2

Norek leży Danka nie będzie zadowolona.

4

bo to typowy skrzydłowy

1

no nieźle ten real ciśnie swoją drogą.

1

hahah xd tabaluga

0

no nie będzie niespodzianki .

0

dla mnie to trener z wielkim potencjałem. będzie na prawdę dobrym trenerem.

0

ale wiele o nim osób pisze ,, najlepszy na świecie " a jeśli ktoś pada w polu karnym po zgodnej z przepisami walce i jest przekonany, że powinien być karny a do tego gra teraz jak gra to właśnie jest przereklamowany

2

cristiano ronaldo

0

hah fochy będzie strzelał z piłek

0

Pepe rozgrywający

1

no obraził się, nie odzywa się do nich już niech sobie sami grają.

0

ładny strzał, ale interwencja.....

0

pesymistycznie. jak dla mnie real może wygrać, my też. my mamy wygrać po prostu ligę.

0

jaka żółta idioto.. pierwszy jego faul, 17 minuta i żółta.. co za..

5

ronaldo nie odgwizdali karnego i już jest niewidoczny , złota piłka for him

0

o nich właśnie piszę. prócz Laskowski

3

hahah Tadzik na góre!!! hehha ten pisk :D

7

nie jestem pewien czy to Modric czy Tadzio Norek z Miodowych Lat hmm

1

Leszek O. ma wszystko w dupie. on i tak o Barcelonie gada na meczu realu heh. ja to współczuję kibicom realu jak oglądają z nim transmisje hehe. mnie tak paru też wkurza.

0

haha król śniegów i wyżyn.

0

to wygląda tak jakby prezes Codroby mówiąc, że na pewno przegrają tylko dobrze, że teraz a nie w momencie, gdy pkt będą im potrzebne. no Codroba FC wygląda na razie na drużynę z pewnym pomysłem. zobaczymy ile to potrwa

0

real zamknięty na własnej połowie....

0

porażka dla realu będzie już wtedy, gdy strzeli im Cordoba bramkę. przecież to najgorsza drużyna PD i to jeszcze bez swoich podstawowych skrzydłowych.

0

SP Turcji no fakt :D

1

chyba jednak zobaczę pierwszą połowę meczu Cordoby.. nie chce mi się nic nie robić przez godzinę czekając na mecz PL.

0

rok temu roznieśli ich z Francuzem w składzie, ale mecz meczowi nie jest nigdy równy :)

1

nie klnij . ;/

1

nie urwie :) to pierwszy i to najłatwiejszy dla realu mecz a Wy już chcecie straty pkt ;) ale no też tak mam więc rozumieem.. ;p ale nie dzisiaj koleżko, za tydzień :)

1

idiotyzm. ostatnio uefy i fify chyba ostro ćpają w siedzibie

0

kolejny.. boże ludzie macie swoją stronkę i zaraz mecz. więc co tu robisz pajacu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?