29

no i wystarczyło parę dni z teściową..

1

Ter Stegen, Bravo, Bartra ( chcę zobaczyć jego formę i reakcje na poszukiwanie klasowego obrońcy ), Halilović i przede wszystkim Deulofeu. przede wszystkim ich chce dzisiaj widzieć w akcji

0

,,Messi nie był najlepszy nawet w rep. Argentyny, więc" tylko dotąd czytałem, Messi był najlepszy na mundialu, moim zdaniem zdecydowanie bezdyskusyjnie.

3

nie interesuje mnie to czy jest słaby i jakie Ty robisz. napisz to autorowi.

0

nie mój, nie

3

po niektórych akcjach mi kopara opada.

0

cóż za klasa? ile błędów obrony było na tym kartoflisku dzisiaj?

0

Mourinho musi kupować dobrych obrońców a świetnie uczy ich ustawienia. Simaone znów umie zrobić obrońce z KAŻDEGO, ale tak jak Mourinho ustawienia go nie nauczy. chodź nie jest w tym słaby. gra obronna też jest piękna.

1

tak na prawdę się pomyliłeś i nie masz się czym przejmować, nie ma ludzi nie mylących się. też już przez te MŚ zapomniałem. jakby ktoś mi powiedział kto będzie mocny w LM, też bym wymienił ManUtd. nie wiem po co halo, Destro co do tego, że ludzie szukają takich pomyłek to jest ich tu tak na prawdę ponad połowa

1

żeby po prostu grał najlepszy z nich

0

wiadomo, że Ligi Europy w Warszawie to wiadomo gdzie Ligi Mistrzów. Berlin

0

okey. nie rozumiem o co chodzi?

0

na pewno grał będzie najlepszy bramkarz. nie trzeba się tym akurat martwić.

0

uu. każdy tu Bravo czy Ter Stegen a tu Masip wyskakuje z takim tekstem. widać, że jest jeszcze młody i na pewno akurat mentalnie nieprzygotowany

0

ale na pewno Bartra go nie wygryzie ze składu.

1

strzelił. do swojej bramki

2

Na Camp Nou FC Barcelonie w 1/2 finału Ligi Mistrzów 2012/2013

0

żeby się nie zajechał czasem

0

jak mi się to podoba..

0

proszę Cie. Blind jest bardzo dobry

0

bo od 2 sezonów mamy kupić stopera klasy światowej, sądzę, że Blind nim jest i głupio wyglądał by transfer ,, super obrońcy" , gdyby ten miał grzać ławę

8

niech po prostu idzie tam, gdzie będzie najszczęśliwszy.

0

Bravo. Alves - Pique - Blind - Alba. Mascherano - Rakitic - Iniesta - Messi. Neymar - Suarez. oczywiście świetnie było by zastąpić Alves'a, ale jeszcze nie Montoy'ą.

0

co sprostowanie ,, klasyczna 6 " to wygranie Ligi , Pucharu i Ligi Mistrzów, tylko gdy to wygrasz masz okazje grać o Superpuchary. Superpuchary możesz zdobyć dzięki zdobytym trofeum wcześniej pod koniec poprzedniego sezonu. narazię Real nie zdobył żadnego superpucharu a Wy piszecie o 6 trofeach. ma szanse na klasyczna ,,5" szóstka to to co FC Barcelona zrobiła w 2008/2009. Wam też może się kiedyś uda nie poddawajcie się :)

0

ale masz ,, obiektywny " w nicku, to też wpadło mi na myśl, że osoba obiektywna akurat nie powinna rzucać 6 trofeami pod koniec lipca ;/ trzeba wiedzieć, że to 2 sezon Mourinho w Chelsea ( zawsze najlepszy ), wiedzieć, że FC Bayern Munchen teraz będzie celował przede wszystkim w Ligę Mistrzów, że Atletico nadal z Simaone będzie wielkie, że City chce w końcu coś wywalczyć w LM, że FC Barcelona mocno się uzbroiła i mocno się zbroić będzie.

0

też wcale nie jestem tak na Nie, ale przydał by się jednak transfer obrońcy Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI.

0

myślisz, że zdobędą potrójną koronę w 2014/2015? przecież w nicku masz ,, obiektywny "

0

rozumiem, chce w tym sezonie zdobyć potrójną koronę.

1

Zubizaretta? :)))

0

nie. mają szanse na 5. ligi do stycznia chyba nie wygrają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?