5

Messi podbił 8 razy. kolejny rekord :D

0

tak na marginesiku:
jak wygram,y tego seta to jesteśmy mistrzami świata.

0

Pedro świetnie gra rękami

5

dwa kurwa do jednego dwa kurwa do jednego. polskaaaaaa

0

serce w gardle 23:23...

0

słabe :) będą lepsze

0

Rakitic premierowy gol, a to oznacza...


Error 505 sorry..

1

Barca wygrywa z Levante a Polska jest mistrzem Świata w siatkówce. będę w niebie

0

wszystko stres i chwila braku namysłu przed komentarzem

0

dam, ale tylko Ty wejdź bo mi zaj***e cały steam ..


http://sportslive.info/viewpage.php?page_id=3

0

tak zauważyłem Twój kom w tym gąszczu. dawno w sumie nie padły. może coś naprawili, bo ostatnio na prawdę wiele osób tu jest. ten temat ma godzinę a już tyle komentarzy, osób które ten temat odwiedziły nawet nie chce wiedzieć, a errorów nie ma .. :)

2

A teraz pomyślcie sobie, że..
.. za Pedro gra Suarez..

0

JEEEEEEEEEESTTTTTTTTTTTTT! NEYMAR!

0

Pedro ah minimalnie ;/

0

ale to taki busik. bardzo źle się ustawiają w tym autobusie. nie to co Apoel.

2

Busquetsa już Erick Cantona obserwuje chyba.. nagrywają nowe Jogi. Busquets weź się zajmij kryciem.. nie jesteś Zidan

8

Busquets - Joga Bonito Perfecto..

1

Wolski: Alves, cały czas nie może podać celnie z tej swojej prawej strony"
YOU DONT SAY :O

1

hejty będą, ale redakcja nie zbanuje bo.. sama ogląda Polaków ! :D yea

2

jak tu nie pisać? POLSKAAAAAAAAAAAA

0

takim autobusem jak Bilbao ostatnio. defensywnie, ale słabo z ustawieniem.

0

wiele zespołów nie ma Messiego a zdobywa trofea. świat runął?

1

Jeremy " ee na pewno zdążę" Mathiue

2

około wszystkich .

3

Polacy w II secie prowadzą 5 punktami (10:15)

:))))

0

nic nic .

0

chyba ktoś jako pierwszy dostanie bana za avatar

0

oj Mathiue aż sete se zajara w przerwie. mógł mieć premierowe trafienie.

0

tak. pamiętacie:

Ronaldooooo!!!!!!!!!!!!!!!!! on teraz uciszył Camp Nou!!!!!!

0

gwizdka pierwszego nie ma a komentarzy więcej niż przez cały temat derbów Madrytu na RM.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?