3

0

ten temat powinni nazwać ERROR 505. dobra, Real wygrał ale na ten czas to my jesteśmy mistrzami xd

0

tak chciałby teraz zobaczyć spam na tej stronie o golu dla Cordoby

0

nie w HD, ale wszystko widać, komentarz Canal + Polska. świetna transmisja


http://pl-sport.tv/stream-2.htm

0

GOOOAL Jovetic ! szkoda

0

to przykre. fakt. to już są goście którzy kasą nawet myślą myślą.

0

jak był jeden mecz dopiero. to po pierwsze. jeśli wrócą do formy Vermaelen i Pique to właśnie oni będą pierwszymi stoperami. 100%.

0

jasne, dobrze piszesz masz racje. ale źle to oni w sumie teraz nie grają. ciekawe czy ten zespół z tamtego sezonu to był zespół Suareza czy jednak bardziej trenera, i o tym właśnie się przekonamy za parę kolejek

0

poprawione, dziękować :)

1

teraz to mu Ribery z zamkniętej wypi***

3

Twarowski ,, Toure obraził się, że nie dostał tortu na urodziny. no niektórym na Etihad Stadium przewraca się już nie tylko w głowach " ..

1

no powiem szczerze, że bardzo dobry sprawdzian właśnie mają teraz w Manchesterze. na razie pluje sobie w brodę, ale pod koniec sezonu chyba będzie już gorzej z Liverpoolem. po prostu rok temu grali jedynie w Lidze, teraz dochodzi LM a odchodzi Suarez. zobaczymy

1

przy nim wszyscy grali o wiele lepiej, jak każdy lider w każdym zespole daje dużo od siebie i daje innym wiele. tego właśnie najwięcej będzie brakować Liverpoolowi

1

żeby on chociaż koszulkę treningową dał radę założyć ;/

2

Liverpool bez Suareza nie będzie już takim Liverpoolem jak sezon temu. strasznie się zawiodłem ostatnimi minutamimeczu z Crystal Palace ;/ byłem za Liverpoolem całym sercem w PL

0

ping pong mnie też zastanawia

0

no ja oczywiście miałem to samo :) fajna akcja Silvy

0

to jest taka potęga jak religia. nawet w niektórych krajach właśnie piłka nią jest

0

no właśnie powiem Ci, że bardzo

0

no po mundialu był tak przejęty, że błagał w klubie dwie laski o trójkąt.

5

1

Najlepsza para komentatorów Canal+ do Ligi Angielskiej! Man City vs Liverpool ! ! !

0

jak będzie z Was ktoś oglądał jeszcze Cordobe to piszcie tutaj jak jakaś bramka wpadnie.

0

0

no tak masz rację, Ronaldo długo ma dobrą formę, ei ale w sumie to Ibra też, ale chyba fakt Ronaldo jest bardziej wartościowy, szybkość i wiele innych. Messi i tak najlepszy

1

no świetnie. autory wszystkich memów internetowych przyszłości już mamy

0

ronaldo myśli ,, schodzimy do szatni na przerwę, wtedy zawsze jesteśmy w kamerach w TV" i już wszystko wiadomo

0

za mało według Pereza ,, sprzedaje koszulek " on nie był nigdy taką gwiazdą jak CR7 czy teraz gwiazdeczką jaką jest James. ludzie rzadziej kupują koszulki Di Marii

12

hahah dlaczego Di Mari odchodzi z Realu Madryt? ,, bo sprzedaje za mało koszulek " xd

14

Ronaldo myśli ,, byłem na spalonym, założę się, że jestem w kamerze w TV, pokaże minę i zagestykuluje coś "

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?