0

no jasne, że tak. pozdrawiam

0

nie ma go na liście kontuzjowanych piłkarzy. myślę, że to był tylko ból który lód dobrze złagodził. czuł po prostu dyskomfort w grze, poprosił o zmianę. jest zdrowy, nie ma kontuzji .

3

posiada aktualnie dwa. posiada rzepkę, głowę boczną mięśnia czworogłowego, także gęsią stopkę - przyczep końcowy zginaczy przyśrodkowych kolana. na razie wiemy tylko to, wciąż szukamy info ;/

0

hah ei a kiedy grają ? dzisiaj? czy kiedy?

0

jeżeli dołączy jeden z nich: Koke, Cuadrado, Reus to będę mocno zadowolony. pomoc po prostu nie ma innej opcji MUSI być wzmocniona

6

ja to idę na piwo w dupie mam real :) drużyna, która mnie interesuje grała wczoraj.

0

przecież ten gość siedzi tu non stop. normalne, że podziwia ten klub i tą stronę. jakbyś miał taką stronę http://www.realmadryt.pl/ też byś robił wszystko, żeby mieć trochę luksusu i popisać na takiej stronie http://www.fcbarca.com/. FC Barcelona to najlepszy klub na świecie i on tu jest go podziwiać i jedynie zazdrościć.

0

da się to napisać poziomo

0

po odejściu Luisa Suareza będzie bardzo ciężko. pamiętaj, że mając takiego piłkarza, tej klasy wszyscy piłkarze prezentują się lepiej na boisku, teraz muszą radzić sobie z Mario B.

0

Lucho ma charyzmę.

0

Celtic vs Rangers to derby nie tylko sportowe. to również konfrontacja dwóch religii. FC Barcelona vs Real Madryt to również duże wydarzenie. Inter Mediolan vs AC Milan tak samo. Liverpool vs Manchester United też

0

dobra sorry skopiowałem z stronki, na dole jest udostępnij czego nie zauważyłem.

2

boże. to było w superpucharze Hiszpanii. to jest zawodnik realu. myślałem, że kogoś uderzył poza boiskiem. to widziałem i dostał bodajże żółtą kartkę a powinien czerwoną i cóż. wali mnie to.

0

tak powinno właśnie wyglądać wklejanie swoich komentarzy.

:)

0

a co tu wgl taki hejt na ronaldo ciśniecie? zrobił coś znowu?

0

przykro mi bardzo .

0

Baloo w Liverpool ! jeden świr za drugiego. to jest polityka !

0

0

no ja wierzę, że brak wygranej w MŚ i tak nie popsuje mu statusu ,, najlepszego piłkarza w historii piłki nożnej" z całym szacunkiem dla Pelego i Maradony, ale gdyby teraz drużyny przeciwne miały takie zalecenia taktyczne i podejście do obrony jak w czasach tych dwóch panów to Messi strzelał by po 10 bramek w meczu kiwając absolutnie wszystkich. on dostanie teraz złotą piłkę jeżeli tylko chociażby co drugi mecz grał tak jak grał wczoraj.

0

ale wiesz masz jednak też rację, ale mnie jakoś sam nick Madryt_zbychu czy jakieś takie coś prowokuje bardzo mocno. bo widzę go na stronie tej. na RMD nie wchodzę bo tam nie jest moje miejsce. też z szacunku dla realu i fc barcelony. nie wiem co tutaj robią kibice realu. maja swoja stronę.

0

a może jednak ban?

1

mają najczęściej konta założone 30 lub 100 dni co wyraźnie pokazuje, że pewnie mieli je wcześniej, ale z hukiem wylecieli za bany. takich kont było tu wieeele.

1

załóż szybko nowe konto. bana chyba zgarniesz ;/// ;/// ;///

http://www.fcbarca.com/user/Madrid_POL/moje-oceny/mecz/3418/fc-barcelona-elche-cf

0

no i co? mówiłem.. parę tygodni temu pisałem dokładnie to

,, moim zdaniem rejestrowanie się kibiców realu madryt na stronie FC Barcelony nie powinno mieć miejsca. powinien być zakaz rejestracji kont kibiców realu lub od razu ban dla takowych, chyba, żeby ów klub nie miał swojej strony przeznaczonej dla realu madryt "

0

nie. nie oto chodzi. to faktycznie nic złego, alee.. jak się nie mylę jest w Polsce specjalna strona przeznaczona do tego postu. to realmadryt.pl. jak się nie mylę ta strona to fcbarca.com ! gdyby kibice realu madryt nie mieli swojej strony to co innegoo.. ale mają oni ją mają więc..

20

0

oj to było mocne. kara jest prosta, walkower dla Celticu!

1

Undiano Mallenco - bardzo dobry sędzia

0

nie. Real Sociedad to jedna z tych drużyn, które miały dobre dłuższe chwile. nic wielkiego nie ugrają. najlepsi piłkarze odchodzą a trenerzy się zmieniają. klapa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?