_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
śmiechu. eksperci Francja w 1/4
0
jeśli przez to transfer Suareza nie dojdzie do skutku, będę zawiedziony. bardzo mi się osobiście podoba gra Sancheza, jest na pewno też przyszłościowa, ale Suarez to gwarancja trofeów. tych europejskich też
0
3 mecze w grupie, kapitalna forma Francji, pewny awans do ćwierćfinału o czymś już powoli będzie świadczył
0
jak Francja dzisiaj pewnie wygra to myślę, że można ją już nazwać jednym z głównych faworytów do wygrania turnieju
15
bo to sezonowiec
0
od początku sezonu 2013/2014 wiedziałem po transferach i wiadomości tutaj ,,oficjalnie Tata Martino trenerem FC Barcelony" ,że to będzie nieudany sezon.
jeśli FC Barcelona zakontraktuje Suareza i jakiegoś klasowego obrońce ,również po wiadomości ,,oficjalnie Luis Enrique trenerem FC Barcelony" jestem pewien, że sezon 2014/2015 będzie udany,
0
szczęście nie istnieje. jeżeli w odstępie jakiegoś czasu zdarzają Ci się zdarzenia, które sprawiają, że zyskujesz nimi dużo korzyści, ludzie mówią na to ,,szczęście", ale nie wierz im bo to nie istnieje. to po prostu zbieg okoliczności, że właśnie trafiłeś na moment w którym dzieją się rzeczy dzięki którymi zyskujesz korzyść, czy to w życiu czy to na boisku
0
ale Ty jesteś, że tak powiem nie za mądry. chcesz od Argentyny i Holandii ciągle wysokich zwycięstw? od Brazylii? chłopie to jest piłka nożna. każdy mecz jest inny. mogą teraz w karnych wygrać a w finale zmiażdżyć przeciwnika. może być na odwrót. ważna jest dyspozycja dnia. przestań
1
Ribery - Lewandowski - Robben również mocny będzie w Bayernie.
ale masz racje. z tym, że Real Madryt na bank kupi Falcao a my dalej nie wiemy czy kupimy Suarez'a. myślę, że po kupnie Suarez'a to FC Barcelona będzie mogła się pochwalić najlepszym atakiem.
0
dzięki Wam
0
chłopaki dajcie link do meczu bo mi się TV spalił .. z transmisją TVP oczywiście.
0
myślę, że jednak trochę tak. a w praktyce zestawienie ataku z Suarezem wygląda jeszcze lepiej
0
Luke Shaw z Southampton za 30 milionów funtów? co Wy na to? bo dla mnie to śmieszne. oficjalnie za tą kwotę dzisiaj przeszedł do Manchesteru United.
0
są jak najbardziej. nie są one po prostu w ich zasięgu, lecz również często są. spokojnie taki skład będzie na prawdę ,, ciężki" dla innych. jeśli dochodzi do tego jeszcze rewolucja ( a mam tu na myśli rezygnacje z już lekko samobójczej TIKI TAKI ) mam nadzieje na tytuły
0
myślę, że właśnie to jest okłamywanie się. po transferze Luis'a Suarez'a nikt nie będzie grał na niego. to Leo Messi dalej będzie piłkarzem pod którego będzie grać drużyna. Luis Suarez to osoba która nie tak jak Pedro, Alexis, Cesc, Alves, Neymar za wszelką cenę będą szukać Leo w polu karnym. Luis Suarez to przede wszystkim wielki charakter, kontrowersyjny, ale wielki. wiem, że masz o jego umiejętnościach zdanie takie jak ja, więc jednej chociaż osobie tłumaczyć tu nie muszę, że jest to na ten czas najlepszy snajper na świecie. SNAJPER powtarzam. najlepszy snajper na świecie. nie sądzę też by Suarez się martwił bardziej o ,, przewidywalne piłki od Iniesty czy Rakitic'a " . sądzę, że bardziej martwić się będzie KAŻDY KAŻDY KAŻDY blok obronny w Europie jak powstrzymać Suarez'a, Neymar'a i Lionela Messi'ego. to aż brzmi strasznie... moim zdaniem transfer Suarez'a do jakiejkolwiek drużyny to gwarancja trofeów.
