2

no tak masz rację, w Liverpool'u też bym go widział

4

wiesz.. to najlepszy snajper na świecie, myślę, że sobie poradziłby w KAŻDYM zespole.

2

przyjechał, nastrzelał realowi bramek i pojechał. on jest stworzony do gry w Arsenalu. będę zawiedziony jeśli moje przeczucie się spełni i za 2 sezony on WYBUCHNIE PIŁKARSKO i będzie crakiem.

4

pomyślcie teraz, że Zubi jednak coś zrobił nie tak i nie zakontraktował Suareza hahah xD wybrał bym się chyba na CN

0

oni coś ugrają w 14/15

0

nie. Suarez jest o wiele lepszy. napisz na YT Robert Lewandowski skills and tricks. wyskoczy Ci reklama chyba T - Mobile bo na pewno nic z boiska,

1

z drugiej strony medalu. Wenger mnie ostatnio szokuje, robi transfery kapitalne, nie tylko Ozil, ale powrót Flaminie'go, teraz kupno Sancheza! no Arsenal przy transferze lepszego napastnika będzie po prostu faworytem do tytułu, a Wenger to nie byle jaki trener. brawo dla tego Pana. szkoda tylko, że dotyka to nas, ale my dotkniemy Premier League kupnem Suareza a rzeczy jakie dla nas zrobi pozwolą zapomnieć o Sanchezu.

0

Suarez

0

dobra, ale Suarez przychodzi i jakiś obrońca oby dobry. nie wszystko można mieć. też chciałbym by Suarez i super klasy obrońca grali w sezonie 2014/15 razem, ale no życie. i tak wyszliśmy dobrze na tym. Sanchez dzięki i powodzenia, ale nie w lidze mistrzów.

0

Argentyna do boju! nie może być Europejskiego finału! to musi być też finał kontynentów! to będzie wielki finał!

0

czyli jedno jest już pewne. Suarez przejdzie do FC Barcelony. szkoda tylko, że bekniemy tym oddając Arsenalowi taką perłę. no perłę, młodego, świetnie zapowiadającego się piłkarza. obrońca pokroju Silvy czy Luiza mnie uspokoi.

0

dobra spoko przecież :) ps Alexis musi zostać

2

chodzi o to, że Sanchez jest lepszy niż Pedro.. ehh świat runoł co? ;/ ale nie ważne. nie mówi się tak nawet o ludziach, których osobiście się nie zna. ale Sanchez to nie ogórek. to świetny piłkarz i pisanie ,,pokraka Sanchez" to pokaz tego, że nie masz tej cechy nie ruszać klawiatury jeżeli się nie znasz. to znaczy, że pewnie pierw mówisz potem myślisz.
Sanchez pokraka niestety z Pedro zrobił ostatnio przez 3 sezony rezerwowego. tak jest...

0

,,już się z barcą nikt nie liczy" to Twoje słowa. jedzie Levante na Camp Nou w lidze i się z FC Barceloną nie liczy. jak na majówkę tam jadą po 3 punkty

0

hehe zrozumiałem to xd Ty po prostu chyba żartu nie

1

koniecznie musisz nauczyć się czegoś jeszcze w swoim życiu

0

0

ale.. to nie wina fcb.com każda strona tak napiszę, która ma dostęp ciągle do nowych aktualizowanych informacji.

0

po dwie? o kur. to on zostać na 100 % musi. Alexis out

1

nie no. Sanchez jest bardzo dobry. a jak jeszcze ma dzień to po prostu opada mi kopara

0

jestem na całkowite NIIIEEEE!!! AAA!! NIEEEE!!! za jego transferem..

to dla mnie fenomen a to do góry to mój krótki żart, nie wiem po prostu czy opłaca Ci się go w ogóle zaczynać czytać ze zrozumieniem bo domyślam się, że nie dojdziesz do sedna kawału jeszcze np nie wiem hmm w trakcie mundialu...
dla mnie to świetny piłkarz i to nie był hejt. zhejtowany zostałem ja za kawał. żarcik. kto tu jest jaki jest . nie odpisuj

1

A tak na serio. bardzo jestem zirytowany tym, że ten zawodnik odchodzi. to nie możliwe. to na pewno dla mnie najlepiej zapowiadający się piłkarz. trzymał bym mocno za niego kciuki w Arsenalu. po prostu cholera go lubię..

1

Alexis " oddałem fartem strzał życia jestem wielki " Sanchez. ale tak na serio wielki jest dla mnie. najlepiej zapowiadający się piłkarz

0

no to już jest taka mała informacja ala, oficjalnie LS w FCB. oby

5

Oficjalnie: Barcelona obserwuje Cesc'a Fabregasa xd

1

myślę, że gdyby ,,rewolucja" polegała na szybszej grze i braku bezsensownego klepania, to Alexis Sanchez jest jednym z najważniejszych od tego sezonu dla nas zawodnikiem . Suarez ponad wszystko, ale Alexis powinien zostać

1

od kiedy FC Barcelona chcę się go pozbyć. wszystkie publiczne wypowiedzi działaczy absolutnie się z Twoim zdaniem nie zgadzają.

4

ja mam nadzieje ze bedzie w pierwszym składzie po prostu lepszy niż ten drugi. zobaczymy kto taki będzie

1

ehh Diego Costa aż tyle ode mnie młodszy,,, ;p

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?