10

Enrique, na tej stronie nie będziesz wielki póki nie wygrasz w ciągu 4 sezonów chociażby 10 trofeów. no chyba, że zachorujesz na raka, w tedy możesz przegrać wszystko. taka większość kibiców, sorry, co Ci poradzę

0

tak tylko pragnę zauważyć, że teraz jest jednak inny czas, nie przeszły, lecz teraźniejszy.

0

nie dość, że redakcja złożona z wielu dojrzało myślących ludzi zrobiła po prostu dużą pracę. to dzieci tą prace niszczą swoimi postami i udawanymi/fałszywymi opiniami

0

fajnie jak przegrają. na stronie się zrobi trochę luźniej bo widzę, że same dzieci są obecne.

0

to KURWA jak ktoś chcę znaleźć te kilkanaście postów o koszykówce i akurat go to interesuje to jest dla niego specjalnie zrobiony świetny dział o koszykówce., nie liż dupy adminowi bo to żałosne

0

chłopie. jeżeli widzi go u nas nasz zarząd to musi to być zawodnik zadowalający nasz zarząd. proste

0

o to mi chodzi. ma duże możliwości, on na prawdę jest stoperem światowej klasy. tylko teraz ch**a gra

0

ja widziałem.. Puchar Mistrzów

0

,,proszę Pana"
nie wierzę, że podasz mi jeden argument jaki może świadczyć o tym, że 98 na końcu Twojego nicku to nie rocznik. nie wiem ile szukałeś nazw zawodników w google.pl, ale jestem w 100% pewien, że nie pamiętasz JEDNEGO meczu z udziałem JAKIEGOKOLWIEK piłkarza na zdjęciu.

1

on pewnie też ma wielkie chęci zdobywać trofea na ławce trenerskiej, więc chciałbym te same widzieć u zawodników. w sumie to najlepszy wybór trenera jaki mogli zrobić, napisze to również w maju w przypadku nie zdobycia nawet jednego trofeum. pisałem, że Martino to zły trener, bo trener musi mieć uznanie i być mocno charyzmatyczny by odnieść sukces z takimi sławami jak piłkarze FC Barcelony, Luis Enrique ma na pewno duże uznanie, to jedna z wielu legend tego klubu a teraz pracuje na ławce trenerskiej. pisze, że się ciesze, że wybór jest taki i głęboko w niego wierze

0

jeżeli on tak jak twierdzisz jest bardzo słaby, cała ta sprawa to po prostu ciąg dalszy afery z Neymarem.

0

to mówisz na 100% Luis Enrique i Zubizareta w pełni świadomi biorą totalne zero do naszego składu?

0

ale widziałeś jakiś jeden mecz Douglasa?

0

wstyd też, żeby nie miał chociaż jednego obrońcy światowej klasy.

1

ja się nie mogę doczekać zakończenia świat

0

proszę cie młody nie pisz do mnie humorku dzisiaj nie mam :))

30

jak jutro zobaczę klepanie dwóch środkowych obrońców ze sobą, nic nie dające klepanie w środku pola w szerz, które w ogóle nie ciągnie akcji do przodu, brak kontrataków to dostane długiego bana za kulturę

0

teraz skład Barcelony jest mocniejszy niż na zdjęciu. nawet biorąc pod uwagę obecność na nim Ronaldinho

0

chodzi o to, że on przedstawił wyjściowy skład, a Suarez wejść ma z ławki.

0

a pomyśl jeszcze raz dokładnie

0

Q7

0

ale Wy się tym spinacie ojejku ^^

1

0

kto wybiera cytaty i zdjęcia tygodnia? co do zdjęcia nie mam żadnych uwag, ale ciekawszych cytatów akurat w odstępie tygodnia słyszałem o wiele, wiele więcej..

0

ale widać już po tym pierwszym meczu coś. w tamtym sezonie było widać, że gra Liverpool, który walczy o mistrzostwo i od razu od pierwszych minut dobrze gra chcą po prostu wygrać. teraz Coutinho biegnie sam na 4, mało ruchliwości, Suarez musiał być nie tylko wielkim wzmocnieniem jako on sam, ale i wielkim turbodoładowaniem dla pozostałych piłkarzy Liverpoolu

0

po Liverpool FC widać idealnie jak jeden klasowy piłkarz zmienia grę całego zespołu. te akcje już takie nie są jak z Suarezem, nawet jak Suarez nie brał udziału w akcji to jakoś pewniej wyglądał Liverpool. Liverpool nie jest dużo lepszy od Legi Warszawa. jedyna poważna różnica to ich majątek

0

smacznego .

0

nie o jakiejś Magi ala Ronaldinho czy tym ,, dotyku Boga " co ma Messi. Falcao to gość, który po pierwsze wybrał zły klub. to było najgorsze co mógł zrobić jeśli chodzi o jego przebieg kariery. no, ale kasa.. on jest bez wątpienia bardzo konkretny, chyba najlepiej gra głową z wszystkich piłkarzy, ma niesamowite umiejętności, jest jedną z najlepszych ,,9" na świecie i na pewno ma to coś

0

oj Falcao bez wątpienia ma to coś..

0

myślę, że Luis Enrique wie o tym, że swoboda na boisku Messiego nie da nam takich wyników jak ustawienie Suareza na szpicy. Suarez musi grać na ,,9" chociaż dlatego by ten transfer miał jakikolwiek cel..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?