_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
chodzi mi o tych na dole, o tych co tu się rejestrują tylko by dostać bana, lub jak najdłużej próbować udawać, że nie ma zamiaru prowokować, ale sam dobrze wie, że to robi.
0
proponuje całkowicie zmienić karę dla użytkowników, którzy prowokują swoimi postami innych użytkowników, co zawsze może doprowadzić do niekulturalnej dyskusji i wielu złych, niepotrzebnych słów. mianowicie bany za prowokacje są o tyle oczywiste, że wiadomym jest to, że za 2 dni użytkownik znów wejdzie na to forum z możliwością kontynuowania sypania obelgami i prowokowania. skuteczny w tym przypadku mógłby być ban całkowity na IP. kiedyś miałem serwer w CS i jest możliwość w przypadku Neostrady (zmienne IP) zbanować kogoś w jeszcze większym rozszerzeniu, ale zapomniałem na czym polegała ten ban. trzeba karać za łamanie regulaminu tak jak to się robi do tej pory, ale jednak kary za prowokacje powinny być surowo zaostrzone.
0
ciekawe co zrobią z tym Gabim. niezła akcja z tym meczem. ja wgl dzisiaj o tym pierwszy raz słyszałem, ponoć jak był piłkarzem Realu Saragossa ustawił mecz, jego zespół grał o utrzymanie z Levante i wygrał 2:1. mecz był ponoć kupiony przez kapitana Atletico za ponad milion euro! sam zawodnik przyznał się do tego!
0
City albo Chelsea. Alves dobrze gra z kontry, a City się nim interesuje.
0
ale w czołówce najlepszych strzelców w historii LM naszego klubu jest..
1
głupotę troszkę też... teraz faktycznie liczy się przede wszystkim kasa i wypadało by ją mieć a co za tym idzie, dobrego sponsora.
0
to był sprawdzian dobry, tego co stało się na początku sezonu. sprawdzian miał nam odpowiedzieć na pytanie czy seria z czystym kontem i dobry początek sezonu jest spowodowany dobrym całkiem fajnym terminarzem czy jednak to ręka Enrique w nowej jego erze w tym klubie. każdy sam dostał oceny tego sprawdzianu, do każdego należy zdanie. ja mam swoje.
2
tylko, żeby potem nie było lamentu.. Real za tyle kupił Hazarda czy Reusa? a my musimy sprzedać tego czy tego by kupić tego. ja już trochę dojrzałem do tego, co zawsze gra pierwsze skrzypce w biznesie i marketingu - kasa. ja nie mam nic przeciwko reklamie na koszulce, ja nie czuje się mniej dumniejszym kibicem przez to. fajnie jest się wyróżniać, ale najlepiej sportowo, a na razie wyróżniamy się tym, że mamy największy potencjał z klubów na świecie, a gramy nie na miarę oczekiwać, bo to właśnie mecz z PSG był tym sprawdzianem dla Barcelony. potrzebna nam jest rewolucja, Suarez. nie możemy tak klepać piłką, bo to nie jest zaskoczenie. zawodnik zawsze w 100% skoncentrowany jest na akcji, która właśnie przebiega a to daje nam małe szanse na zaskoczenie.
0
noo tak. noo za to można spokojnie zrobić małą komisję i wyraźnie dać znak, że takie "rażące" symulki i jakich mówisz, będą karane ostrooo.
0
zaś wiele zasad rozszerzonych musiało by wejść. czyli kiedy interpretujemy to jako symulkę. np jeśli Neymar zostanie lekko szturchnięty przez Kompanego to wylot Neymara na 2 metry mnie nie zdziwi, sędziego może. czasami jest tak, że dostajesz żółtą kartkę za symulkę, ale czasami tak, że nie dostaniesz jej bo po prostu miałeś prawo się wywrócić, ale sam kontakt nie miał prawa kwalifikować się do faulu. ja tam wolę jednak tą karę co jest teraz. czyli jeśli ktoś symuluje to traci u wielu szacunek, a to już duża kara. człowiek ogółem woli być mocny
0
i się kurwa zarejestrowałeś plebsie 2 dni temu i będziesz teraz absolutnie wszystkie komentarze sprawdzał i szukał błędów ortograficznych by je poprawiać i obrażać od takich i nie takich a zdesperowane dzieci będą Cię polecać. zarejestrowałeś się tu to pisz, prowadź dyskusję.
1
tak każdy już na 40 metrów od swojej bramki czyszczą wszystko.
7
ja nie rozumiem dzieci co oglądają teraz Real. beznadziejny mecz kimś tam, gdzieś tam. Arsenal vs Galatatasaray i Atletico vs Juventus lecą. to się ogląda. oglądacie tego Ronaldo jakbyście chcieli nim być a potem użalali się jaki to jest słabszy od Messiego
0
ATM 1:0 JUV TURAN
0
co oni z tym "teraz CZARUJE Pogba" przecież co on utrzyma się przy piłce to oni w tym widzą "wielki potencjał". on go ma, ale już niech go tak nie wyróżniają bo na razie to on nie wie co na boisku robić na Calderon.
0
Calderon! ale doping! oni są po prostu z czołówki!
4
jaki z Ciebie jest pleb
0
Alexis "jeste dryblere" Sanchez
http://fangol.pl/view/71485/odwrotna-przekladanka
0
jak można napisać, że przyczyną jest niewykorzystanie przewagi w posiadaniu piłki? gdy Barcelona będzie mieć 90% a w tych 10% rywala będzie dalej pozwalała na takie cuda jakie robiło PSG to na prawdę rywal może wygrać przy posiadaniu piłki 90% do 10%.
0
2 pkt w wczorajszych meczach LM w Lidze Typerów. masakra. nieobliczalna LM ..
0
ile wspomnień !
0
będzie już Suarez. a to, że PSG to wielki klub to jest dla mnie bardzo jasne. Barca na Nou Camp to najlepsza Barca.
6
ludzie!! spokojnie :) na Camp Nou im pokażemy co jest lepsze, kasa czy klasa i historia!
1
Ter Stregen przy bramce na 2:1 pokazał dlaczego broni w lidze Bravo. to wyjście to czysty pokaz jak mało doświadczony to chłopak.
0
alesz Ty k*** je*** sk**** pie****
0
Pedro "hattrik"
0
on wgl wysiada
0
Jeremy "mój błąd" Mathiue
0
Baaaaaaaarcaaaaaaaaaaa. Paryż będzie bordowo-granatowyyyyyyyyyyyyyyyyyy
0
na ten czas to wyjściowa jedenastka. wierze, że za niedługo Pedro zamieni Suarez (zamieniając się tym samym miejscem z Messim, a sam Leo będzie "wolnym elektronem") a Mathiue ze składu wygryzie zdrowy już Vermaelen w formie .