0

ahhah :D 2:0 real wygrywa a tu niektórzy " chłopaki bez spiny mamy przewagę"
ehehhueh
pierw to się trzeba utrzymać, jak się nie mylę to Barcelona ma 9 punktów a w lidze do zdobycia jest 114. fajnie, że bez spiny! Real może dzisiaj co zrobić? wygrać, przegrać lub zremisować, nie przegra ligi ani nie wygra, nie w najbliższych 4 miesiącach.

0

jeśli Barca dała by radę wygrać 2 najbliższe mecze wyjazdowe, było by kapitalnie. jak Real w najbliższych 3 kolejkach pogubi punkty to ich sytuacja będzie na pewno już mocno niepokojąca. Atletico bezpośrednim rywalem.

26

też Koronie Kielce nie trafił

0

ważne 3 punkty na trudnym terenie. da się to zrobić.

0

to raczej byłą wymiana Sanchez, Fabregas za Suareza. jeśli chodzi o kwoty.

0

pamiętam jak w ostatnim sezonie Mourinho, Real pojechał na Granadę i Ronaldo strzelił jedyną bramkę w meczu. Real przegrał 1:0 XDmogło by się powtórzyć. życzę Ronaldo wielu bramek..

0

mi on absolutnie nie wygląda na osobę z charyzmą. ciągle założone ręce i spokojne obserwowanie meczu. takie kluby jak Real, Bayern, Chelsea, Barcelona musi prowadzić trener z wielką charyzmą i autorytetem bo tylko on swoją postacią może zmotywować największe gwiazdy piłki.

0

jak już coś to " Pan wszedł"

1

on ma sankcje Ty nie żartuj, że nie wiesz o tym

1

i tak do końca sezonu :) ta. Levante bardzo trudnym terenem. tam gra się inaczej. tam gra się na pewno prościej i zawsze jest to wojna.

0

nic do Ciebie nie pisał, Ty się nie odzywaj bo się tu zaraz spam zrobi bo weekend mają..

1

Suarez to po pierwsze profesjonalista. Suarez to nie jeden z tych co się wypalają po transferze, to inni piłkarze uczyć będą się od niego snajperskich umiejętności. on odpali i nie wiem wgl jak o tej klasie zawodniku można dyskutować na temat "czy odpali czy nie"

2

no lepiej wyszliśmy, ale kupno Suareza i pozostanie w klubie Alexisa uznał bym za najlepszy w ostatnich latach ruch na rynku transferowym Barcelony. Alexis ma też świetne atuty, ale jeśli nazywamy to "wymianą" to tak, dobrze się stało. Suarez to najlepszy snajper na świecie.

0

zapamiętuje. jeśli ktoś taki jak Xavi wypowiada się w ten sposób,to oznacza, że bardzo to jest przemyślana i profesjonalna i prawdziwa o tym decyzja. Xavi to drugi trener. to zagadka do rozwiązania. on teraz wysyła sygnał przede wszystkim Realowi Włocha, Bayernowi Pepa, Chelsea Mourinho. trzeba przyznać, że tak efektowny styl w jakim Barcelona zdobywała trofea pokazało, że Barceloną to jeden z trze największych klubów w historii. to Barcelona jest zawsze faworytem bo to ona jest największa. Marca tamten sezon zniszczyła meczami, których przegrać nie musiała, a tak nie przystoi. nie Barcelonie. teraz Barcelona oddali.

1

0

to powinno też pozytywnie odbić się na Barcelonie B. "młodziki" będą zmotywowane wiedząc, że Luis Enrique może w każdej chwili na nich postawić.

0

pominołem "hiszpański". my bad

0

to nie pokazuje jego talentu tylko "umiejętności" psychiczno-osobiste. najbardziej utalentowany jest na pewno Messi. ma nie tylko talent piłkarski, ale również ten magiczny, który sprawia, że widzimy na boisku to co widzimy, gdy jest przy piłce. na Messiego i Ronaldinho zawsze mówiłem " dotknięty przez Boga "

0

Alves sportowo traci w oczach kibiców właśnie przez komentarze typu " Alves i jego wrzutki.." nikt nie widzi tego jak on gra ziemią, jak gra na małej przestrzeni, jakie ma uderzenie, jaki ma przegląd pola. to dla mnie najlepszy PO, to, że nie dla Ciebie nie wyjaśnia nam kto ma rację. Alves to dla mnie nowoczesny boczny obrońca, który ma świetne umiejętności.

9

DLA "TYCH INNYCH"
dobra wypocę się ja!

Dani Alves to jeden z najlepszych prawych obrońców w Barcelonie i okey, w Lidze Hiszpańskiej. wrzutki, które dzieci tak nie lubią biorą się właśnie głównie z Waszych komentarzy. Dani Alves jest na prawdę kapitalnym bocznym obrońcą i nie wyobrażam sobie Barcelony bez niego jak bez Messiego, tak " jak bez Messiego" Alves to obrońca, którego sprzedaż będzie nam się " bekać " długo. Alves to ktoś kto wrzuca w pole karne piłki chcąc i wiedząc to, że tylko to może przyśpieszyć POPI*****one klepanie wzdłuż obwodu połowy przeciwnika. na razie Alves to " einstein " Barcelony, bo jako jedyny znajduje sposób na coś innego niż bez myślne klepanie po obwodzie. każdego uhonoruje, który tylko pokaże "jaja" grając piłkę ryzykowną i do przodu!


kurwa mać

0

myślalełem o Pique heheehhe ale ok mashe eheheeehe

0

ale wszystko jest ok mam nadzieje?

0

ciekawe kto nam pierwszy w sezonie bramkę strzeli. pamiętam jak za Pepa passa taka trwała bodajże 14 spotkań. dobre mecze oglądaliśmy, lepsze niż we wtorek

0

zwinny trafił jest dobrze

0

i właśnie teraz zobaczymy co to takiego ten cały Apoel Nikozja.

0

no dupą go skasował.. co o tym piszą przepisy

0

0

no klucz do sukcesu. odbiór piłki. do bramki klępą nie wejdzie się.

0

klepa - autobusy klepa - autobusy klepa - autobusy i tak zawsze

0

pomysł to Apoel ma. ciekawe czy po straconej bramce byli by konsekwentni. to świadczy o jakości zespołu i trenera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?