_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podobny mamy tok myślenia widzę jeśli chodzi o ,, najlepszych w sezonie "
James to tu chyba jest największą porażką głosujących.
0
Ronaldo - Suarez - Neuer
jeśli ma to być faktycznie FAIR to inaczej nie widzę. Messi jak najbardziej na 4 pozycji bądź przy dobrych wiatrach zamieni się z Neuer'em pozycją.
0
z tego co czytam, z tego co wiem z telewizji i tej strony to chyba FC Barcelona będzie faworytem do zdobycia wszystkich możliwych trofeów. mają chyba najsilniejszy skład w Europie
0
HaHaHaHaHA
0
jak wchodzę na Twój to jestem przerażony :D ale coż.. witamy xD
1
kur.. jak widzę jakąś laskę na avatarze to się ciesze, że fajna laska nam kibicuje, wchodzę na profil i JEB! imię- Mateusz..
15
tak. Lleida to świetny snajper. ma przyszłość
2
chodzi mu o podobiźne piłkarza. ja mam za Was myśleć?
0
w FC Barcelonie to słabych piłkarzy po prostu nie ma..
1
chodzi mu o Goetze złoty umyśle
0
dante to jest zero
4
a Ciebie gdzies wypożyczyć
0
oj beda memy ..
0
jaki ten Neuer jest dobry..
0
Mourinho, Klopp czy Simaone dobrze ustawiając 3 pomocników w środku pola sprawia, że Barca czy Bayern grają słabo, wolno i bez pomysłu. tiki taka dziekujemy za piekne chwile i trofea. obyśmy się z nią pożegnali.
0
współczuje kibicom FC Bayernu. to jest koszmar co oni grają. Neuer " man of the first half "
0
100% racji
5
jak usłyszałem, że ma zostać wypożyczony miałem podobną minę.
0
jaki Ty jesteś żałosny. matrix jest nas już dwóch
4
3%? ale musiałeś długo obliczać możliwości procentowe
0
interesują się nim od dawna i tak po prostu ,, rezygnują " słabiutkie to źródło. jeśli ktoś interesuje się kimś 2 miesiące to nie przestaje, aż do chwili zakontraktowania przez inny klub.
0
no ja też serio mówię :) zdarza się i tak.
0
Błaszczykowski pochodzi z Truskolas ! tam skąd właśnie pisze, więc jak najbardziej jestem za moim sąsiadem!
2
Messi, Ronaldo, Suarez, Muller, Robben to faworyci. co James tam robi? nie wiem, chyba chodzi o ten gol z Urugwajem.
1
najważniejsze to to, że za tydzień pełną gębą rusza nowy sezon. Premier LEague będzie najciekawsza ;) a Barca wygra wszystko!
1
z trzeciej strony w BVB gra 2 rodaków
2
BVB .
0
za dużo średniaków. ktoś dobry by się przydał, bardzo dobry
2
dlaczego Beka? co zagraniczne to lepsze? Polska nie mogła? normalna sprawa, dobry z niego prawnik tyle
9
są tu bo nas podziwiają, podziwiają tych piłkarzy i tą stronę, ich jest lekko mówiąc ( bardzo lekko ) słaba i po prostu chcą przy dyskusji też mieć trochę luksusu i komfortu z pisania, przyjemności. podziwiają nas i tą stronkę, piłkarzy, stąd ich obecność