_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pique powinien w fifie 15 mieć zwinność 6
0
bardzo inteligentny facet
0
http://www.activepl.tv/stream2.html masz
0
http://www.activepl.tv/stream2.html
0
to po pierwsze. i powiedzmy sobie wprost jeszcze jedno. Ter Stegen jest sportowo po prostu.. lepszy :) ja tam myślę. a to, że ma większy potencjał od Bravo wiedzą w podstawówkach
0
http://www.activepl.tv/stream2.html
0
szybki jestem co?! :D skopiowałem Wam świnie
0
http://www.activepl.tv/stream2.html
0
no znając go? jemu "to coś" nie przechodzi z wiekiem :)
0
git git, wiem :))
0
mnie Bravo drażni tymi wypowiedziami. ja też TS lubię.
3
Drogba w wyjściowym w Chelsea :)
0
przy dobrym wyniki Douglas dzisiaj zadebiutuje. cholera ciekawy to będzie mecz
1
trenerze, ale on miał kontuzję.. :)
0
Redakcja. główny temat jest też w tematach na pasku. chyba jakiś się wdarł problemik mały. to nie przeszkadza, ale miejsca wcześniej nie miało
0
mi się w trenerze podoba to, że ma charyzmę i charakter. to przy tej zawodnikach tej klasy jest właśnie kluczowe do wydobycia motywacji
0
to w trakcie meczu jest git. canal+, nie zacina ni trochę
http://www.activepl.tv/stream2.html
0
przepraszam Cię. .
0
ale no nie czytaj tego tylko leć w górę. nie musi to być do Ciebie ani do drugiego kolegi, który zaraz zespamuje tu dyskusje przez Ciebie ..
0
polubiłem TS po wypowiedziach C. Bravo. przed sezonem " będę podstawowym bramkarzem "
0
jak by to powiedział teraz gimb " dobrze, że stawia teraz na Sampera i Roberto, on po paru meczach już ma o 4 większe umiejętności w 14-stce, przyda się nam w dalszej części sezonu"
0
nie wiedziałem. nie wiedziałem
0
bingo! :) umysły pękły heheh xd
0
z defensywną taktyką jest tak, że to linia pomocy decyduje o tym co zrobi Apoel w ofensywie. a linia pomocy mnie nie przekonuje dzisiaj..
0
hehe LE jest dobry, wie, że przy tym co robi Real na początku w La Liga warto uderzyć potencjałem w Ligę już na początku by po ewentualnych stratach pkt Realu już mocno faworyzować zespół do trofeum La Liga. w grupie LM jest 6 spotkań, odpoczynkiem dla podstawowego składu i rotacją lepiej uderzyć właśnie w LM. a przecież i tak wygramy ten mecz.. :) jak na razie extra Luis!
2
Maradona, jak mawia Szpak
2
ludzie. czy popełniłem błąd czy nie popełniłem. świat się nie wali. mecz zaraz.
2
no to jak co roku. pierwszy krok drogi po ten duży kawał metal żelastwa z obrazka stawiamy dzisiaj meczem z Apoelem Nikozja z Cypru na Camp Nou.
VEB!
0
ahhh 33 sekundy się machłeś.. ;/// w niedziele spróbuj
0
nie podoba mi się najważniejsza tym meczu linia, ta pomocy. od niej będzie zależeć co pokaże dzisiaj Apoel.