_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a ja się pytam kiedy nagroda za największe "padolino" Ligi BBVA. ronaldo zdobędzie kolejną nagrodę..
0
Bacca tym razem wygryzł Messiego :D no ku**a jeszcze lepiej niż z Vela..
1
LFP się skompromitowało już TOTALNIE. w Madrycie rozdanie nagród, wszystko wygląda jakby LFP kupił Perez, chociaż tak nie jest wiadome, ale co ma LFP do Messiego, że nie ma go w nominacji do tej nagrody? 2 miechy kontuzji a 3 miejsce w rankingu strzelców.. boże.. wiadome jest to, że co drugie 7 letnie dziecko wiedziało by, że Messi musi tam być..
0
6 - Pedro - offside jest spektakularna..
2
bo Carlo też ma Twittera :)
0
boże. 5 minut przed meczem tu wejdź i linków tutaj jak zawsze w komentarzach będzie tysiąc..
0
potrójna motywacja, klasa, umiejętność zrobienia różnicy, jest decydujący - Suarez
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ - Pedro
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ - Munir
ostatnio obiecujący, lepszy na ten czas od Pedro i Munira, ---------------------- - Sandro
za Suarezem przemawia też jedno, na pewno nie da mniej zespołowi niż ostatnia trójka. niewystawienie go w pierwszym składzie będzie błędem Luisa Enrique bo jeśli przegra bez Suareza to straci w wielkim stopniu autorytet a jeśli przegra z nim to nie myślę by jakakolwiek rozsądna gazeta właśnie w wystawieniu Urugwajczyka w pierwszej jedenastce szukała powodu przegranej.
2
szybkie przypomnienie. tamten sezon.
9
na pewno Bayer zagra z Roma?
0
filmik zajebisty
1
bardzo łatwo jest wyczytać z ruchów ciała i mimiki czy ktoś jest naturalny czy nie. ronaldo nie jest naturalny, nie jest sobą, ciągle gra kogoś. to proste jak je*****.
1
a co powiedzieć ma bliska mu osoba? to co ja powyżej? prawdę?
2
szkoda, że ronaldo ciągle kogoś gra.. nigdy nie jest sobą, może nie umie nim być. te miny, gesty są strasznie sztuczne. chyba właśnie za tą "fałszywość" go po prostu nie lubię, pewnie gdyby był sobą i to okazywał miał by u mnie wielki szacunek bo piłkarzem jest genialnym
1
to tak dla beki. a Ty zapamiętaj mój nick i nigdy mi nie odpisuj.
1
tylko trawę porządnie skoście !
0
zobaczymy "kris" czy po GD też będziesz miał taki zaciesz
2
różnica miedzy szkółką Barcelony a Realu?
http://fangol.pl/view/73818/fatalne-pudlo-z-karnego?autoplay
0
http://fangol.pl/view/73809/podsumowanie-meczu-as?autoplay
0
powinien zostać czy powinniśmy marzyć o odejściu Douglasa? Douglas to śmiech na sali i po odejściu Martina zostanie nam Alves i właśnie Douglas.. Montoya się tutaj marnuje, ale nie chce srać ze strachu o Alvesa, który może dostać kontuzji i zostaniemy z naszą "nową perełką" a poza tym wiele spekuluje się o odejściu Alvesa do Manchesteru United, więc trzeba wszystko na spokojnie przemyśleć.
2
Munir musi mieć "to coś" bo przecież Barcelona na siłę chcę z nim podpisać kontrakt z pierwszą drużyną.
