_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rządził. oni podawali do siebie a Apoel nie miał nic przeciwko. Xavi rządził..
0
wiem, że wiesz o co chodzi. widzę po komentarzu i po tym, że zgadzasz się ze mną. na autobusy jest recepta. to podejmowanie ryzyka. to też więcej niż jeden Messi w polu karnym jak akcja jest rozgrywana na 40 metrze. na dwóch napastników, ruchliwego i zwinnego Neymara i genialnego Suareza. oni niech zbierają miłki, pomoc niech będzie w ruchu. szybkość - ryzyko. recepta
3
Bilbao? hah takie ustawienie to nie autobus, raczej taksówka. takie błędy, że o wynik nie bałem się nawet ani sekundy. Apoel ustawił autobus.
0
autobusy? Alves na prawej, 2 napastników w polu karnym, szybsze operowanie piłką, częściej podejmować ryzykowne próby podań górą czy ziemią.
0
ja mam wiesz.. siatkówkę tam gdzie słońce nie sięga. wyraźnie tutaj podkreśliłem wagę tego meczu i to, że jest historyczny. nie muszę być fanem siatki, żeby znać wagę tego meczu. chciałbym, żeby wygrali. i o co tutaj masz być spam i hejtowanie?
4
wszedłem na transmisję, ale nie da się oglądać, tyle osób siedzi
0
no więc my w sumie dzisiaj będziemy świadkami bardzo ważnego w historii meczu. w przyszłości coraz ciężej będzie awansować, aż do finału. a jak go jeszcze wygramy..
1
dziecko na ip dostaniesz i już Ci osiem kont nie pomoże.
0
widać do kogo to
0
a tutaj jest dział piłki nożnej tak?
0
weź dzieciaku wyjdź się zamknij bo siedzisz tu smutny chłopcze i się wciskasz w każde zdanie ze swoimi amatorskimi próbami składania poprawnych zdań.
0
więc tak, goleady nie spodziewam się nie przez fakt, że gramy na wyjeździe, tylko przez fakt jak ta drużyna potrafi być niewygodna na swoim terenie, szczególnie dla faworytów. oczywiście ich stan boiska jest zdecydowanie najgorszy w Hiszpanii a oni sami grają dosyć odważnie, ale defensywnie, też w tej defensywie bardzo mądrze.
0
no wiec, jeśli określasz jak pragmatyk i realista to jak to się ma do wyniku 3:0 dla Brazylii? jak mnie drażni używanie na siłę określeń niby poprawnych z zdaniem, ale nie z całą logiką. 5 ostatnich spotkań tych drużyn to 3 zwycięstwa Polaków a ostatnie mieliśmy parę dni temu. boże.. realista i pragmatyk
0
tak jest. .
1
zazdroszczę optymizmu.
0
nie. próbuj dalej.
0
zgłoś to . zgłoś to bo ty lubisz zgłaszać.
3
kondziu.. widziałeś ich stronę? ponoć się dopiero rozwija, mogą już ocenić piłkarza po meczu. ponoć to rewolucja. byłbyś kibicem Realu to chciałbyś luksusu zaznać i byś się też tu zarejestrował.
0
ta.. w szczególności, że obie ekipy mierzyły się ze sobą ostatnio...
... parę dni temu. dał bym Brazylii status faworyta (takiego "tyci tyci"), ale u bukmachera nikomu też nie radził bym na nich stawiać. myślę, że Polska wygra finał
2
aha a tak wgl. opowiedzcie mi fenomen oglądania meczu i komentowania? ponoć dziewczyny mogą robić parę rzeczy naraz. faceci tego nie mają. jak ja oglądam mecz to nie mam czasu na komentowanie non stop. zawsze trudna dla mnie była ta zagadka.
0
Biedronka Airways "Camp Nou" Beko-Samsung Stadium
2
bez sensu. mecze z udziałem Atletico i Realu są komentowane. inne też. dlaczego opowiedz mi są tutaj dodawane tematy o koszykówce i o piłce ręcznej. jesteśmy w finale Mistrzostw Świata i dzisiaj gramy o złoto, to historyczny mecz dla Polskiej siatkówki. ja go nie będę komentował bo oglądam mecz Barcelony, ale nie będę "sapał" jeśli ktoś tutaj napisze o finale. gdyby mecz Barcy był wczoraj, oglądał bym siatkówkę i komentował. redakcja na pewno wie co dzisiaj jest za wydarzenie w Katowicach i nie wysłucha Cię. oby
0
cholera łeb bym dał sobie uciąć, że na stronie są specjalne działy do osobnych dziedzin sportowych.
0
ale teraz jedno. przed inauguracja na narodowym program Polsat News prowadził program na stadionie i pamiętam, że była tam mowa o małej wadzie. finał odbędzie się w Katowicach bo organizatorzy bali się o sprzedaż biletów. z tym okazało się, że jest tak dobrze, że bilety lecą w chwilkę. teraz trzeba sobie wyobrazić jak wyglądał by finał na narodowym z naszą reprezentacją noszoną dopingiem 60 tysięcy gardeł.. szkoda..
zasłużyli na ten finał :) powodzenia
0
no to sport narodowy już znamy. wiedziałem, że Polacy zajdą daleko, ale wiedziałem też, że nie da rady, aż tak daleko. uwielbiam czasem się mylić bo jestem całkowitym realistą.
0
podałby mi ktoś dobrą transmisję do meczu Polaków z Niemcami? nie musi być z polskim kom, po prostu niech się nie tnie. . masakra znaleźć
0
podałby mi ktoś dobrą transmisję do meczu Polaków z Niemcami? nie musi być z polskim kom, po prostu niech się nie tnie.
0
jeśli ktoś ma nc+ i ochotę na obejrzenie Polaków
Rac Sport1 kanał 338
0
kolego.. napisz numer kanału. nie chodzi Ci o Rai Sport1?
9
Suarez a Balotelli. boże..