_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
0
ten temat powinni nazwać ERROR 505. dobra, Real wygrał ale na ten czas to my jesteśmy mistrzami xd
0
tak chciałby teraz zobaczyć spam na tej stronie o golu dla Cordoby
0
nie w HD, ale wszystko widać, komentarz Canal + Polska. świetna transmisja
http://pl-sport.tv/stream-2.htm
0
GOOOAL Jovetic ! szkoda
0
to przykre. fakt. to już są goście którzy kasą nawet myślą myślą.
0
jak był jeden mecz dopiero. to po pierwsze. jeśli wrócą do formy Vermaelen i Pique to właśnie oni będą pierwszymi stoperami. 100%.
0
jasne, dobrze piszesz masz racje. ale źle to oni w sumie teraz nie grają. ciekawe czy ten zespół z tamtego sezonu to był zespół Suareza czy jednak bardziej trenera, i o tym właśnie się przekonamy za parę kolejek
0
poprawione, dziękować :)
1
teraz to mu Ribery z zamkniętej wypi***
3
Twarowski ,, Toure obraził się, że nie dostał tortu na urodziny. no niektórym na Etihad Stadium przewraca się już nie tylko w głowach " ..
1
no powiem szczerze, że bardzo dobry sprawdzian właśnie mają teraz w Manchesterze. na razie pluje sobie w brodę, ale pod koniec sezonu chyba będzie już gorzej z Liverpoolem. po prostu rok temu grali jedynie w Lidze, teraz dochodzi LM a odchodzi Suarez. zobaczymy
1
przy nim wszyscy grali o wiele lepiej, jak każdy lider w każdym zespole daje dużo od siebie i daje innym wiele. tego właśnie najwięcej będzie brakować Liverpoolowi
1
żeby on chociaż koszulkę treningową dał radę założyć ;/
2
Liverpool bez Suareza nie będzie już takim Liverpoolem jak sezon temu. strasznie się zawiodłem ostatnimi minutamimeczu z Crystal Palace ;/ byłem za Liverpoolem całym sercem w PL
0
ping pong mnie też zastanawia
0
no ja oczywiście miałem to samo :) fajna akcja Silvy
0
to jest taka potęga jak religia. nawet w niektórych krajach właśnie piłka nią jest
0
no właśnie powiem Ci, że bardzo
0
no po mundialu był tak przejęty, że błagał w klubie dwie laski o trójkąt.
5
1
Najlepsza para komentatorów Canal+ do Ligi Angielskiej! Man City vs Liverpool ! ! !
0
jak będzie z Was ktoś oglądał jeszcze Cordobe to piszcie tutaj jak jakaś bramka wpadnie.
0
http://pl-sport.tv/stream-2.htm
dobry.
0
no tak masz rację, Ronaldo długo ma dobrą formę, ei ale w sumie to Ibra też, ale chyba fakt Ronaldo jest bardziej wartościowy, szybkość i wiele innych. Messi i tak najlepszy
1
no świetnie. autory wszystkich memów internetowych przyszłości już mamy
0
ronaldo myśli ,, schodzimy do szatni na przerwę, wtedy zawsze jesteśmy w kamerach w TV" i już wszystko wiadomo
0
za mało według Pereza ,, sprzedaje koszulek " on nie był nigdy taką gwiazdą jak CR7 czy teraz gwiazdeczką jaką jest James. ludzie rzadziej kupują koszulki Di Marii
12
hahah dlaczego Di Mari odchodzi z Realu Madryt? ,, bo sprzedaje za mało koszulek " xd
14
Ronaldo myśli ,, byłem na spalonym, założę się, że jestem w kamerze w TV, pokaże minę i zagestykuluje coś "