0

nadal najbardziej boli mnie to jak łatwo można komuś zniszczyć okazje do pięknych chwil własną głupotą. nie sądzę by Neymar już kiedyś zagrał na mś w własnym kraju.

0

mógł sobie odpuścić wejście kolanem w plecy Neymar'a. tak głupotę.

2

Silva mnie najbardziej wczoraj zaskoczył. w taki sposób osłabić drużynę w półfinale.. chyba sam w to jeszcze nie wierzy

0

dla mnie najciekawszy mecz od wielu lat to będzie spotkanie półfinałowe Niemcy vs Brazylia :) powiem tylko tyle, że finał mistrzostw świata w 2002 roku to był mój pierwszy mecz jaki pamiętam dokładnie, wiem, że oglądałem za młodego ten mundial i pamiętam mniej więcej wyniki, ale mecz tylko jeden, finał. będę miał tamten mecz w pamięci jak będę oglądał ten półfinał. to dla mnie będzie ważny mecz

0

oj Neymar, Neymar. mundial to marzenie a on przez głupotę nie spełni go w całości. zdrowiej szybko..

0

tak. ja jestem tego samego zdania co Ty. czy to w kwestii Suarez'a czy takich fauli jak ten na Neymarze czy Onazim

0

Juana Zuńigi - dla mnie to sprawa komisji, nie ugryzienia. zachowanie bandyty. widziałem setki powtórek. może ktoś sobie wyobrazić co by było, gdyby pan Juan Zuńiga biegł trochę szybciej? niesamowite, że on do niego nawet nie podszedł tylko pobiegł za akcją. niesamowite

1

jak Twój diler ma z Plus'a to wyślij na priv nr i na kogo mam się powołać.

0

najlepiej jest się przychylać do jakiejkolwiek decyzji trenera, jakiegokolwiek news'a tutaj. jestem na nie, uważam, że nie i tyle. to Ty masz problem z argumentami bo ja je po prostu podałem a Ty mi po prostu wypominasz ich brak. koniec dyskusji

0

nie zobaczymy go jako obrońce. zobaczysz.

0

no. ale nie wypali mówię Ci, nie wypali. chciałbym, żeby wypaliło, ale nie da rady

0



ten filmik mówi o nim wszystko. kapitalny gość

0

z lewego obroncy na defensywnego? to coś innego. na defensywnym pomocniku musisz być dość inteligentny, Lahm ponoć taki jest i do tego musisz dobrze rozgrywać i mieć umiejętności obronne. z pedro nie zrobią obrońcy

0

takie zmiany robi się u piłkarzy w góra wieku 17- 19 lat.za długo był napastnikiem. to nie wypali, chociaż to ciekawe

0

czyli zwykłą TIKI TAKE. często nie brak ruchliwości sprawia, że FC Barcelona gra słabo. zespoły, które dobrze się ustawiają sprawiają, że piłkarze FC Barcelony wydają się wolni i mało ruchliwi bo do tego zmusza ich rywal. tiki taka już nie jest skuteczna, chyba, że grasz z Xerez na Camp Nou czy Levante

4

na tym polega właśnie ,,rewolucja" trzeba zmienić styl gry

0

jaki to będzie atak mój boże... Zubi no no jak to Ci się uda to zwracam honor :)

1

Suarez!!!!! to z nim sięgniemy po tytuły!

0

może powiedział ,, kontrolowała " bo nie sądzę by prowadziła.

0

to znaczy, że mało, to znaczy, że starczy na Suareza

0

w momencie, gdy klepanie piłki przed 11 piłkarzami Szwajcarii nic nie dawało jako jedyny decydował się na ryzykowne dryblingi skrzydłem, które kończyły się stratą lub akcją, ale ZAWSZE ZAWSZE ZAWSZE były groźniejsze niż klepka Mashe z Gago w środku pola. Messi to dla mnie zawodnik meczu bo asysta była przede wszystkim DECYDUJĄCA, ale to samo możesz powiedzieć o wykończeniu tej akcji. więc nie możesz mi pisać, że Di Maria zagrał ,,słabo"

0

może też bloku obronnego, ale wiem, że powinien to obronić. szczególnie, że przepuścił ją pod sobą. w tym meczu akurat mi się podobał. byłem za Argentyną i muszę powiedzieć, że przy wrzutkach Shaquiri'ego nie byłem w takim strachu jak przy wrzutkach przeciwnika w meczach FC Barcelony. na pewno możemy jasno powiedzieć, że ten bramkarz nie jest żadnym słabym ogniwem, ani tak zwaną ,, tykającą bombą " to moim zdaniem dobry poziom.

0

chodzi mi o 4 pełne mecze. nie myślę by w nich źle wypadł. trzeba też go docenić bo wcale nie jest złym bramkarzem i również ma swoje zasługi w zwycięstwach.

0

ja czekam na to jak w dzieciństwie na dzieciątko

0

bo bramkarza nie było w bramce i chciał zdobyć gola :)

2

nic się nie znasz na piłce.to taka moja mała wizja po Twoim jednym poście.

0

Di Maria również zasłużył.

0

bramkarz - to również jego w tym zasługi.

0

auty, rożne i takie tam chyba xd

0

chodzi oto, że dobra obrona a taktyka obronna to całkiem inne rzeczy. dobra obrona jest w tedy, gdy prowadzisz otwarty mecz z przeciwnikiem, po prostu zwykły mecz i Twoi obrońcy są w świetnej formie i kapitalnie się spisują. jeżeli mówimy o taktyce obronnej to mówimy już o czymś innym, cały zespół pracuje w defensywie i interesuje się jedynie rzadkimi kontratakami. za wszelką cenę nie chcą stracić gola, nie strzelić go. niestety komentatorzy będą mówić, że Szwajcaria była lepsza bo Argentyna męczyła się z zdobyciem jedynej bramki, lecz jeżeli taki zespół jest lepszy, ten który gra taktykę defensywną bo wie, że ofensywna jest samobójstwem i za wszelką cenę chcę po prostu nie stracić bramki to my się nie znamy na piłce a TVP zna. ja mam o TVP swoje zdanie i nie są to komplementy, eksperci są w Canal +, TVP to polska telewizja, nie sportowa. nie muszą się znać, muszą siedzieć na antenie i mówić z scenariusza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?