1

jak mi się śmiać z tych śmiechów na temat Zubizaretty. byłby słaby to nie było by go w Barcelonie. na pewno wszystkie negocjacje to nie tylko te o których kluby chcą mówić publicznie. będzie Suarez i będzie dobry stoper. jest kasa. Was tam dać.. jakoś Zubi tyle lat robi transfery i jest okey. rok temu nie kupił stopera i dlatego się zaczął lament ,,chłopaszków" jeden napisał nie kupili stopera, drugi napisał, ktoś zobaczył kto to wgl jest zubizaretta antoni i się zaczeło.. hah

0

TO JEST TO

0

no sprawiedliwie..

2

120 minut. Kostaryka dała rade. rzuty karne. Holandia wygrała.. piłka nożna..

3

Żewłakow .. zajmij się czymś innym

0

nagadał się ..

0

ale nie w tym meczu.o derby manchesteru w przyszłym sezonie mi chodziło 'p

0

RVP pudło. zobaczycie

0

Robben dla mnie to fenomen. jego błąd, że w ogóle przeszedł do Realu Madryt . ale dziwne, że na pełne umiejętności musieliśmy u niego czekać do tak dojrzałego wieku

0

no więc aż zapale. oby Kostaryka wygrała. oni w sumie już wygrali.

0

największe emocje się dopiero zbliżają

0

ciekawe to

1

oglądamy. Visca El Argentina

0

nie. ale lepszego tak. mylisz pojęcia. lepszy a starszy. lepszy a doświadczony.

0

nie chodzi tu już nawet o mylenie zawodników. to nasza ikona, chociaż miejmy do niego dystans. Wolski - Laskowski - Twardowski. to czołówka.

0

Neymar nie zagra to wątpię

0

szpaku będzie pod tym tematem miał połowę postów

1

dobra przerwa jest to napisze. Argentyna gra dobrze i myślę, że wygra. świetnie Messi, szkoda DI Marii. Higuain drewno również jak zawsze. bramka, bramką, ale to i tak drewno. Argentyna idzie po 1/2

1

kup nc+

1

czekam teraz na ronaldinho i pele.

0

ei !troszkę szacunku młodzieńcze do klasyki polskiego sportu. ma już trochę wiosen może nawet z Ronaldinho wyskoczy w 2 połowie. kto wiem, ale szacunku trochę

0

Szpakowski chce czy nie jest gwiazdą internetu.

0

co? myślisz, że profesjonalny sędzia może wgl myśleć w takiej akcji ,, eee on się kładzie, nic mu pewnie nie jest " ma swój obowiązek czy tam by starł się Iniesta ( który nigdy się nie kładzie ) czy Neymar.

0

bardziej bym się martwił Silve. no, ale kit. Niemcy to jeden z faworytów. pamiętam 2002 finał :) to też będzie wielki mecz

0

według mnie też. ale nie umiem wybaczyć tego, że mógł wyprostować nogę i wejść z impetem ciałem, a tak ZNISZCZYŁ chłopakowi marzenie

0

on tam faulu nie odgwizdał, poleciał za akcją Brazylii

0

mecz Pepe z Getafe to zakaz zawodowej gry w piłkę nożną do końca życia. jakoś gra skurw

0

pięćdziesiąt

0

nie odstawi okey. ale nie specjalnie wstawi kolano w plecy. zastanów się. zidane jak uderzył w finale z główki to też po prostu ,, nie odstawił głowy ? "

1

neymar płakał jak go znosili, ale 50% z bólu 50% z tego co traci tą kontuzją. pamiętam jak Nasri dostał kontuzji w meczu z Newcastle. płakał bo zostało mało czasu do mś a wiedział,że kontuzja jest nie byle jaka. ostatecznie powołania i tak nie dostał.,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?