sociedad. to bardzo trudny teren, bardzo a Moyes słyszałem, że "nie szuka punktów tam gdzie jest to mało prawdopodobne". opowiadał o tym Jagielka, mówił tak jeszcze jeden piłkarz Evertonu, nie chce mi się teraz szukać który. Moyes raczej nie stara się motywować piłkarzy przed takimi meczami. Jagielka pisał, że jadąc na Manchester czy Chelsea nie czuli wiary w siebie, trener też nie czuł, mówił, że było to bardzo widoczne.
0
faul miał miejsce parę metrów przed polem karnym? no to niezłe jaja.
1
http://fangol.pl/view/81809/cahill-kopnal-kane-a
haha reakcja mou od razu po incydencie jest najlepsza.
0
i /wam mówię. najlepszego. nowego. szczęścia i zdrowia. dwie najważniejsze rzeczy.
0
bo jak każdy piłkarz jest fałszywy w wypowiadaniu się. co ma powiedzieć? prawdę? nie. powie to co agent mu każe. pozdrawiam.