_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Enrique, na tej stronie nie będziesz wielki póki nie wygrasz w ciągu 4 sezonów chociażby 10 trofeów. no chyba, że zachorujesz na raka, w tedy możesz przegrać wszystko. taka większość kibiców, sorry, co Ci poradzę
0
tak tylko pragnę zauważyć, że teraz jest jednak inny czas, nie przeszły, lecz teraźniejszy.
0
nie dość, że redakcja złożona z wielu dojrzało myślących ludzi zrobiła po prostu dużą pracę. to dzieci tą prace niszczą swoimi postami i udawanymi/fałszywymi opiniami
0
fajnie jak przegrają. na stronie się zrobi trochę luźniej bo widzę, że same dzieci są obecne.
0
to KURWA jak ktoś chcę znaleźć te kilkanaście postów o koszykówce i akurat go to interesuje to jest dla niego specjalnie zrobiony świetny dział o koszykówce., nie liż dupy adminowi bo to żałosne
0
chłopie. jeżeli widzi go u nas nasz zarząd to musi to być zawodnik zadowalający nasz zarząd. proste
0
o to mi chodzi. ma duże możliwości, on na prawdę jest stoperem światowej klasy. tylko teraz ch**a gra
0
ja widziałem.. Puchar Mistrzów
0
,,proszę Pana"
nie wierzę, że podasz mi jeden argument jaki może świadczyć o tym, że 98 na końcu Twojego nicku to nie rocznik. nie wiem ile szukałeś nazw zawodników w google.pl, ale jestem w 100% pewien, że nie pamiętasz JEDNEGO meczu z udziałem JAKIEGOKOLWIEK piłkarza na zdjęciu.
1
on pewnie też ma wielkie chęci zdobywać trofea na ławce trenerskiej, więc chciałbym te same widzieć u zawodników. w sumie to najlepszy wybór trenera jaki mogli zrobić, napisze to również w maju w przypadku nie zdobycia nawet jednego trofeum. pisałem, że Martino to zły trener, bo trener musi mieć uznanie i być mocno charyzmatyczny by odnieść sukces z takimi sławami jak piłkarze FC Barcelony, Luis Enrique ma na pewno duże uznanie, to jedna z wielu legend tego klubu a teraz pracuje na ławce trenerskiej. pisze, że się ciesze, że wybór jest taki i głęboko w niego wierze
0
jeżeli on tak jak twierdzisz jest bardzo słaby, cała ta sprawa to po prostu ciąg dalszy afery z Neymarem.
0
to mówisz na 100% Luis Enrique i Zubizareta w pełni świadomi biorą totalne zero do naszego składu?
0
ale widziałeś jakiś jeden mecz Douglasa?
0
wstyd też, żeby nie miał chociaż jednego obrońcy światowej klasy.
1
ja się nie mogę doczekać zakończenia świat
0
proszę cie młody nie pisz do mnie humorku dzisiaj nie mam :))
30
jak jutro zobaczę klepanie dwóch środkowych obrońców ze sobą, nic nie dające klepanie w środku pola w szerz, które w ogóle nie ciągnie akcji do przodu, brak kontrataków to dostane długiego bana za kulturę
0
teraz skład Barcelony jest mocniejszy niż na zdjęciu. nawet biorąc pod uwagę obecność na nim Ronaldinho
0
chodzi o to, że on przedstawił wyjściowy skład, a Suarez wejść ma z ławki.
0
a pomyśl jeszcze raz dokładnie
0
Q7
0
ale Wy się tym spinacie ojejku ^^
1
0
kto wybiera cytaty i zdjęcia tygodnia? co do zdjęcia nie mam żadnych uwag, ale ciekawszych cytatów akurat w odstępie tygodnia słyszałem o wiele, wiele więcej..
0
ale widać już po tym pierwszym meczu coś. w tamtym sezonie było widać, że gra Liverpool, który walczy o mistrzostwo i od razu od pierwszych minut dobrze gra chcą po prostu wygrać. teraz Coutinho biegnie sam na 4, mało ruchliwości, Suarez musiał być nie tylko wielkim wzmocnieniem jako on sam, ale i wielkim turbodoładowaniem dla pozostałych piłkarzy Liverpoolu
0
po Liverpool FC widać idealnie jak jeden klasowy piłkarz zmienia grę całego zespołu. te akcje już takie nie są jak z Suarezem, nawet jak Suarez nie brał udziału w akcji to jakoś pewniej wyglądał Liverpool. Liverpool nie jest dużo lepszy od Legi Warszawa. jedyna poważna różnica to ich majątek
0
smacznego .
0
nie o jakiejś Magi ala Ronaldinho czy tym ,, dotyku Boga " co ma Messi. Falcao to gość, który po pierwsze wybrał zły klub. to było najgorsze co mógł zrobić jeśli chodzi o jego przebieg kariery. no, ale kasa.. on jest bez wątpienia bardzo konkretny, chyba najlepiej gra głową z wszystkich piłkarzy, ma niesamowite umiejętności, jest jedną z najlepszych ,,9" na świecie i na pewno ma to coś
0
oj Falcao bez wątpienia ma to coś..
0
myślę, że Luis Enrique wie o tym, że swoboda na boisku Messiego nie da nam takich wyników jak ustawienie Suareza na szpicy. Suarez musi grać na ,,9" chociaż dlatego by ten transfer miał jakikolwiek cel..