0

łodzią podwodną te pół roku w morzu byłeś?

0

lool.. daj spokój.. temat jest o PK.

0

było by super! Samper, Deulofeu, Suarez. w nich widzę nadzieje na przyszłość!

0

kolejny mecz w którym pomoc będzie najważniejsza. Eibar miał sporo czasu na przygotowanie się do tego meczu. dobrze ustawią się w defensywie. ważne by pomoc nie była przy tym bierna.. niech ich troszkę "rozruszają" to będzie dobrze.

0

0

co do snów miałem właśnie pisać.. śniło mi się, że graliśmy na wyjeździe z jakąś drużyną w lidze, do 90 minuty prowadziliśmy 1:0 a potem cały stadion był zadymiony, dookoła dymiły racę i w środku była wielka mgła, naglę ktoś strzelił w kierunku naszej bramki a Bravo był w całkowicie innym miejscu na bramce, piłka została uderzona z gąszczu mgły.. xD 1:1.. xd ewidentnie pie****i mi się w tych snach coś..

1

z Valencja w finale. ich nowy trener coś w nich "ruszył" i idą na prawdę w dobrą stronę..

0

swoją drogą to brawa dla Huesca, która dotarła do 1/16 Pucharu Króla! no no..

0

masakracja.. .

0

jak to mówią młodzi ludzie .. xDD

1

świetne zestawienie! Puchar Króla w tym sezonie będzie rozstrzygnięty dość szybko.

0

to boczny obrońca :) fajnie, żeby czyścił jak "nienormalny" a przy głębokim pozycyjnym ataku pomagał dobrze napastnikom na bokach, może zaliczył od czasu do czasu asystę. bramek od niego nie wymagam, ma kto strzelać.

1

no szkoda, że piłka nożna po prostu też nie ma swojego działu. jeżeli jest to główna strona na której są wszystkie newsy, czemu ta najważniejsza sekcja, piłki nożnej nie ma swojego działu. to się wydaje "niepoukładane" jeżeli spojrzysz na dół i widzisz działy dla każdej z sekcji. ta powinna być piłkarska a po kliknięciu na inną powinna wyświetlać się inna. oczywiście mi i chyba nikomu to nie przeszkadza, ale jest to na pewno nie w stu procentach sensowne

0

no są wymagające :)
wgl mnie to nie interesuje.. redakcjo.. jest tu dział koszykówki, nie wątpię, że są tutaj fani kosza i na pewno wiedzą, gdzie trzeba kliknąć by przenieść się na odpowiedni dział.. mi nie przeszkadza obecność tutaj tematów, mi przeszkadza to, że działy, które są świetnie zrobione po prostu przestają mieć sensu.. tu jest dział piłki nożnej.. kosza jest gdzieś indziej. działy zostały stworzone co jest świetnym pomysłem, ale wgl nie mają sensu? skoro tutaj są newsy, które powinny być gdzieś indziej ? ;/

13

ja w Munirze widzę potencjał.. nie patrze tylko na pierwszy mecz, nie patrze tylko na pudło z metra na pustą.. widzę w jego zagraniach i zachowaniu na boisku coś co można jeszcze dobrze wyszkolić. będzie grajek dobry z niego.

0

ale właśnie, gdyby Barcelona w tamtym sezonie nie tylko wygrała Puchar Króla, ale i zakwalifikowała się do Finału LM i przy dużej motywacji po prostu go wygrała, mówilibyśmy, że tamten sezon był niezwykle udany, ale tak się nie stało, ale właśnie przez ten mecz z Chelsea, który był niemiłosiernie nie fair.. niesamowite okazje, innego takiego meczu półfinałowego ja nie pamiętam..

1

GD GD GD!!!!!!!! nie wiem czy ktoś wie, ale przed GD mamy mecz z SO Eibar, które na mecz z Barcelona miało mnóstwo czasu na przygotowanie się. może być tak, że wynik 0:0 będzie utrzymywał się bardzo długo, a strata punktów radykalnie zmieni podejście do GD i nasze myślenie. pierw zagrajmy z SO Eibar.

0

Ty 24/h w tych gazetach siedzisz? ;o

0

było by świetnie. otwarty mecz! myślę, że Barca wyszła by na tym lepiej niż Real.

1

to bardzo dobre zdanie. teraz autobusy dobrze ustawione niszczą absolutnie każdy atut "tiki taki" prócz samego posiadania piłki, które gówno daje. ale z tym sezonem 2011/2012 się nie zgodzę! no nie umiem się z nim zgodzić. pamiętajmy tamten mecz, 2:0 karny, mogło być 3:0, nie było, Messi miał potem jeszcze słupek i były 2 KAPITALNE setki dla Barcelony. to był jeden z tych meczów, które przegrać się nie dało już.. chodź Chelsea stawiła opór, mogliśmy ten mecz wygrać już w pierwszej połowie. tamten mecz to na prawdę popis "Tiki Taki" i niestety.. popis braku skuteczności. sam to przyznasz.. przypomnij sobie :)

1

hehe ten filmik jest prze.. xd

0

ludzie mi chodzi o te newsy "z dupy" . zakaz mamy jeszcze przez 2 okna a ktoś wstawia newsa o zainteresowaniu 2 pomocników i "może nam zdejmą zakaz, obyy".
rozbraja mnie to. okno się skończyło a tu w połowie października newsy o transferach..

22

ja tam do Pedro nic nie mam, nastrzelał bramek nam ważnych, nie raz uratował skórę.. mogę na prawdę posypać przykładami.. ale po odejściu Guardioli, który chyba jako jedyny umiał wyciągnąć z Pedro to co najlepsze, Pedro po prostu stał się.. średniakiem.. a będąc nim, nie zabłyśniesz w Barcelonie..

1

Jezus kiedy Wy przestaniecie..

0

no i przestało być śmiesznie.. ["]

0

heheh Sport: Pedro kończy z piłką nożną! od dzisiaj były piłkarz Barcelony ma zamiar uczyć się tańca "robot"

3

jakby jakiegoś elektro-robota tańczył..

2

my nie mamy takiej polityki jak Real.. :) już "hala dzieci" by się śmiały, że zależy nam tylko na sprzedaży z koszulek..

0

nooo.. Denis to kozak. Halilovic też.. ale to kozaki na grę za 3 sezony.. mówiłem w czasie okienka nie raz i nie dziesięć razy.. brak transferu jeszcze jednego pomocnika przy zakazie transferowym może w znaczny sposób przełożyć się na zdobyte trofea..

0

co do tego Play Station.. ciężko jest w FIFIE wy***ać w d**ę całą obronę Realu w półfinale Pucharu Mistrzów.. Messi to zrobił. niektóre rzeczy ciężko zrobić w grze tak jak robi to Messi..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?