0

szkoda, że Wolski to kibic Realu.. ale jak on komentuje mecz to emocji nabiera nawet mecz Cracovia vs Podbeskidzie.

8

dałbym Wam fajną transmisję, ale mi wejdziecie i zacznie się piepszyć ;p

0

albo nie banujcie barca sie zaczyna . wolski komentuje

0

2:0 !!!!!!! w 2 secie!!!!!! banujcie w c to mam

1

Ronaldo mówi zawszę: "faza grupowa to też fajna sprawa.." :)))

7

srebro też fajny medal :D

12

boże, proszę tylko o jeden mecz. niech Polacy w jedynym MŚ na swojej ziemi wygrają ten finał!

0

cholera. ... ..

0

nie tu .

1

to my oglądamy mecz Barcy a Ty ich zgłaszaj.

0

chyba przed Finałem LM w 2016

0

dlaczego tak świetnie zapowiadający się douglas znowu siedzi na trybunach? kontuzje ma?

0

nie ważne, że Mashe jest zajebisty, i tak patrzeć będą na 2 bramki Benzemy w Gran Derbi na SB (3:4)

0

zawsze pisaliście "Pedro", teraz Pedrito? :) może przez jego świetną grę

0

świetny skład! .

0

ale w porządku, będę tu pisał o Barcy wyłącznie bo oglądam Barce. tzn pierwszego seta może obejrzę siatkówki bo mecz dopiero o 20.55. więc śledź mnie bo będę dodawał kom co strzał, jak w sumie zawsze. będą tu komentarze i wszystkiego się dowiesz.

4

uwaga. przygotuj się:



bo Enrique zauważył w końcu, że to po prostu średniak..

0

to znaczy, że jest an ten czas lepszy. to lepiej dla nas chyba, że gra Bravo skoro jest lepszy na treningu. jestem na prawdę za Niemcem, ale całym sercem przede wszystkim za Barcą.

0

myślę, że też chodzi o życie osobiste. są pewnie pod szefem a w szkole nie byli tymi najważniejszymi i to teraz wyłazi wszędzie gdzie może być anonimowe. masakra.

0

jak znajdziesz jeden o siatkówce to logiczne jest, że znajdziesz też o Barcelonie. oglądam Barce i będę pisał to mnie śledź. im nie każcie nie pisać o czymkolwiek nie związanym z Barcą bo nikt nie jest tu wyżej od nikogo tylko redakcja.

6

zachowujecie się jak Pany. ja oglądam Barce i nie będę nic zgłaszał. komentujecie mecze Realu tutaj a potem prosto macie czelność pisać tu o tym, że zgłosicie każdy komentarz, który dotyczyć będzie najważniejszego w historii Polskiej siatkówki meczu. szmaciarstwo!

0

brawo!! :D . poprawiłeś się.. :))))

1

kibiców Legii słychać by było nawet na Camp Nou.

0

tak jesteśmy właśnie pod jego gabinetem, daj nam chwilkę

0

no to wychodzi na to, że taka chęć upierdliwości dla innych często samych nas stawia w złym świetle! :)))

2

tak :) a na deser mecz w Barcy

0

bardzo proste. wystarczy mieć chociaż połowę mózgu. patrz"

Daddy chodzi o to, że nie może obejrzeć dzisiaj meczu FC Barcelony na wyjeździe z Levante. bardzo chciałby obejrzeć go jutro, ale do tego potrzebny jest ktoś chętny, kto był by taki dobry i nagrał dzisiaj mecz i wrzucił go na taką specjalną stronę w internecie by sam Daddy mógł jutro pobrać ten wrzucony mecz.
nmzc

0

c o z a n i e d z i e l a !!!!!
właśnie wracam z maratonu, prosto z swojej kanapy. mecz Manchesteru United masakryczny. brat za czerwonymi. ekipa "Wasyla" tą przystawką niedzielną o mało co nie przebili hitu! gol Di Marii fenomenalny. to co potem zrobili gospodarze w sumie świetnie odzwierciedla to jak gra się na wyspach, do końca i szybko. ten mecz był wyborny. co do drugiego...
... mecz był właśnie taki jak każdy oczekiwał. Costa zrobił swoje, sprowokował (chodź drugą kartkę Zabaleta dostał chyba jednak za sam faul) i Chelsea zebrała owoce. kontra Chelsea wykończona przez Shurrle była (znów to słowo) F-E-N-O-M-E-N-A-L-N-A. Hazard w niej grał pierwsze skrzypce. gol Lamparda na 1:1 i zachowanie kibiców Chelsea po meczu po prostu napisały historie. świetny mecz. Lampard strzela Chelsea bramkę w koszulce Manchesteru City. uszczypnijcie mnie..

0

a maraton niedzielnych meczy zaczynamy od meczu Man UTD. Falcao i Di Maria od początku!

1

to jest to .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?