0

podobny mamy tok myślenia widzę jeśli chodzi o ,, najlepszych w sezonie "

James to tu chyba jest największą porażką głosujących.

0

Ronaldo - Suarez - Neuer

jeśli ma to być faktycznie FAIR to inaczej nie widzę. Messi jak najbardziej na 4 pozycji bądź przy dobrych wiatrach zamieni się z Neuer'em pozycją.

0

z tego co czytam, z tego co wiem z telewizji i tej strony to chyba FC Barcelona będzie faworytem do zdobycia wszystkich możliwych trofeów. mają chyba najsilniejszy skład w Europie

0

HaHaHaHaHA

0

jak wchodzę na Twój to jestem przerażony :D ale coż.. witamy xD

1

kur.. jak widzę jakąś laskę na avatarze to się ciesze, że fajna laska nam kibicuje, wchodzę na profil i JEB! imię- Mateusz..

15

tak. Lleida to świetny snajper. ma przyszłość

2

chodzi mu o podobiźne piłkarza. ja mam za Was myśleć?

0

w FC Barcelonie to słabych piłkarzy po prostu nie ma..

1

chodzi mu o Goetze złoty umyśle

0

dante to jest zero

4

a Ciebie gdzies wypożyczyć

0

oj beda memy ..

0

jaki ten Neuer jest dobry..

0

Mourinho, Klopp czy Simaone dobrze ustawiając 3 pomocników w środku pola sprawia, że Barca czy Bayern grają słabo, wolno i bez pomysłu. tiki taka dziekujemy za piekne chwile i trofea. obyśmy się z nią pożegnali.

0

współczuje kibicom FC Bayernu. to jest koszmar co oni grają. Neuer " man of the first half "

0

100% racji

5

jak usłyszałem, że ma zostać wypożyczony miałem podobną minę.

0

jaki Ty jesteś żałosny. matrix jest nas już dwóch

4

3%? ale musiałeś długo obliczać możliwości procentowe

0

interesują się nim od dawna i tak po prostu ,, rezygnują " słabiutkie to źródło. jeśli ktoś interesuje się kimś 2 miesiące to nie przestaje, aż do chwili zakontraktowania przez inny klub.

0

no ja też serio mówię :) zdarza się i tak.

0

Błaszczykowski pochodzi z Truskolas ! tam skąd właśnie pisze, więc jak najbardziej jestem za moim sąsiadem!

2

Messi, Ronaldo, Suarez, Muller, Robben to faworyci. co James tam robi? nie wiem, chyba chodzi o ten gol z Urugwajem.

1

najważniejsze to to, że za tydzień pełną gębą rusza nowy sezon. Premier LEague będzie najciekawsza ;) a Barca wygra wszystko!

1

z trzeciej strony w BVB gra 2 rodaków

2

BVB .

0

za dużo średniaków. ktoś dobry by się przydał, bardzo dobry

2

dlaczego Beka? co zagraniczne to lepsze? Polska nie mogła? normalna sprawa, dobry z niego prawnik tyle

9

są tu bo nas podziwiają, podziwiają tych piłkarzy i tą stronę, ich jest lekko mówiąc ( bardzo lekko ) słaba i po prostu chcą przy dyskusji też mieć trochę luksusu i komfortu z pisania, przyjemności. podziwiają nas i tą stronkę, piłkarzy, stąd ich obecność

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?