_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gratuluje wyobraźni. ja go w tym nie widzę. ale było by to świetne. jednak mało prawdopodobne. tzn wgl nieprawdopodobne
0
odpoczynek im się teraz na pewno przyda.
0
raczej czepiam się poziomu Mathiue niż wpadek, jest dość doświadczony, więc nie powinno ich być dużo
0
wyobrażasz sobie Mathiue, dajmy na to w finale Ligi Mistrzów? bo ja nie. a przypominam, że właśnie takie cele stoją przed tym klubem w następnym sezonie.
1
ja jestem z Częstochowy a tam aż tak źle zaś nie rapują
0
nie. po prostu oglądam mecze nie tylko FC Barcelony
1
to 1 mecz i parę treningów. wpadki Mathiue dopiero przyjdą spokojnie..
0
jak dla mnie jeden z najlepszych polskich twórców hip - hop'u w historii. niesamowite flow.
,, dwa zero jeden cztery rok w, którym zdobędziemy coś, czego jeszcze nikt nie ma... "
0
Joshe najbardziej aktywny w PL na rynku transferowym. sezon temu na każdym kroku powtarzał, że nie są faworytami, że to dopiero drugi sezon będzie ich sezonem. jestem ciekaw Premier League bo Mourinho sam zrzucił na siebie presje tymi wypowiedziami na sezon 2014/2015. każdą porażkę Chelsea będzie ciekawa.
0
http://fangol.pl/view/65118/torres-szlifuje-forme
0
około 2 tygodnie.
0
chodzi o to, że słyszałem, że Chelsea proponuje 45 mln za Cuadrado. Mourinho to dobry spryciarz, więc dałby radę go przekonać do gry dla Chelsea a te pieniądze na pewno przekonały by władze Fiorentiny, ale chciałbym go w FC Barcelonie a jeśli Man UTD nie kupi Di Marii to bardzo nam przeszkodzi w kupnie Cuadrado. mają teraz też dużo kasy.
2
co ten Song jeszcze tam robi.
0
lepiej, żeby do Man URD przeszedł Di Maria. to było by dobre osłabienie Realu i wzmocnienie Manchesteru United. wtedy na pewno Cuadrado grał by w FC Barcelonie
7
tyle lat posuchy i już 2 pucharki dla Arsenalu. swoją drogą to gdyby Arsenal miał jeszcze tylko napastnika klasy światowej to na prawdę miał by jeden z najlepszych składów w Europie.
0
marzy mi się transfer Di Marii do Man Utd. najlepszy piłkarz Realu sprzedany to zawsze osłabienie przeciwnika.
0
Mourinho z nim pogada przez telefon 2 minuty i mu odwróci wszystkie cele w życiu. co do MAN UTD ( nie MAN U ) to masz racje, ale zawodnik idzie do klubu na dłużej niż rok ( zazwyczaj ). możliwe, że wybierze FC Barcelone. a co do Chelsea to z kontry Cuadrado jest idealny i chyba na to właśnie patrzy Joshe
0
Bale mi strasznie przypomina tarzana jakiegoś. no strasznie.
2
ale to drużyna, którą prowadzi i tworzy trener, nie zawodnicy. weź mu jeszcze innych a daj słabszych i i tak mecz trwa 90 minut i kto więcej strzeli wygrywa, a on wie jak zrobić, żeby nie stracić a strzelić, nawet z Realem czy FC Barcelona. Atletico będzie jednym z 3 faworytów do zdobycia Ligi Hiszpańskiej
0
Cuadrado myślę, że na 100 % opuści Fiorentine. Tylko, że gdzie? FC Barcelona , Manchester UTD i Chelsea to faworyci. ciekawe gdzie sam piłkarz chciałby grać
0
Giroud to właśnie dobry napastnik, to wszystko. chcesz wygrywać trofea w Anglii czy w Europie? dobry napastnik Ci nie wystarczy. musisz mieć z najwyższej półki, chcieli kiedyś Suarez'a, ale..
0
to bardzo pozytywny gość. ciągle się śmieje co na pewno pomaga nie tylko jemu na treningu i co w związku z tym idzie na boisku. często też rozśmieszał mnie na boisku, ale też szokował świetną grą. chyba Arsenalowi potrzebny był piłkarz, który lubi szybką grę a nie tylko czekanie na to jak by tu dopatrzyć się gdzie jest Messi i jak mu podać. Arsenal wyciągnie z niego wszystko, a na pewno więcej niż w Barcelonie to zrobiono
0
to nie dowód braku szacunku tylko dowód humoru z rana. tutaj pozytywy wrzucacie do jednego kosza i negatywy. wszystko to poniżanie, ubliżanie, hejty i brak szacunku. według mnie tylko żart . trzeba to rozróżnić nie tylko na forum
0
upchał? gdzie byś Rakitic'a przy nim upchał raczej
3
Cuadrado podstawa. przydał by się jeszcze tylko pomocnik z potencjałem, Reus się marzy..
0
jest Deulofeu, jest Munir, jest Pedro.
3
Alexis ,, nawet jak mam pustą bramkę szukam Messie'go " Sanchez
1
mistrzostwo europy? czy o co chodzi? rozśmiesza mnie ten gość
1
dwa zero jeden cztery rok w, którym zdobędziemy coś, czego jeszcze nikt nie ma.
czyli co?
0
co pieniądze. prócz Falcao kto tam jest drogi?