_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
ale cicho nie musi nikt wiedzieć
0
tak tak wiem. jest okey, ale ten sam error mi wyskoczył na transmisji co jeszcze 2 tygodnie temu tutaj na meczu.
3
error 505 na mojej transmisji.. redakcja!! to Wasze serwery?!
3
nie wie ktoś ile Alves ma w już karierze wrzutek na nogę rywala? bo my tu o rekordach Messiego a nie wiem czy Alves jakiegoś nie pobił..
3
Ronaldo z karnych ?
bitch please... Messi z spalonych
3
http://www.futbolhd.pl/stream1.php
ale wejdz tylko Ty bo mi się zetnie
1
z autu by chciał trafiać :) nie ma co, Messi jest i tak najlepszy!
0
strzelił by minę
0
BYTOOOOMMMMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!! CZEEEWAAAA!! TARNOWSKIE GORY!!!!!!!!!!!!
0
2 do Raula i 2 do Ronaldo.. z tego co mówili..
0
6:0 dla Szachtaru. 5:0 dla Bayernu. podobnie zanosi się na Camp Nou i Chelsea też zmierza ku takiego wyniku. masakryczna kolejka Ligi Mistrzów dla faworytów.
0
oglądam na kompie Barce a po prawej brat Bayern i mam 2 mecze na widok :) Bayern jedzie równo..
1
a Bayern gwałci Rome dalej.. 5:0 35 minuta.
3
transmisja mi się spiepszyła.. ;/ podajcie linki ludzie! fajny mecz w końcu jakiś..
0
a Bayern dalej gwałci Rome. 4:0 30 minuta..
0
Pedro dzieli o Twojego zachwytu 10 centymetrów? świetnie to zrobił. przyjęcie, strzał. niestety słupek
0
co to są właśnie KONTRY! piękne
0
a tym czasem..
.. Bayern gwałci Rome 3:0 25 minuta
0
bardziej cieszy mnie asysta Iniesty :)
0
MESIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
0
piętkision 99
0
Pedro k***a weź sam sobie zrób zmianę
0
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=2
wejdz tutaj. super transmisja ;)
2
Pedro technika w fifie 16 ponad 99
3
mathiue dostał wolne, nie Busquets, ale Masherano, no ale Busquets, Mathiue, na pewno Masherano
0
łajzy :) no dobra, dzięki za nic :)
0
chłopaki/dziewczyny/obojniaki a tak na serio, nie ma ktoś dobrej transmisji?
0
http://www.fanaticstv.pl/p/classico-uno.html masz. na polsacie nie mam pojęcia czy leci. tutaj masz link do meczu. na canal + leci.
0
bo Cie wy****li konkretnie.
0
nie sserio. potem leci już tylko rodzina zastępcza