1

Messi wcale nie jest w tej formacji klasyczną 10-tką. to fałszywy napastnik, ( jak zawsze ) cofający się po piłki do środka.

1

ale właśnie raczej takie jak podaje ten artykuł. po prostu go potwierdzą. 2 miesiące to i tak za dużo jak za przewinienie, które nie mogło spowodować u Włocha krzywdy, no chyba, żeby się pokusił o tętnicę.. we wrześniu Suarez będzie ładował już bramy

9

a to mój skład

Neymar - Suarez
Lionel Messi
Iniesta - Rakitic
Masherano
Alba - Vermaelen - Pique - Cuadrado
Ter Stegen

1

o tak. Suarez na ławce. po to go ściągano.

0

Ty masz coś z głową. skład bezsensowny. 5 obrońców, bez Iniesty. odinstaluj fife chociaż na trochę

0

nie no jest taka obrona, że w pierwszych sparingach Mathiue wnosił jakiegoś tam rodzaju ,, poziom ", więc nie powinien przynajmniej Vermaelen go obniżyć.

0

Chelsea zdobędzie. Mourinho 2 sezon zawsze najlepszy, dno dopiero w trzecim.

0

Pique. kto wgl daje punkty umiejętności w tej fifie?

0

Dante porażka, ale Benatia tak. to dobry i młody stoper. no, ale potrzeba przede wszystkim doświadczenia. takie mamy, ale nie mam świetnej klasy w obronie, dalej można uważać, że to obrona jest piętą achillesową tego klubu a obrona to podstawa.

0

tzn były wielkie nadzieje na światowej klasy stopera. było rozmowa o Humelssie czy o Luizie, czy o Silvie. niestety i stety jest Vermaelen. Zubi już się popisał rok temu ściągając Neymar'a i teraz Suarez'a, niestety kibice tu nie przebaczą mu tego, że nie kupił dobrego stopera rok temu. też żałuję bo 7:0 z Bayernem to również tego konsekwencja. Bartra wyglądał na Alianz Arena jak dziecko na W-F w nowej szkole. a jak miał okazje sam na sam z Neuerem to nie wiem kto wtedy był bardziej zszokowany ja przed TV czy on. nie lubię Bartry i nie jest to dobry stoper nie tylko dlatego, że go nie lubię. jeśli chodzi o obronę, dalej uważam, że jesteśmy w DUPIE.

z godzinę temu ktoś tu fajnie opisał to, że wolałby 3 świetnych stoperów jak ma PSG, Bayern, Real czy BVB niż 6 nawet dobrych, no własnie oto chodzi. nie można się nie zgodzić. chcemy chyba tą Ligę Mistrzów ? nie wyobrażam sobie Mathiue w Finale jakoś..

0

Arsenal puchar już ma :)

0

2 lata temu od niego Wenger zaczynał wyjściową 11-stkę. podstawa piłkarz. nie interesowałem się za bardzo nim, więc nie wiem czy to przez jakąś kontuzję czy powody inne zaczął spadać z formą w dół. to 2 lata temu był obrońca klasy światowej. może w FC Barcelonie będą lepiej wiedzieć jak z niego wydobyć najlepszą formę. oby

1

100 razy już powtarzałem, że powinien być tu Czat lub jeden jakiś kąt na komentarze ,, na żywo", ale najlepszy był by shoutbox. tak jest zawsze, najczęściej jak temat dotyczy meczu FC Barcelony ligowego a jak się kończy to Real zaczyna swój. życie no.

0

jeszcze 1 dla Arsenalu by się przydała, na taki jednak dobry szok na początku sezonu.

1

bolą to mnie oczy jak patrze na to drewno

0

to drewno Teodorczyk 2 bramki w końcówce strzeliło i Lech wygrał 2:1 z Lechia..

10

City wystąpi o walkower bo Sanchez był zbyt zajebisty a nie było tego w umowie

2

Piszczek. chłopie chcemy chyba przede wszystkim się wzmacniać z roku na rok, nie na odwrót. Piszczek to przede wszystkim Polak grający w Borussi, więc nie dziwi mnie to, że jako Polak widzisz go w swojej ulubionej drużynie, ale ja tam wole kogoś lepszego. im lepszy tym lepiej, prosta zasada. Suarez i Neymar to 2 poważne i bardzo dobre transfery. Piszczek to klapa . to dobry piłkarz ale tylko dobry

3

Giroud GOLAZO

0

tyle lat bez tytułów to im się chce, nie to co naszym..

0

tylko net. dobry mecz.

1

świetne. wielkie dzięki

0

ale to jest jakiś szef tam chyba co? nie znam tych z góry?

0

Bartra po prawej, połowa memów strzelam, że w następnym sezonie ma już swojego autora. gdzie Vermalean? dobry skład, ale to wszystko, nie najlepszy

0

ja zawsze Premier League i La Ligi. Premier League to coś świetnego dla oka, no ale FC Barcelona gra w Hiszpanii a FC Barcelona to coś najlepszego dla oka.

0

jeszcze raz powtórzę: wejście wyprostowanymi nogami mogące zakończyć karierę = czerwona karta + na mecze kary, ugryzienie banalnie słabe = 4 miesiące kary i zakaz treningów. to sensu nie ma

0

no nie ma nigdzie w TV... internety jedynie

0

o to źle. poczekaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?