_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda, że Wolski to kibic Realu.. ale jak on komentuje mecz to emocji nabiera nawet mecz Cracovia vs Podbeskidzie.
8
dałbym Wam fajną transmisję, ale mi wejdziecie i zacznie się piepszyć ;p
0
albo nie banujcie barca sie zaczyna . wolski komentuje
0
2:0 !!!!!!! w 2 secie!!!!!! banujcie w c to mam
1
Ronaldo mówi zawszę: "faza grupowa to też fajna sprawa.." :)))
7
srebro też fajny medal :D
12
boże, proszę tylko o jeden mecz. niech Polacy w jedynym MŚ na swojej ziemi wygrają ten finał!
0
cholera. ... ..
0
nie tu .
1
to my oglądamy mecz Barcy a Ty ich zgłaszaj.
0
chyba przed Finałem LM w 2016
0
dlaczego tak świetnie zapowiadający się douglas znowu siedzi na trybunach? kontuzje ma?
0
nie ważne, że Mashe jest zajebisty, i tak patrzeć będą na 2 bramki Benzemy w Gran Derbi na SB (3:4)
0
zawsze pisaliście "Pedro", teraz Pedrito? :) może przez jego świetną grę
0
świetny skład! .
0
ale w porządku, będę tu pisał o Barcy wyłącznie bo oglądam Barce. tzn pierwszego seta może obejrzę siatkówki bo mecz dopiero o 20.55. więc śledź mnie bo będę dodawał kom co strzał, jak w sumie zawsze. będą tu komentarze i wszystkiego się dowiesz.
4
uwaga. przygotuj się:
bo Enrique zauważył w końcu, że to po prostu średniak..
0
to znaczy, że jest an ten czas lepszy. to lepiej dla nas chyba, że gra Bravo skoro jest lepszy na treningu. jestem na prawdę za Niemcem, ale całym sercem przede wszystkim za Barcą.
0
myślę, że też chodzi o życie osobiste. są pewnie pod szefem a w szkole nie byli tymi najważniejszymi i to teraz wyłazi wszędzie gdzie może być anonimowe. masakra.
0
jak znajdziesz jeden o siatkówce to logiczne jest, że znajdziesz też o Barcelonie. oglądam Barce i będę pisał to mnie śledź. im nie każcie nie pisać o czymkolwiek nie związanym z Barcą bo nikt nie jest tu wyżej od nikogo tylko redakcja.
6
zachowujecie się jak Pany. ja oglądam Barce i nie będę nic zgłaszał. komentujecie mecze Realu tutaj a potem prosto macie czelność pisać tu o tym, że zgłosicie każdy komentarz, który dotyczyć będzie najważniejszego w historii Polskiej siatkówki meczu. szmaciarstwo!
0
brawo!! :D . poprawiłeś się.. :))))
1
kibiców Legii słychać by było nawet na Camp Nou.
0
tak jesteśmy właśnie pod jego gabinetem, daj nam chwilkę
0
no to wychodzi na to, że taka chęć upierdliwości dla innych często samych nas stawia w złym świetle! :)))
2
tak :) a na deser mecz w Barcy
0
bardzo proste. wystarczy mieć chociaż połowę mózgu. patrz"
Daddy chodzi o to, że nie może obejrzeć dzisiaj meczu FC Barcelony na wyjeździe z Levante. bardzo chciałby obejrzeć go jutro, ale do tego potrzebny jest ktoś chętny, kto był by taki dobry i nagrał dzisiaj mecz i wrzucił go na taką specjalną stronę w internecie by sam Daddy mógł jutro pobrać ten wrzucony mecz.
nmzc
0
c o z a n i e d z i e l a !!!!!
właśnie wracam z maratonu, prosto z swojej kanapy. mecz Manchesteru United masakryczny. brat za czerwonymi. ekipa "Wasyla" tą przystawką niedzielną o mało co nie przebili hitu! gol Di Marii fenomenalny. to co potem zrobili gospodarze w sumie świetnie odzwierciedla to jak gra się na wyspach, do końca i szybko. ten mecz był wyborny. co do drugiego...
... mecz był właśnie taki jak każdy oczekiwał. Costa zrobił swoje, sprowokował (chodź drugą kartkę Zabaleta dostał chyba jednak za sam faul) i Chelsea zebrała owoce. kontra Chelsea wykończona przez Shurrle była (znów to słowo) F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-A. Hazard w niej grał pierwsze skrzypce. gol Lamparda na 1:1 i zachowanie kibiców Chelsea po meczu po prostu napisały historie. świetny mecz. Lampard strzela Chelsea bramkę w koszulce Manchesteru City. uszczypnijcie mnie..
0
a maraton niedzielnych meczy zaczynamy od meczu Man UTD. Falcao i Di Maria od początku!
1
to jest to .