0

jeżeli nie wpłynie też zdarzają się mecze w których nie zasłużyło się na wygraną. jeśli masz całkiem inne zdanie rozmawiaj o tym nie ze mną bo to bezsensu pisać takie rzeczy. futbol jest nie przewidywalny, to wasze zdania, potem pisane przez Was są takie posty jak te. bezsensownie.

0

nie wiem, nie wiem, jooe nie napisała mi co to futbol to nie wiem jeszcze

0

taki mecz akurat do głowy mi przyszedł - 2012 roku Chelsea 2:1 Tottenham po 2 nieprawidłowych golach dla Chelsea to właśnie oni zasłużenie wygrali. było halo na całą Anglię a sędzia zdegradowany 2 ligi niżej. czasami jest tak, że niezasłużenie wygrałeś, bądź niezasłużenie przegrałeś.

0

nie wiemy, opowiadaj

0

przecież Twoje posty nie mają sensu. Iran stchórzył. bezsensowne. nie odpisuj

1

chłopie. co ma do pokazania według Ciebie Iran w meczu z Argentyną. oni w pewnym momencie zmiażdżyli taktycznie Argentynę. Bronili się w dziesięciu i jak już wyżej ktoś mądrze zauważył ,, wyprowadzili jedną kontrę" ale romeo 4 razy uratował Argentynę. uratował. nie po świecach w górę. obejrzyj mecz.

3

Iran miał jedną kontrę? oj to soorka :) to ja musiałem inny mecz oglądać, nie było tematu :)

1

Ty pozytywnego coś w życiu widzisz? czy taki jesteś ,,chłopaszek zaczepka" narazię to widzę, że tylko się dop*** do wszystkich. idź do pracy, albo szkoły to Cię odstresuje

4

jak Argentyna na zwycięstwo 2 dni temu.

1

teraz tutaj

0

no czas kibicowania fcb równa się zarejestrowaniu tutaj.

0

;o nie udawaj oryginalnego.. i nie odpisuj już

0

MUNDO DEPORTIVO


El 'fisio' de Luis Suárez padece cáncer

Luis Suarez cierpi na raka.

w kaczorze donaldzie jest mniej bajek

3

według mnie również

0

najciekawszy mecz to będzie Urugwaj vs Włochy. to będzie mecz.

0

yy oni po pierwsze muszą zagrać mecz, to, że grają z Kamerunem to nie oznacza, że tylko drużyna Brazylii będzie o wyniku decydować. no bez jaj..

0

ale oni niech pierw myślą o tym jak pokonać Ghanę. bo faworytem wcale nie muszą być tego meczu Portugalczycy.

0

Ronaldo teraz nawet piachu nie gra, on nic nie gra. albo klub albo MŚ. w Realu on w tym roku był KOSMICZNY. teraz dużo kamer, cały świat patrzy, arcy ważne mecze, to wiadomo jak to on, wypalił się i nie umie już nic.

0

w lidlu taniej chodzą

0

tak to jest czasami :)

0

heheh, Ty to byłeś ?

0

ktoś tu napisał przed meczem, że zastanawia się czy oglądać bo mecz będzie pewnie nudny jak flaki z olejem. pozdro

0

WOW .

0

bramka na 2:3 zrobiła by nam tu spektakl

0

ale ich zakręcił, ale citko

0

to jest nie denerwujące tylko piękne

0

no tu masz racje

0

no tak,konflikty itp. Suarez. mówię Ci módl się by trafił do Nas. to gwarancja trofeów. módl się też by nie trafił do Realu to gwarancja straty Mistrzostwa na parę lat

0

moim zdaniem mieli by z wieloma realne szanse, ale w meczach towarzyskich. o stawkę oni nie umieją grać. pod presją.

0

,, kibice cieszyli się tak bardzo, że 12 zginęło, ponad 200 zostało rannych "

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?