_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
620 komentarzy,
Ronaldo karny i gol
661 komentarzy
0
Goetze 3:0 !
3
trening chyba ogląda jakiś ;o
0
Fernando "jestę strzelcę" Torres
3
świetnie reguluje temo gry, jest bardzo inteligentny. to świetny transfer
0
boże zmień ten Avatar.. w oczach mi się pi od niego ciągle.
1
to na ilu Ty w końcu forach siedzisz
0
szlaban na kompa powinieneś dostać nie ronaldo czerwoną...
1
dla mnie Bojan Messiego i Ronaldinho
0
ale ja Cię szczerze pochwaliłem. bez jakiś podtekstów.. serio :)
1
hahahahhahahhahaha
0
młody a jaki poprawny :))
brawo
3
niee. podziwiamy go tu za to
0
Empoli 2:0 AC Milan - Inzaghi lepiej niż Seedorf
0
dobrze. do mnie chyba miało być.
0
ale o Waszych wawrzyn też mógłbym napisać niezłą książkę :) ot nie chodzi o to czy z fcb.com czy z rm.pl tylko kto za klawiaturą siedzi..
1
ja to za często nie jestem na stronce w czasie meczu Realu. zawsze tu takie cyry są? :D najpierw płacz a potem "najważniejsze są trofea i asysty"
hah :D no sorry, ale nie da sie.. hahashsah
2
hehe, ile teraz ludzi pisze o tej dobroci zespołu.. Messiego gole nie ważne.. no cóż, trudno się nie zgodzić z tym, że najważniejsze są trofea.. to bezdyskusyjna prawda, ale w ciągu dnia widzę tu troszkę mniej tak mądre komentarze i na prawdę widzę, że zmienia się nastawienie na forum w raz z sytuacją która ma właśnie miejsce czy to na Camp Nou czy w Madrycie.
1
po pierwsze nie było by 75% kibiców i może było by trochę lepiej
0
śmietnisko tutaj się robi.. ile tu kibiców Realu to nie da się..
1
to liczymy klasyfikacje kanadyjską?
2
ciekawi mnie to, że dzieci kibicujące Realowi jakoś tutaj się odnoszą do meczów tylko wtedy jak Real prowadzi. Real przegrywa i nie ma crtuisa, whatisa, spoko hala fana, piotrka jakiegoś tam ch wie jeszcze kogoś. teraz siedzą tu jakby im redakcja kazała wypiepszać ze swojej strony
0
nie odchodź! nie pamiętasz z RSS? jeszcze to zdążą przegrać
1
co takie pleby tu robią
0
tytoń by obronił..
0
nie gdyby Elche strzeliło z dupy i nic nie grało. dobrze grają na razie..
0
to Elche to ja nie wiem. po prostu lepiej grają..
0
jak tam? brameczka?
0
a co to się dzieje na bernabeo .. ;o
buuahhhehah
0
teraz dotrzymać do przerwy, w szatni telefon do Mourinho po wskazówki i będzie super.