0

rozumiem, bez odbioru

1

czyli członkowo?

pozdrowienia dla redakcji za "bana z dupy"

0

jak tam POLACY!!

0

dla mnie to całkiem zrozumiałe. chyba, że faktycznie to ja jestem tu idiotą.

1

jasne. jasne. jasne. gnoją Cię na rm, że ciągle tu siedzisz? masz forum poświęcone dla swojego "ukochanego" klubu więc.. i nie pie mi tu o rozmowie z klasą prawdziwych kibiców bo akurat początek mojego rocznika zaczyna się na 198. więc nie pajacuj tylko zachowaj się " jakoś " i idź na swoje forum. tak Cię jara Cię możliwość polecania postów? proszę Cię

0

leć w dół, w dół. jeden chłopak fajnie tutaj to opisał, lub na innym temacie. zapomniałem o co chodzi, mam konsole

0

co ty kwiatek .

0

możliwe, że Suarez w debiucie wyjdzie katastrofalnie bo zje go atmosfera przed meczowa, przed GD. to wysoka atmosfera. jego debiut w tym meczu? katastrofa

0

Ty Endless cały czas szukasz tylko ominięcia mojej prawdy kosztem swojej racji. ja to rozumiem bo to też część dyskusji. popatrz, Suarez ma mieć swój debiut w GD na Santiago, myślę, że, gdy do tego dojdzie, będzie mowa tylko i wyłącznie o marketingowym podejściu. on nie może zagrać w tak ważnym meczu w swoim debiucie bo musi wchodzić w zespół tak jak Neymar przy Martino, akurat Martino umiał wprowadzić Neymara i tego nie odbierze mu nikt.

0

napisałem Man UTD. nie chodzi mi o tych pajaców w czerwonych strojach co przez ostatnie miesiące biegają na OT

0

Ty się spakuj do szkoły

0

ja mam 13 września. mam nadzieje się dobrze "załatwić"

0

Man UTD słynie z dobrych wrzutek na głowę napastnika. Alves tam nie odejdzie.

0

o ten post mi chodziło. nie jest głupi, ba ma swoją racje. ja ogólnie jestem za tym by Suarez nie grał w GD. nie tylko przez to co jest napisane przez Ciebie, po prostu to za duży mecz i myślę, że da Barcelonie tyle co wprowadzony Ronaldo w drugiej połowie przez Carlo w rewanżowym meczu Super Pucharu Hiszpanii

0

ja gram padem od PS3 na kompie. wystarczy dobry program

0

pies mi przebij piłkę. muszę mieć tą!

0

oni na treningu się zgrywają, ale nie ważne.. na treningu ćwiczą siatkówkę..

0

Endless raz napisał o tym bardzo dobry post. proponuje zajrzeć na jego konto. mianowicie chodzi o to, że w przypadku możliwości gry Suareza w GD, wcale nie jest pewne to czy zagra. trener wie co Suarez może zrobić w tak ważnym, nie tylko dla Hiszpanii, ale i dla niego meczu (debiut itp), presja bez wątpienia Suareza " zjada ". myślę, że jak nie wejdzie z ławki to zadebiutuje w następnym meczu na Camp Nou, myślę, że nie zagra w klasyku.

9

to profesjonalista, nie raz zamknął mi gębę i właśnie dlatego go uwielbiam. nie pajacuje, nie gwiazdorzy, on gra jak umie, a KU*** on umie..

0

Szukała najlepszy polski stoper

0

HI HA HI HA
chcesz grać na PC padem z PS3 lub XB? napisz do mnie na priv. mam prostą metodę. zajmuje 5 minut, a jeżeli więcej to odcinam sobie głowę. w sumie to oświadczenie dla wszystkich. grajcie na padach.

0

nie. byli pełni nadziei. a mecz był pod koniec 2010 r. ( jak się nie mylę
)

0

hah :) zdarzy, nie " może zdarzyć"

0

fatalnie.. .

0

po półfinale nie będzie już długo, nawet dzieci, które powiedzą "Brazylijski Futbol WIELKI"

2

youtube.com

skąd Ci wezmę skąd indziej? nie nagrywam z nim prywatnie.. ( ostatnio )

1



wzgórze YA PA 3 się chowa, legenda "HH" polskiego!

"dla jednych są reklamy, sława, może wielka kasa, tu nie grają ich nazwiska, tutaj liczy się magia!"

okey

10

"trener Wasz wspaniały był przez niego zły!"

4

wina sędziego

1

ważni są. bardzo dobra wiadomość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?