1

Pique powinien w fifie 15 mieć zwinność 6

0

bardzo inteligentny facet

0

0

0

to po pierwsze. i powiedzmy sobie wprost jeszcze jedno. Ter Stegen jest sportowo po prostu.. lepszy :) ja tam myślę. a to, że ma większy potencjał od Bravo wiedzą w podstawówkach

0

0

szybki jestem co?! :D skopiowałem Wam świnie

0

0

no znając go? jemu "to coś" nie przechodzi z wiekiem :)

0

git git, wiem :))

0

mnie Bravo drażni tymi wypowiedziami. ja też TS lubię.

3

Drogba w wyjściowym w Chelsea :)

0

przy dobrym wyniki Douglas dzisiaj zadebiutuje. cholera ciekawy to będzie mecz

1

trenerze, ale on miał kontuzję.. :)

0

Redakcja. główny temat jest też w tematach na pasku. chyba jakiś się wdarł problemik mały. to nie przeszkadza, ale miejsca wcześniej nie miało

0

mi się w trenerze podoba to, że ma charyzmę i charakter. to przy tej zawodnikach tej klasy jest właśnie kluczowe do wydobycia motywacji

0

to w trakcie meczu jest git. canal+, nie zacina ni trochę

http://www.activepl.tv/stream2.html

0

przepraszam Cię. .

0

ale no nie czytaj tego tylko leć w górę. nie musi to być do Ciebie ani do drugiego kolegi, który zaraz zespamuje tu dyskusje przez Ciebie ..

0

polubiłem TS po wypowiedziach C. Bravo. przed sezonem " będę podstawowym bramkarzem "

0

jak by to powiedział teraz gimb " dobrze, że stawia teraz na Sampera i Roberto, on po paru meczach już ma o 4 większe umiejętności w 14-stce, przyda się nam w dalszej części sezonu"

0

nie wiedziałem. nie wiedziałem

0

bingo! :) umysły pękły heheh xd

0

z defensywną taktyką jest tak, że to linia pomocy decyduje o tym co zrobi Apoel w ofensywie. a linia pomocy mnie nie przekonuje dzisiaj..

0

hehe LE jest dobry, wie, że przy tym co robi Real na początku w La Liga warto uderzyć potencjałem w Ligę już na początku by po ewentualnych stratach pkt Realu już mocno faworyzować zespół do trofeum La Liga. w grupie LM jest 6 spotkań, odpoczynkiem dla podstawowego składu i rotacją lepiej uderzyć właśnie w LM. a przecież i tak wygramy ten mecz.. :) jak na razie extra Luis!

2

Maradona, jak mawia Szpak

2

ludzie. czy popełniłem błąd czy nie popełniłem. świat się nie wali. mecz zaraz.

2

no to jak co roku. pierwszy krok drogi po ten duży kawał metal żelastwa z obrazka stawiamy dzisiaj meczem z Apoelem Nikozja z Cypru na Camp Nou.
VEB!

0

ahhh 33 sekundy się machłeś.. ;/// w niedziele spróbuj

0

nie podoba mi się najważniejsza tym meczu linia, ta pomocy. od niej będzie zależeć co pokaże dzisiaj Apoel.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?