2

620 komentarzy,
Ronaldo karny i gol
661 komentarzy

0

Goetze 3:0 !

3

trening chyba ogląda jakiś ;o

0

Fernando "jestę strzelcę" Torres

3

świetnie reguluje temo gry, jest bardzo inteligentny. to świetny transfer

0

boże zmień ten Avatar.. w oczach mi się pi od niego ciągle.

1

to na ilu Ty w końcu forach siedzisz

0

szlaban na kompa powinieneś dostać nie ronaldo czerwoną...

1

dla mnie Bojan Messiego i Ronaldinho

0

ale ja Cię szczerze pochwaliłem. bez jakiś podtekstów.. serio :)

1

hahahahhahahhahaha

0

młody a jaki poprawny :))
brawo

3

niee. podziwiamy go tu za to

0

Empoli 2:0 AC Milan - Inzaghi lepiej niż Seedorf

0

dobrze. do mnie chyba miało być.

0

ale o Waszych wawrzyn też mógłbym napisać niezłą książkę :) ot nie chodzi o to czy z fcb.com czy z rm.pl tylko kto za klawiaturą siedzi..

1

ja to za często nie jestem na stronce w czasie meczu Realu. zawsze tu takie cyry są? :D najpierw płacz a potem "najważniejsze są trofea i asysty"
hah :D no sorry, ale nie da sie.. hahashsah

2

hehe, ile teraz ludzi pisze o tej dobroci zespołu.. Messiego gole nie ważne.. no cóż, trudno się nie zgodzić z tym, że najważniejsze są trofea.. to bezdyskusyjna prawda, ale w ciągu dnia widzę tu troszkę mniej tak mądre komentarze i na prawdę widzę, że zmienia się nastawienie na forum w raz z sytuacją która ma właśnie miejsce czy to na Camp Nou czy w Madrycie.

1

po pierwsze nie było by 75% kibiców i może było by trochę lepiej

0

śmietnisko tutaj się robi.. ile tu kibiców Realu to nie da się..

1

to liczymy klasyfikacje kanadyjską?

2

ciekawi mnie to, że dzieci kibicujące Realowi jakoś tutaj się odnoszą do meczów tylko wtedy jak Real prowadzi. Real przegrywa i nie ma crtuisa, whatisa, spoko hala fana, piotrka jakiegoś tam ch wie jeszcze kogoś. teraz siedzą tu jakby im redakcja kazała wypiepszać ze swojej strony

0

nie odchodź! nie pamiętasz z RSS? jeszcze to zdążą przegrać

1

co takie pleby tu robią

0

tytoń by obronił..

0

nie gdyby Elche strzeliło z dupy i nic nie grało. dobrze grają na razie..

0

to Elche to ja nie wiem. po prostu lepiej grają..

0

jak tam? brameczka?

0

a co to się dzieje na bernabeo .. ;o

buuahhhehah

0

teraz dotrzymać do przerwy, w szatni telefon do Mourinho po wskazówki i będzie super.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?