0
poprawione, spokojnie... :)
0
Kacper, ale popatrz na newsy ostatnie. wszystko ,, jak na razie " idzie na dość zaawansowanym poziomie. i musisz powiedzieć, że akurat Wy macie lekkiego ,,stracha" jeśli widzicie takie artykuły ;)
0
jeśli chodzi o ilość osób dziennie na tej stronie prowadzących dyskusję to chyba, żaden polski portal klubów zagranicznych równać się nie może.
1
nie słuchaj, klauzula to coś takiego, że jeżeli klub wyłoży kwotę a piłkarz jest chętny do przejścia to nawet do gadania nie ma tu Święty Paweł z Nazaretu. 80 milionów - Suarez mówi TAK - i tylko czekać na - ,, Oficjalnie: Luis Suarez piłkarzem FC Barcelony "
0
prawda jest taka. Luis Suarez to na chwilę obecną najlepszy snajper na świecie. snajper nie piłkarz. piłkarz najlepszy to Messi i tak było zawsze i nigdy się to nie zmieniło, ale Suarez ma największe umiejętności strzeleckie . to jest FENOMEN
0
Pedro? co zrobił Pedro? hat-trick w meczu z Getafe. bardzo mnie ucieszył i byłem w niebo wzięty, ale... niestety to wszystko. to wszystko co Pedro dał FC Barcelonie. niestety to najsłabsze ogniwo FC Barcelony a Suarez? Suarez to najlepszy snajper na świecie. wszystko
0
co Ty mówisz. jeżeli kochasz od zawsze to będziesz kochać na zawsze. obiecuje. nawet jak kupią Ibre Balotelliego i Suareza. będziesz i tak kochał ten klub :)
1
proszę by to się spełniło. tylko coś wam pokaże. chciałbym, żebyście to dobrze zrozumieli. przenosimy się do września. mecz na Camp Nou ligowy/LM jaki chcecie. realizator pokazuje składy a tam NEYMAR JR - LUIS SUAREZ - LIONEL MESSI wszystko
0
wyproszenie ewakuacyjnymi drzwiami Villi - Puyol'a - Abidal'a . od tego momentu przestałem czytać. niesamowite jest to co napisałeś. to tylko dowód na to, że ktoś siedzi w Polsce całe życie i nie ma żadnego pojęcia co się dzieje w jego ukochanej drużynie a krytykuje strasznie pewnie. przesadzasz,
0
nigdy nie zaczynaj zdania od ,, wszyscy mówili/pisali/jarali się " bo mnie to akurat trochę drażni. tego gracza trzeba kupić nawet jak ma grać z kagańcem. Luis Suarez to szczyt umiejętności snajperskich
0
tak. przypomnijmy, że nie tylko Suarez'a mamy tutaj na myśli. Zidan również w finale 2006 się nie za bardzo popisał. wiele gwiazd jest kontrowersyjnych.
1
najlepszy snajper na świecie? chce do nas? głupota nie kupić.. jest kontrowersyjny. Barca w końcu gra o nagrody Fair Play czy tytuły Ligowe i Europejskie. szczerze powiem - jego transfer będzie już sukcesem FC Barcelony.
0
no okey popełniłem błąd ortograficzny. to akurat już przesądzone na pewno nie jestem prawdziwym kibicem.
0
myślę, że oglądasz tylko Barcelone. ja nałogowo również Premier League. powiedz mi czy Iniesta przechodząc do Man UTD by się wypalił. zjadło by go to. nie dałby rady. powiedz mi czy Messi odchodząc do PSG czy MAN CITY wypalił by się. zjadła by go trema hehe. chłopie tacy piłkarze się nie wypalają po transferach. to nie Torres. takim piłkarzom potrzebny zespół by dobrze grać, zespół boisko 2 bramki i piłka. nic innego. to szczyt możliwości tacy piłkarze .proszę Cie. popatrz tak na to. Suarez to najlepszy snajper na świecie i jeżeli przejdzie do FC Barcelony nie ,,zgaśnie", jeżeli przejdzie do Realu Madryt nie ,,zgaśnie". to szczyt piłkarski i to wielki profesjonalista.
0
hahahahahhahah sorry nie mogłem się powstrzymać. ja to napisałem do góry? zrobiłem porównanie z Messim? ehh myślałem ,że coś napiszesz co mogło by stworzyć dyskusje. nie odpisuj pozdrawiam