_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jeżeli nie wpłynie też zdarzają się mecze w których nie zasłużyło się na wygraną. jeśli masz całkiem inne zdanie rozmawiaj o tym nie ze mną bo to bezsensu pisać takie rzeczy. futbol jest nie przewidywalny, to wasze zdania, potem pisane przez Was są takie posty jak te. bezsensownie.
0
nie wiem, nie wiem, jooe nie napisała mi co to futbol to nie wiem jeszcze
0
taki mecz akurat do głowy mi przyszedł - 2012 roku Chelsea 2:1 Tottenham po 2 nieprawidłowych golach dla Chelsea to właśnie oni zasłużenie wygrali. było halo na całą Anglię a sędzia zdegradowany 2 ligi niżej. czasami jest tak, że niezasłużenie wygrałeś, bądź niezasłużenie przegrałeś.
0
nie wiemy, opowiadaj
0
przecież Twoje posty nie mają sensu. Iran stchórzył. bezsensowne. nie odpisuj
1
chłopie. co ma do pokazania według Ciebie Iran w meczu z Argentyną. oni w pewnym momencie zmiażdżyli taktycznie Argentynę. Bronili się w dziesięciu i jak już wyżej ktoś mądrze zauważył ,, wyprowadzili jedną kontrę" ale romeo 4 razy uratował Argentynę. uratował. nie po świecach w górę. obejrzyj mecz.
3
Iran miał jedną kontrę? oj to soorka :) to ja musiałem inny mecz oglądać, nie było tematu :)
1
Ty pozytywnego coś w życiu widzisz? czy taki jesteś ,,chłopaszek zaczepka" narazię to widzę, że tylko się dop*** do wszystkich. idź do pracy, albo szkoły to Cię odstresuje
4
jak Argentyna na zwycięstwo 2 dni temu.
1
teraz tutaj
0
no czas kibicowania fcb równa się zarejestrowaniu tutaj.
0
;o nie udawaj oryginalnego.. i nie odpisuj już
0
MUNDO DEPORTIVO
El 'fisio' de Luis Suárez padece cáncer
Luis Suarez cierpi na raka.
w kaczorze donaldzie jest mniej bajek
3
według mnie również
0
najciekawszy mecz to będzie Urugwaj vs Włochy. to będzie mecz.
0
yy oni po pierwsze muszą zagrać mecz, to, że grają z Kamerunem to nie oznacza, że tylko drużyna Brazylii będzie o wyniku decydować. no bez jaj..
0
ale oni niech pierw myślą o tym jak pokonać Ghanę. bo faworytem wcale nie muszą być tego meczu Portugalczycy.
0
Ronaldo teraz nawet piachu nie gra, on nic nie gra. albo klub albo MŚ. w Realu on w tym roku był KOSMICZNY. teraz dużo kamer, cały świat patrzy, arcy ważne mecze, to wiadomo jak to on, wypalił się i nie umie już nic.
0
w lidlu taniej chodzą
0
tak to jest czasami :)
0
heheh, Ty to byłeś ?
0
ktoś tu napisał przed meczem, że zastanawia się czy oglądać bo mecz będzie pewnie nudny jak flaki z olejem. pozdro
0
WOW .
0
bramka na 2:3 zrobiła by nam tu spektakl
0
ale ich zakręcił, ale citko
0
to jest nie denerwujące tylko piękne
0
no tu masz racje
0
no tak,konflikty itp. Suarez. mówię Ci módl się by trafił do Nas. to gwarancja trofeów. módl się też by nie trafił do Realu to gwarancja straty Mistrzostwa na parę lat
0
moim zdaniem mieli by z wieloma realne szanse, ale w meczach towarzyskich. o stawkę oni nie umieją grać. pod presją.
0
,, kibice cieszyli się tak bardzo, że 12 zginęło, ponad 200 zostało rannych "