_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Messi podbił 8 razy. kolejny rekord :D
0
tak na marginesiku:
jak wygram,y tego seta to jesteśmy mistrzami świata.
0
Pedro świetnie gra rękami
5
dwa kurwa do jednego dwa kurwa do jednego. polskaaaaaa
0
serce w gardle 23:23...
0
słabe :) będą lepsze
0
Rakitic premierowy gol, a to oznacza...
Error 505 sorry..
1
Barca wygrywa z Levante a Polska jest mistrzem Świata w siatkówce. będę w niebie
0
wszystko stres i chwila braku namysłu przed komentarzem
0
dam, ale tylko Ty wejdź bo mi zaj***e cały steam ..
http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=3
0
tak zauważyłem Twój kom w tym gąszczu. dawno w sumie nie padły. może coś naprawili, bo ostatnio na prawdę wiele osób tu jest. ten temat ma godzinę a już tyle komentarzy, osób które ten temat odwiedziły nawet nie chce wiedzieć, a errorów nie ma .. :)
2
A teraz pomyślcie sobie, że..
.. za Pedro gra Suarez..
0
JEEEEEEEEEESTTTTTTTTTTTTT! NEYMAR!
0
Pedro ah minimalnie ;/
0
ale to taki busik. bardzo źle się ustawiają w tym autobusie. nie to co Apoel.
2
Busquetsa już Erick Cantona obserwuje chyba.. nagrywają nowe Jogi. Busquets weź się zajmij kryciem.. nie jesteś Zidan
8
Busquets - Joga Bonito Perfecto..
1
Wolski: Alves, cały czas nie może podać celnie z tej swojej prawej strony"
YOU DONT SAY :O
1
hejty będą, ale redakcja nie zbanuje bo.. sama ogląda Polaków ! :D yea
2
jak tu nie pisać? POLSKAAAAAAAAAAAA
0
takim autobusem jak Bilbao ostatnio. defensywnie, ale słabo z ustawieniem.
0
wiele zespołów nie ma Messiego a zdobywa trofea. świat runął?
1
Jeremy " ee na pewno zdążę" Mathiue
2
około wszystkich .
3
Polacy w II secie prowadzą 5 punktami (10:15)
:))))
0
nic nic .
0
chyba ktoś jako pierwszy dostanie bana za avatar
0
oj Mathiue aż sete se zajara w przerwie. mógł mieć premierowe trafienie.
0
tak. pamiętacie:
Ronaldooooo!!!!!!!!!!!!!!!!! on teraz uciszył Camp Nou!!!!!!
0
gwizdka pierwszego nie ma a komentarzy więcej niż przez cały temat derbów Madrytu na RM.pl