_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pep Zubiemu tak? to jeśli w Bayernie zrobią dobry transfer to to dzięki Pepowi tak? jeśli w Barcelonie zły transfer to to dzięki Zubiemu. pisałem już raz o tym jak jest tu przestrzegany Zubi, bardzo niesprawiedliwie. kupił Neymara i to jest transfer na 10 lat. tym już mnie przekonał do siebie. kupił Suareza. atak N S M to jego atak.
1
no tak.. cały sezon w Monako miał taki, że dowiedziałem się o nim dopiero na Mistrzostwach..
1
no po tym widać, że nie lubi Ronaldo, mnie bardziej martwi miejsce Jamesa. bo nie tylko już tu chodzi o Kołtonia. pierwsza dziesiątka to już był lekko mówiąc ,, WIELKI ŚMIECH NA WIELKIEJ SALI ". Ronaldo możliwe, że nie lubi, oczywiście, że powinien wygrać, ale James.. to dlaczego nie ma tam w takim razie, nie wiem.. Tima Cachilla. on też strzelił ładną bramkę na MŚ..
1
właśnie, że słyszałem, że jeszcze przed transferem do City 2008 rok, bardzo ciepło o nas się wypowiadał, no nie wiem czy mu przeszło marzenie grania na Camp Nou, ale City wie, że ma najlepsze ŚO i pewnie w nowej umowie będzie miał wystarczająco pieniędzy by nie martwić się czy mu starczy do pierwszego.
3
Kołtoń ewidentnie musi rzucić to co bierze.
1
poszedł z nimi jak Ronaldinho z dobrych momentów. no w tamtym sezonie nie zrobił ,, furory " w pierwszym zespole. coś jest z tym, że tak grają w tej FC Barcelonie B, a w pierwszej drużynie mają jakąś blokadę. może chodzi o to, że grają wokół gwiazd i boją się pokazać jakiejś indywidualnej akcji narażając się na stratę piłki bo się któraś z gwiazd lekko mówiąc wkur**, nie wiem. Deulofeu miał takie akcje w FCB B, że gębę podnosiłem z podłogi tak mi opadła, a w pierwszym zespole nie pokazał 20% tego.
2
27 lat dla obrońcy to najlepszy wiek.
5
Vincent Company podpisał nową 5 letnią umowę z Manchesterem City. tym samy raczej nigdy najlepszy obrońca na świecie nie zagra dla FC Barcelony.. a szkoda..
3
coś Ty nie ma. serio mówię. tak trwa rozmowa xd oglądaj bo przegapisz najważniejszy moment
4
prawda jest taka, że Alves to wciąż bardzo dobry piłkarz. jego niechęć bierze się przede wszystkim z tego, że gdy FC Barcelona ładnie rozgrywa akcję, płynnie i widać, że może to się zakończyć dobrze dla nas, Alves po otrzymaniu piłki często na własne życzenie tracił ją beznadziejną i nieprzemyślaną wrzutką. to też bardzo irytuje.
1
a kliknij teraz.
1
musisz się dobrze przyjrzeć
1
Reus rywalizował by z Rakiticiem o pierwszy skład i było by to bardzo zdrowe dla całej drużyny, a poza tym Reus jest młody, a poza tym ma wielki talent. ja bym go z wielką chęcią widział w Barcelonie
6
widać przecież, że mu mówi: mam Cie w planach na następny sezon..
1
jak on mógł tymi zębami nie przebić Włochowi ręki na wylot. to są totalne nożyce!
0
http://www.fcbarca.com/56903-prezes-valencii-nie-chce-pozbywac-sie-mathieu.html
cholera komplikuje się sprawa transferu Mathiue.
1
powinni zakontraktować Hulka. on pasuje tam idealnie.
0
postara się w meczu z Elche zagrać jak najlepiej, jest to mecz na Camp Nou i na pewno w nim zagra.
1
chociażby?. nie piszemy o nim ,, chociażby Ronaldinho", chociażby Messi, chociażby Et'o, Ronaldo, Beckham, Figo, ale nie ,,chociaż Ronaldinho"
0
oby po prostu zagrał w Barcelonie.
0
boże jak Wam dużo brakuje do w miarę dobrych porównać. nie potraficie po prostu tutaj rozróżnić czegoś od czegoś. nie tylko chodzi o to kogo nazywa się tu ,,sezonowcem" kogo ,,spinaczem". czepianie się w sumie jest takie dość polskie.
0
ja się tylko śmieje z Bartry. rozwialiło mnie to jak po finale PK powiedział ,, gol Bale? byłem zmęczony "
0
hah bardzo możliwe. patrząc na to, że daleko Ramos ją kopnął i patrząc na to jaką szybkością dysponuje Bartra, Bartra jeszcze długą jej będzie szukał bo trochę dalej ta piłka leży, a Bartra to Bartra ,, Bramka Bale? Byłem zmęczony" haha hjiihahihaa
0
jestem w 100% za zakazem możliwości wypowiadania się i rejestracji konta kibicom Realu Madryt. co innego gdyby owy klub nie miał swojej polskiej strony do tego przeznaczonej.
0
nie śmiej się z czyjejś obrony jak sam na niej masz Mathiue, Bartre i Alvesa
0
hehehe :) nie widziałem dzisiaj na treningu Bartry. nie wiecie czy może jeszcze na Mestalla nie goni Bala? albo go ciągle z Alianz Areny wykręcają.
1
hiihi mnie znów bardziej twoje zepnięcie dupy śmieszy :D każdy poczucie humoru ma inne.
0
GD musi być w niedziele! nie widzę innej opcji po prostu!
1
Suarez: jestem głodny gry.
0
nie no już wole ten fotoshop.