0

ale ja odpowiedziałem na pytanie dotyczące porównania tej dwójki, nie na pytanie który z klubów lepiej na tym wyjdzie. dziwny jest Twój post, po prostu czytaj całą dyskusję ze zrozumieniem koniecznie.

0

u naszego skrzydłowego na dodatek widać o wiele większy potencjał niż u Walijczyka. Neymar za 2 - 3 sezony będzie się bił o złotą piłkę a Bale z Isco o pierwszy skład w Realu.

1

Xavi na trenera? byłby najlepszą z najgorszych opcji. najlepszą opcją jest oczywiście zatrudnienie trenera z wielkimi umiejętnościami, takimi które są bliskie umiejętnością piłkarskim piłkarzy Barcy. czyli poziom najwyższy. trener Ajaxu powiedział raz "ja na trenera Barcelony? a czego ja mam ich nauczyć?" prawda. jest wiele trenerów którzy mają taki problem. piłkarze po krótkim czasie zauważają to, że w karierze mieli już do czynienia z trenerami o wiele większej klasie i po prostu nie wierzą w projekt obecnego. Xavi miał by u piłkarzy poparcie z wiadomych względów. znają go wyśmienicie i pewnie razem z nim byli by w dobrych i złych chwilach. oczywiście najlepsze co może nas spotkać to Mourinho, Guardiola, Ancelotti, Klopp i Simaone, ale nie wydaje się chociażby na ten moment by któraś z tych opcji była by chociaż realna.

0

jestes hajtem

0

zobacz jaki pewny w grze jest Mathiue, zobacz ile on ma lat, zobacz ile on kosztował, zobacz, że dzięki 31 letniemu obrońcy, który pali fajki i objeżdżają go wszyscy, młody Bartra siedzi na ławce i traci wiarę w ten klub. teraz spróbuj się nie zaśmiać.

0

Koke jest typem piłkarza, którego Barcelona miała obowiązek zakontraktować. proszę wejść w mój profil i zobaczyć co pisałem 2 dni przed zakończeniem okna transferowego, kiedy to jeszcze mieliśmy nadzieje na Reus, Cuadrado czy Koke.
"niezakontraktowanie jeszcze chociaż jednego dobrego pomocnika przy 2 oknach transferowych z banem odbije się mocno Barcelonie."
Benatia.. następna klapa. Mathiue jest dla mnie śmieszny, dla mnie był śmieszny, jest i będzie śmieszny. śmieszny transfer, śmieszny obrońca. dla mnie Iniesta może grać dobrze, nie musi już grać wirtuozersko, ale błędy robił katastrofalne w tym meczu, szczególnie przy bramce na 3:1. Pedro młody jest dosyć, ale on będzie średniakiem już zawsze. cóż.. okno już transferowe nie nadejdzie szybko.. piłkarze muszą skupić się mocno na grze, a obrona musi wejść na poziom wyżej. wygrajmy z Celtą i myślmy o wyeliminowaniu błędów, teraz czeka trenera wiele pracy, wygrywać jest fajnie z ogórkami, ale teraz czas wejść na poziom wyżej. veb

0

ma może ktoś wkrót meczu z polskim komentarzem? mowa o el clasico?

0

2

heh ludzie nie mają innych w życiu problemów. zazdroszczę im.

1

świetnie dzisiaj czytało się poranny przegląd prasy.

0

no, 10 minut temu wrzucone..

0

nie to forum. kafeteria jest parę metrów dalej

0

on ostatnio musi brać jakieś wyjątkowo mocne narkotyki, nie wiem czemu jeszcze komisja antydopingowa nie zajęła się jego przypadkiem

2

dla mnie Chelsea jest faworytem LM i BPL

0

przy karnych dla Realu jest tyle w godzinę

0

Drogba jak w Monachium!

0

tak się zdaję zapamiętaj. Barcelona wygrała by wczoraj i już byś z nim nie poprowadził dyskusji normalnej

0

nie ma tam u Was w teamie jakiś dobrych stoperów?

1

śmieć sobą gdzieś indziej dzisiaj błagam Cię

3

dobrze, że nie widać tutaj na razie żadnych courtoisow, whatisow i spoko hala fanow czy kogoś tam jeszcze bo bym chyba się lekko zdenerwował

1

ale spotkanie na Old Trafford.! w tamtym sezonie ten mecz był karą dla oczu. teraz Mourinho "nie dyga" i gra otwarcie. super się ogląda.

4

ja bym Ci odpisał, ale ja w ogóle Cię nie rozumiem xd

0

miałem pisać o Tobie jeszcze, ale myślałem, że na weekend gdzieś wyjechałeś i Cię nie będzie :)

1

"ale emocje u Holendra widzę są duże, cały czas mu chodzi prawa noga. dobrze, że Van Gaal nie notował akurat czegoś na kolanie, pewnie potem sam siebie by nie odczytał" - Marcin Rosłoń. jakie oni puenty czasem to leże po prostu i wstać nie mogę.

1

tylko jacek1999 może takie coś "polecić"

0

Ty zostań naszym trenerem! :D

1

Fabregas zrobił "klasycznego Fabsa" i nie wiem nawet gdzie on jest.. magik lepszy niż Ronaldinho. po prostu zniknął.

0

interesująca, ale to nie FIFA 15. obrona wolna jak explorer. Alba tam grać nie powinien

4

nie prawda. nie oddaliśmy im piłki za darmo. wzięli ją po prostu okazując się dużo lepsi w środku pola. to oni ten mecz wygrali.

0

to, że Busquets grał a chciałeś Mascherano, nie oznacza, że Busi grał źle! pomocnicy do kreowania gry "dali dupy" i Mathiue na lewej. były ciekawe akcje z lewej strony, lecz Francuz nie wiedział jak się zachować. Busquets nie odpowiada tak bardzo za porażkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?