0

troszkę lepszy jest Suarez. chłopaki wyżej chyba zapomnieli już przez ten rok kto to jest Falcao ;)

0

ale te ,,swego" to już nie ten Xavi, nie ma już Villi. to już wygląda inaczej, rywalizacja w Europie też. już Tiki Taka nie miażdży w Champios League, teraz miażdży się Tiki Take. no powiedz, że nie. Hiszpania , Bayern, FC Barcelona. musimy zrobić jeszcze jedną tylko rzecz, kupić HIT, czyli Suarez'a i gwarantuje, że przy zmianie stylu gry FC Barcelona automatycznie będzie faworytem do potrójnej korony . Messi - Neymar - Suarez. boże marzenia.

0

najlepszy wiek dla golkipera

0

zamykam temat.

2

wymarzone transfery
- Cuardado
- chociaż jeden, ale klasy ŚWIATOWEJ stoper
- Rakitić
- Ter Stegen
-Claudio Bravo
- SUAREZ

3 są, te najtańsze. Teraz dopiero zarząd czeka wyzwanie

0

jeśli obrona została by taka jaka jest? nadal Defensorzy wyglądali by tak ŚO Pique - ŚO Masherano - DP Busquets, ale mają sciągnąć rudego, więc będzie wyglądała tak samo.. Bartra będzie zmiennikiem jeszcze. pokazał w paru momentach, że nie tylko nauczył się grać w pierwszym składzie, pokazał też w paru momentach, że jeszcze mu daleko do SOLIDNEGO OBROŃCY

0

jasne, że tak. Piłkarz kapitalny to nie znaczy trener kapitalny. Mourinho ciułał się całą piłkarską karierę po niziutkich, ligach, nieznanych klubach. ssiwiał i na ławce trenerskiej TOP

0

ale Masherano na DP a Masherano na OŚ to inny Masherano. kupiono go do FC Barcelony na DP i Guardiola zrobił z niego OŚ, ale nie wiem czy przez to, że Busquets jest kapitalny czy przez to, że raz widziałem jak Masherano grał w Barsie na DP i był fatalny.

5

powiem Ci po zakończonym okienku transferowym

0

elegancko

0

a myślisz o tym, żeby FC Barcelona znów mogła mierzyć się z najlepszymi i zdobyć LM? ja tak, i dlatego bez transferu Suareza żaden Cuardado, żaden Rafinha, ani Deulofeu nie pomoże w tym. Ligi przy kupnie Falcao przez Real też nie będzie. to wielkie nazwiska i gwarancja wielu bramek. Suarez i Falcao. musimy kupić kogoś z TOP'u, ja widzę z Suareza w FC Barcelonie

2

ee tam, 2 bramkarzy mamy :) najwyżej ustawią ich 2 na bramce a w polu w dziewięciu

0

Kompany to chyba najlepszy na ten czas stoper na świecie.

0

czyli dopiero podpisze.. no, ale wiadome jest to, że podpisze. teraz tak, kto pierwszy bramkarzem.

0

wiadomo, że przejdzie. ojciec Falcao mówił, że Radamel od małego kibicuje Realowi. Z tym, że Suarez jest dużo lepszy.

0

no to ile czasu tak średnio Ci zajmuje spostrzeżenie się, że to literówka?

0

tak jak już do kolegi wyżej pisałem, opisać w punktach?

0

ale jak można nie zrozumieć o co mi chodzi? czyli mam sobie zapisać Wasze nicki i w razie jakiegoś postu pisać najłatwiejszym językiem tak by przeciętny uczeń podstawówki też mógł to zrozumieć? mam Wam to przestawić inaczej? może dalej macie z tym problem? odpisz to Ci to opisze w punktach. nie potrafisz zrozumieć, że to MOGŁA BYĆ LITERÓWKA?

0

to znaczy.. cały sezon chciałeś napisać?

0

uwaga jestem jasnowidzem : Alves Dani zostanie na sezon 2014/2025 w FC Barcelonie. więc będzie to nie wypał, chyyyyyba, że nasz zarząd ,, POKAŻE KLASĘ " i ściągnie Luis'a Suarez'a, więc procent na wykorzystanie tych wrzutek się zwiększy. pozdrowienia dla zarządu. FCB powinna ściągnąć Urugwajczyka nie przez swoją potrzebę, lecz przez to, że Real Madryt ściągając go stanie się potęgą EUROPY nie przez rok, lecz najbliższe 6 lat. pozdrawiam

3

ja będę się upierał, żeby kupić Suareza. to gwarancja trofeum. numerów też, ale chyba taki ktoś jest też w FC Barcelonie potrzebny. może czasem mu się zdarzy ukąsić kogoś raz albo dwa, ale zdarza mu się też strzelać po 31 bramek z gry w 29 spotkaniach PL.

2

ulalal VILLA jaka brameczka. jakby miał z 20 lat!

0

a przykładowo jak Wy oglądacie i dyskutujecie? ja siedzę na przeciw TV i od razu po prawej mam PC

0

ajajaj

0

Chillijczycy jak zaczęli nurkować...

0

0

ładnie trafił?

0

może się coś po tej akcji ruszy

0

karny dla Chille powinien być. coś słabiutko sędziowie na tych MŚ

0

hehe no tak jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?