_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kuyt to obrońca dzisiaj jest przecież..
0
o to Chille ma też pomysły. Holandia nie wiedziała za bardzo co się stało.
0
szufladę ;p
0
chociaż gwarancja jest, że Laskowski śpiewać nie będzie przyśpiewek kibiców jednej z drużyn. ..
0
jak zawsze, szachy do pierwszej bramki. w meczach z takimi drużynami wystarczy, że między obroną a pomocą zrobi się 15 metrów miejsca i już gra staje się szybsza i ciekawsza, płynniejsza.
1
no nic specjalnego ten mecz na razie chłopaki.. chille vs holandia
0
no tak 6:2 też :)
0
na pewno przez dużą ilość spotkań na ławce w Man City. żadna kontuzja po prostu nie został powołany
3
Laskowski najlepszy komentator w tej siedzibie anty ekspertów z TVP. w końcu tyle lat z canal + .
dla tych, którzy nie wiedzieli. Laskowski komentował manite w c+
2
myślę, że nie musi być nienormalny, żeby dać. nie musi po prostu być w Sanchez'a tak zapatrzony jak Ty
0
czy to nie jest piękne? można skakać z spadochronów rozumiem takich ludzi, skakać na rowerach z gór, grać w kosza, robić to co się kocha i za to szacunek. ja kocham obserwować historie piłki nożnej i takie wielkie imprezy jak MUNDIAL. dzisiaj znów będziemy świadkami historii i jutro i tak ciągle. kocham piłkę nożna bardzo i ona gra pierwsze skrzypce w moim życiu
0
no ja w szoku byłem pierwszy sezon bez R10 ;o długo włosego ni ma coś nie tak .. ;/ ale teraz jest 2014 rok i nowe rozdziały.
1
no tak Suarez + Hazard + David luiz/ Thiago Silva i ja się podpisuje
1
tak jest, Ci, którzy kibicują FC Barcelonie tylko z czasów Messiego 91 rekord 2012 nie wyobrażają sobie jak może Messi nie grać w FC Barcelonie? :O :O :O
otóż jest to możliwe. ja tak mam np z Puyolem, Valdesem i Xavim, miałem to z Ronaldinho, ale przeżyłem to. Messie'go też przeżyje... chodź to mój Idol
1
REDAKCJO
Zmieńcie ankietę. mam świetny temat.
,,Czy jesteś za ewentualną wymianą Alexisa Sanchez'a za Luisa Suareza"
1
wiesz co myślę, że szejkowie by dali. 250 milionami nie kupili by jedynie Messie'go, ale i wieeeeeeeeeeeelką renomę klubu, który kupił NAJLEPSZEGO PIŁKARZE W HISTORII i zrobił rekord transferowy. koszulki itp to wszystko im by się bardzo opłacało, szczególnie nowym na wielkim europejskim szczeblu klubom jak MAN CITY i PSG. no, ale.. Messi nie raz FC Barcelonie wygra jeszcze mecz i jestem przekonany, że nie 2 razy ani nie 10. lecz jeżeli w grę wchodził by Suarez, jakiś drugi poziomu świetnego piłkarza pomocnika np Pogba, Hazard i światowej , mega światowej klasy stoper to można by się zastanowić i to porządnie.
0
pierwszy błąd - pierwszy wyraz. to nie jest dobry zawodnik tylko 2 zawodnik na świecie po Leo Messim na tą chwilę. to geniusz piłkarski, i najlepszy na świecie snajper strzelecki. drugi to to, że Suarez nie miał nigdy zamiaru grać pierwszych skrzypiec na boisku, patrz na jego asysty i zachowanie. nie strzela tak zachłannie jak Messi i nie może się nikt z tym nie zgodzić. Suarez to na chwilę dzisiejszą gwarancja Ligi Hiszpańskiej, bo włączenie go przy Ronaldo i Bale'u, lub przy Messi'm i Neymarze to gwarancja Ligi Hiszpańskiej i Pucharu Hiszpanii.
2
kiedyś bym przeczytał Twój post, nie myśląc nic o nim jechał dalej w dół zobaczyć inne, nie przejmując się Twoim w ogóle. teraz powiem Ci szczerze, że nawet ja ( wielki fan Messie'go ) myślę, że to co proponujesz dało by lepsze rezultaty w najbliższych 4 - 5 latach niż zostawienie Messie'go i nie ściągnięcie Suarez'a.
0
na canal+sport powtórka FC Barcelona vs Ajax Amsterdam jak ktoś zainteresowany
0
nie znam tej drużyny. dobra mówisz?
24
ma szczęście, że ZUS go nie kroił
0
no wielkie emocje są tam gdzie Twój klub, nie koniecznie w Brazylii. fantastycznie Cordoba
0
Legia Warszawa podczas losowania w szwajcarskim Nyonie poznała przeciwnika, z którym zagra w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Podopieczni Henninga Berga zmierzą się z Saint Patrick's Athletic z Irlandii.
0
ale tam Ajax tylko ciągnie.. w Portugalii masz Benfice i Porto. PSV też ostatnio zatrzymuje się szybciutko w lidze europy. tylko Ajax tam jest drużyną, która coś wojować może w LM. a ich polityka jest też kapitalna, szczególnie jeśli chodzi o postępowanie i szkolenie młodzieży. oni się dorobią wyników w europie.. spokojnie. a Vitesse no tak jak mówisz. To był ich kapitalny sezon, ale w końcówce nie wiem.. może ławka rezerwowych tak ciasna, bez nazwisk nie pozwoliła na dobrze wyglądający fizycznie zespół przez cały sezon nie wiem.
0
Pique not out, Subotić tak
0
no ja to samo. jednej bramki im brakowało do wyjścia z grupy w LM. a na meczu Ajaxu z FC Barceloną sam byłem bo robiłem rok w Amsterdamie i na mecze chodziłem co drugi tydzień a LM wszystkie 3 oglądałem . Ajax gra kapitalnie i to kwestia 5 ( góra ) lat jak będą w Europie mocnym i znów słynnym rywalem
0
Ajaxu...
1
on jeszcze w szkole literek ,,rz" , ,,ż" nie ma
1
widziałeś jego rocznik już?
0
tak jest