_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Norek leży Danka nie będzie zadowolona.
4
bo to typowy skrzydłowy
1
no nieźle ten real ciśnie swoją drogą.
1
hahah xd tabaluga
0
no nie będzie niespodzianki .
0
dla mnie to trener z wielkim potencjałem. będzie na prawdę dobrym trenerem.
0
ale wiele o nim osób pisze ,, najlepszy na świecie " a jeśli ktoś pada w polu karnym po zgodnej z przepisami walce i jest przekonany, że powinien być karny a do tego gra teraz jak gra to właśnie jest przereklamowany
2
cristiano ronaldo
0
hah fochy będzie strzelał z piłek
0
Pepe rozgrywający
1
no obraził się, nie odzywa się do nich już niech sobie sami grają.
0
ładny strzał, ale interwencja.....
0
pesymistycznie. jak dla mnie real może wygrać, my też. my mamy wygrać po prostu ligę.
0
jaka żółta idioto.. pierwszy jego faul, 17 minuta i żółta.. co za..
5
ronaldo nie odgwizdali karnego i już jest niewidoczny , złota piłka for him
0
o nich właśnie piszę. prócz Laskowski
3
hahah Tadzik na góre!!! hehha ten pisk :D
7
nie jestem pewien czy to Modric czy Tadzio Norek z Miodowych Lat hmm
1
Leszek O. ma wszystko w dupie. on i tak o Barcelonie gada na meczu realu heh. ja to współczuję kibicom realu jak oglądają z nim transmisje hehe. mnie tak paru też wkurza.
0
haha król śniegów i wyżyn.
0
to wygląda tak jakby prezes Codroby mówiąc, że na pewno przegrają tylko dobrze, że teraz a nie w momencie, gdy pkt będą im potrzebne. no Codroba FC wygląda na razie na drużynę z pewnym pomysłem. zobaczymy ile to potrwa
0
real zamknięty na własnej połowie....
0
porażka dla realu będzie już wtedy, gdy strzeli im Cordoba bramkę. przecież to najgorsza drużyna PD i to jeszcze bez swoich podstawowych skrzydłowych.
0
SP Turcji no fakt :D
1
chyba jednak zobaczę pierwszą połowę meczu Cordoby.. nie chce mi się nic nie robić przez godzinę czekając na mecz PL.
0
rok temu roznieśli ich z Francuzem w składzie, ale mecz meczowi nie jest nigdy równy :)
1
nie klnij . ;/
1
nie urwie :) to pierwszy i to najłatwiejszy dla realu mecz a Wy już chcecie straty pkt ;) ale no też tak mam więc rozumieem.. ;p ale nie dzisiaj koleżko, za tydzień :)
1
idiotyzm. ostatnio uefy i fify chyba ostro ćpają w siedzibie
0
kolejny.. boże ludzie macie swoją stronkę i zaraz mecz. więc co tu robisz pajacu