0

ale aż tak go jedziecie? .. ludzie no szacunku trochę. gdzie za przeproszeniem ,, Wy " a gdzie ,, on " ? .. buty możecie mu jedynie czyścić, ja w sumie też

0

jak już on naciska na transfer to założę się, że przejdzie. no szkoda oby przeszedł Suarez i będę w niebo wzięty

1

ja nie. bo są w Brazylii

4

moim zdaniem właśnie na takim poziomie gra na tym mundialu. ja jestem z niego dumny

1

tak. Messi czasami robił takie próby, że można się na prawdę zastanawiać czy końcówka sezonu ligowego i jego słabsza forma w nim nie była celowym oszczędzaniem się na mundial. na Di Marie nie byłem zły za żadną stratę dzisiaj, bo on jedyny strasznie szybko zbierał się z piłką i tym robił wiele miejsca, szumu i okazji

0

Stany Zjednoczone. nie mają tego potencjału w kontratakach i takich obrońców.

0

ale kwestia godzin, może jutro, ale to najpóźniej jutro

3

dobrze po prostu, że przeszli. komentator po strzale w słupek pod koniec meczu spowodował u mnie lekki zawał.. emocje były wielkie. karnych mógłbym już nie przeżyć. jeszcze raz brawa dla Di Marii i Messiego

0

oj będę z całego serca za USA. jeżeli autobus w stylu Szwajcarii dzisiaj postawili by Belgowie w ćwierćfinale to taki obrońca jak Kompany i tacy piłkarze do kontrataku jak Hazard i Mertens mogli by zrobić jeszcze większy dramat

0

dopiero ,, porozumiała się w sprawie transferu " ;p

1

widać słabą stronę Argentyny. brak pomocników. Di Maria, Lavezzi, Messi to napastnicy najlepszej światowej klasy, pomocników Argentyna ma po prostu nie okłamujmy się słabych

0

cholera jakie emocje w końcówce. Brawo dla Di Marii za cały mecz, również dla Messie'go.

1

wcale wyśmienicie tak ta Szwajcaria w obronie nie gra, dobrze, ale bez przesady. przy różnych ,,przebitkach" strasznie się gubią, więc wcale się nie zdziwię jeśli o zwycięstwie Argentyny będzie decydowała jedna wrzutka i zamieszanie pod bramką Szwajcarów. mi takie mecze też się podobają, jak np pierwszy półfinał LM Atletico vs Chelsea. lubie takie mecze też.

PS: jak zobaczę jeden post w stylu ,,Messi gra słabo" to się załamie. Szwajcaria gra w obronie w 11'stu a Messi akurat jest najlepszy w Argentynie.

0

sam gra obok 4 obrońców. ciężko mu z pewnością

0

ei nie no nawet tak się nie pisze.

5

chciałbym aby to Messi wygrał puchar świata z Argentyną. byłby to dla mnie na przykład wielki ,,prezent" bo za takie nieprawdopodobne rzeczy jakie na boisku robił to mu się po prostu należy

0




0

7 dla Suareza 9 Alexis

0

na odwrót kolego :)

0

eleganckie są te koszulki

0

ja wolę Suarez. jeśli kupisz 2 stoperów a nie kupisz najlepszego snajpera na świecie to przy tym Realu i Atletico ciągle pod wodzą Simaone do wygrania Ligi i Pucharu Króla FC Barcelona nie będzie nawet faworytem. o europie pisał nie będę po prostu chyba, że w grupie zajmą trzecie miejsce i spróbują powalczyć o Ligę Europy...

Luis Suarez to priorytet chodź to dziwi jak spojrzysz na naszą obronę, ale bardzo się cieszę z tego powodu bo to oznacza, że FC Barcelona chcę przede wszystkim wrócić na najwyższy poziom, na najwyższe szczeble. takim szczeblem jest atak NEYMAR MESSI SUAREZ

7

teraz czas na mój ulubiony news transferowy. oficjalnie: Luis Suarez w FC Barcelonie

0

dobrze wiesz, że nie

3

myślę, że jego dynamika będzie kluczowa w grze na Camp Nou. poradzi sobie.

0

o będzie się rozwijać. on ma 26 lat. to dobry wiek.

0

no to Ci muszę powiedzieć, że Suarez zjada Falcao na śniadanie i mówi mało mi, głodny jestem. Suarez to drugi piłkarz na świecie.

0

co za różnica kogo Messi pobije za 4 lata Ronaldo czy Klose ;p nie no a tak serio to chyba będzie Messiemu strasznie trudno. mundialem w RPA sobie mocno sprawę utrudnił jak nie zaprzepaścił.

0

dopiero po transferze do FC Barcelony można takie coś zrobić. złożenie oferty a zaawansowane negocjacje z klubem w którym gra Ci bardzo odpowiada i gdzie masz rodzinę to dwie różne sytuacje

0



proszę tylko o jedno na urodziny. Suareza w FC Barcelonie

0

a obczaj czy ten filmik, który pokazuje, że fajnie by było go mieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?