0
Polska ma awansować na 44 miejsce w rankingu FIFA. na Twitterze poinformował o tym Jakub Kwiatkowski, Rzecznik Prasowy PZPN-u
0
ale wiesz, chodziło mi tym przykładem o zmotywowanie w pracy. przy układaniu kostki też możesz kogoś kto ma słabą psychikę wytrącić z równowagi i już praca nie będzie mu tak szła jak wcześniej. ten co ma dobry humor znajdzie lepszą motywację, poddenerwowany i rozgoryczony znajdzie ją gorszą, lub w ogóle. słowa Carlo mają proste zadanie. wmówić piłkarzom Barcelony to, że ich trener nie rządzi w Barcelonie i Enrique nie jest żadnym wielkim charakterem, który pociągnie ich do sukcesu. piłkarze już wiedzą o wypowiedzi Carlo, nikt nie mówi, że wyjdą na Bernabeu o się podłożą lub przestraszą :) ale jeśli to czytali to wiedzą, że sytuacja z Enrique i Messim odbiła się echem, i wyglądało to dosyć śmiesznie, Enrique troszkę pokazał to, że nie podskoczy Messiemu, a to dowód na to, że nie jest się "urodzonym liderem" . to wszystko . presja i psychika zawsze grają pierwsze skrzypce. to mózg człowieka decyduje o większości spraw, wielcy trenerzy starają się umiejętnie wejść w ten mózg, swoich piłkarzy i drużyny przeciwnej.
2
9 kolejka. to 9 kolejka i mamy 4 punkty przewagi nad Realem. jak myślisz, komu wynik 1:1 bardziej odpowiadać będzie w 80 minucie? komu będzie bardziej pasował? odpowiedź jest prosta. Realowi i Barcelonie. najciekawsze co może się zdarzyć po przez wynik to tak jak piszesz, przegrana Realu. strata będzie wynosić 7 punktów, a to już nie mało bo każda kolejna strata przez Real, nawet po 10 kolejkach, może już okazać się mocno skomplikowaną sytuacją, gdy odrabianie strat godzić musiał będziesz z Pucharową Fazą Ligi Mistrzów po nowym roku. ja remis uznam za zaliczony sprawdzian dla Luisa Enrique. trener Barcelony musi znaleźć "element zaskoczenia" by wyrobić sobie opinie w szatni i na zewnątrz.
0
no śmieje się.. Giggs był grającym trenerem. po prostu wiem też dokładnie to, że Messi zrobił źle, ale tak już jest. jedynie wielki charakter może już zmotywować na 100% i poukładać do pionu te gwiazdy z Realu czy Barcelony. Real jest poukładany, Barcelona? no właśnie..
0
Giggs pod koniec tamtego sezonu wchodził kiedy chciał, robił co chciał, schodził kiedy chciał.
0
Carlo i Mourinho to najlepsi trenerzy. nie ma nikt prawa oceniać czy jest dobry czy nie przez takie wypowiedzi. nie wiem czy Wy wiecie, ale on pracuje dla firmy Real Madryt i płacą mu wysokie pieniądze i oczekują wyników. jeśli ktoś układa kostkę brukową w pracy chce by była ona ułożona dobrze i na prawdę myśli tylko o tej kostce. trener zaczyna "gierkę słowną" przed El Clasico. każdy wielki trener wie jedno. jeśli takie zdanie miało by wpłynąć chociażby w 1% na koncentracji piłkarza Barcelony, to po prostu warto je wypowiedzieć. to profesjonaliści, to wielka kasa. nikt nie będzie myślał czy "wypada coś zrobić" po prostu dla dobra wyniku sportowego, robi się to.
0
Mou to najwyższy poziom, więc takie "schodzenie" to nie jest złe
0
dokładnie! Real "zakłamanych" dziesięciu pucharów europy! Śp Di Stefano ukradziono nam, to my mieliśmy mieć te puchary. Śp Di Stefano był na tamte czasu dla innych piłkarzy jak ten najlepszy w podstawówce w momencie WF-u. kiwał jak chciał, robił co chciał. 5 Pucharów Europy z rzędu! lub 4 nie pamiętam.. oszukana historia.. za to gnoje Real
1
ogramy Real, spokojnie :) musimy po prostu wyjść skoncentrowani w obronie a Messi, Suarez i Neymar zadbają o kolejne gwizdy w strone Ikera
2
Dudek w takim razie jest Ebolą