0

Thierry Henry? :) co do Iniesty NIESTETY się zgadzam. gra bez błysku i jakiegokolwiek zaskoczenia. najlepszy jego mecz to chyba ten wczorajszy, gdzie na słabo technicznych rywali mógł parę razy popisać się swoim wizytówką, chodzi o ten jego zwód balans ciałem = minięcie rywala. nie zasłużył.

4

no to nie graj Jezus. co on sztabu medycznemu tego nie powiedział a mediom tak? to nie graj jak masz kontuzje.

0

no chyba znalazło by się parę lepszych ujęć w tym meczu.

0

1

zdjęcie tygodnia jest fest. właśnie to mnie rozbraja, dlatego właśnie nie lubię Bartry. chwalony pod niebiosa za dobre występy 2 sezony temu z ogórkami na Camp Nou. NOWY TARZAN! ja mówię jeden z wielu średniaków. nie słabeuszy, ale zwykłych, ciułających się po średniej klasy zespołach, średniakiem. wkurzały mnie wtedy jego wywiady, czego to on nie chce wygrać, a gość wygrał parę główek w swoim polu karnym i strzelił jednego gola! to było 2 lata temu za ŚP Trenera. teraz mamy to z Munirem. on chociaż nie wypowiada się tak, ale.. to ludzie akurat robią za niego. nowy kur.. Therry Henry ;o, nie pamiętam jeszcze jakie durne porównania tu słyszałem, ale było zabawnie. gość z metra nie trafił do bramki. chciał chyba jeszcze "sklepać bale" z asystującym mu wtedy Mathiue, bo ten strzał poszedł w kierunku Francuza. nie chwalmy 19 latków po jednej bramkę i 4 udanych dryblingach. nie chwalmy po dobrych 2 meczach. media to robią i co się z nimi dzieje. wiedzą, że są obserwowani już baczniej, i PYK, gówno grają. ja Bartry nie lubię właśnie przez Was, a szkoda, bo chciałbym mieć do niego większą sympatię.

0

nawet nie chodzi tyle o to, że słabe zespoły. chodzi tu o pewien rytm meczowy. czy sparing grał by z Niemcami i Argentyną, też wydaje mi się, że wszedłby od 60. ja tak obstawiałem jak tylko się dowiedziałem, że GD to jego pierwszy oficjalny mecz w koszulce FC Barcelony. Neymar ma formę, ale właśnie jak na razie chyba tylko on i Alba. boje się tego, ale i tak chyba Suarez wejdzie w 60 minucie, w sumie myślę, że na 100%

5

no, ale zdjęcie to Wy zawsze k***a dobierzecie

1

chyba za styl ubierania, tatuaże i wrzutki, bo przecież nie za umiejętności.

2

przez takich jak Ty ludzie bany dostają. to k** nie oglądaj

0

no, ale oglądajcie. wartoo 12:20 najlepsze

2

cześć. musicie obejrzeć ten filmik

1

nie ważne. życie nie ma sensu. zrozum go

0

co za różnica czy miniesz 5 zawodników a strzelisz na pustą? ojj jest różnica i chyba na to akurat kapitanowie reprezentacji i selekcjonerzy patrzą co grudzień. patrzą na gole, ale najbardziej na wkład w drużynę i trofea. ja myślę, że CR7 zdobędzie złotą piłkę, ale napisałem to pierwszy raz od grudnia 2013. nigdy nie zaczynałem podobnej dyskusju wcześniej. po prostu teraz podzieliłem się tym o czym myślałem ostatnio. nie mam świra na tym punkcie. napisałem po prostu to o czym można tu pisać. pozdrowienia

5

0

i kto mi teraz powie, że to nie jest pleb z rm.pl i tylko prowokuje. mowa o Georg

0

Kluivert, też mi się tak zdaje.

1

ronaldo wyszedł jak debil na Marce. tak patrze na ostatnie mecze 2 najbardziej utytułowanych drużyn w Hiszpanii i wyjaśniam sobie WSZYSTKO. ronaldo zbliży się o jedną złotą piłkę do Messiego. skubany za dużo zdobył i za dobrze znajduje się w polu karnym (lepiej niż Messi) w ostatnich 2 sezonach. dobra, strzela super bramki, ale dużo strzela z tak zwanej "dupy". dużo goli, ale to on jest ich autorem, pamiętajmy. Messi DOROŚLEJSZY, a Ronaldo w szczytowej formie. crack realu otrzyma ZP.

0

mówiłem ostatnio o tej passie Valdesa. to było jakoś w momencie 1/8 finału LM z Arsenalem (2:1 . 3:1 rok 2011). pamiętam bo demotywator wstawiałem z tematem właśnie rewanżu na Camp Nou. mnóstwo czasu nie stracił Valdes w lidze bramki w tym czasie.

1

Frankowski i Brożek

0

klasowym będzie, teraz wyraźnie widać, że jest po prostu "młodziakiem" i boje się, że szybko nie zmieni nikt tego. musi ochłodzić główkę. czasami nie zachowuje się tak jak powinien.na boisku i w życiu oczywiście

0

przez ostatnie 10 lat Everton dobry początek sezonu miało tylko rok temu.

1

dziwna jest ta sonda. powinien być jeszcze jeden punkt. "jestem za, ale jeżeli tak duże rotacje w składzie występują tylko w pierwszych 3-4 miesiącach sezonu." rotacje u nowego trenera to normalka..

0

weź się zgłoś sam

0

po co Ty wgl Michał odpisujesz? to jest jeden z tych plebów co prowokują w ukryciu. szmaciarstwo. redakcja mu się przyjrzy.

1

dobre Rayo nie jest złe. to będzie, albo ciężki mecz, albo Rayo po prostu przegra w szatni. Rayo to jedna z najlepszych drużyn w lidze i nigdy tabela nie odzwierciedla tego. Rayo to dobry klub.

0

tak. to jest właśnie sprawa, której chciałem ominąć. u mnie też zbanujesz sąsiada i banujesz mnie... wiem o co chodzi. Wy czytacie komentarze, Wy wiecie jaki tu się powoli robi burdel. ja Nam Wam/Nam chcę pomóc i tylko myślę jak.. te pleby mnie dobijają co dziennie..

0

wkurwiłem się dzisiaj. sorki

0

wgl będę patrzał teraz na Ciebie z innej strony. świetna historia

1

jeszcze po angielsku bo tutaj przy rejestracji musisz zaznaczyć, że znasz ten język w 100% na wypadek jakby komuś siadło na głowę i zachciało się kopiować dialogów z messim czy kimś i wklejać na stronę.

1

jak mnie wkur to wrzucanie tych ciekawostek i różnych dialogów. redakcja stworzyła stronę, chcecie to złóżcie podanie o redaktora. wszyscy będziecie wrzucać jakieś rzeczy z nadzieją, że nie pojawiły się jeszcze na stronie i wszyscy będą respektować " skąd on ma to info woooww ;o"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?