_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
to nie jest klasyczna szósteczka kolego. Real to nie FC Barcelona..
1
La Liga no tak, ale ta z 2012 się już nie liczy Malvoor...
0
ale 3 i tak mogą im wskoczyć, tylko, że w SPH mają Atletico, to będą mecze .. już dawno FC Barcelona musiała się obejść występami w SPH
0
boże.
1
ale nie kosztem własnego pośmiewiska.. co on chce dać FC Barcelonie? wiele rozczarowania? człowiek nie powinien myśleć w ten sposób, chyba, że strasznie wierzy w siebie i na pełnym skupieniu będzie grał kapitalnie. nie wiem, wszystko przed nami
16
Mathiueu to fatalnie wygląda nawet na okładce co dopiero na boisku .. ;/
3
boże same porażki tu widzę.. Zubi zły Zubi niedobry. on jest w FC Barcelonie odpowiedzialny za transfery a Wy gdzie za co?
0
do końca okna trochę czasu a Zubi rozmawiał już z agentami Thiago Silvy, Davida Luiza, Marquiniosa, Hummelsa, Mathiue i Blinda. ale on nie szuka według Was obrońcy. znajdzie i kupi bo musisz, na pewno ma więcej o tym pojęcia niż my i wie więcej, może ma na wyciągnięcie ręki jakąś bombe, ale tak to już jest, jak coś zrobisz to może być.. ale jak nie zrobisz to ,, wypi*** Ty *** **** " . normalka
1
to co komentujesz?! żal komentować, ale hejtowski komentarz jest. idź tam nam kup zawodnika, widzę, że masz pogląd na transfery taki ,, jak ktoś chce kupić i ma kasę to na pewno musi kupić bo jak inaczej" to są ludzie i przez to, że Ty tak chcesz Holender czy ten ,,rudy" nie zmieni z rodziną zamieszkania i co z tym idzie swojego życia bo Ty się na Zubiego wkurzyłeś
4
spokojnie ludzie. nie weźmiemy rude'go weźmiemy dobrego obrońce, spokojnie.
1
jezus, Hummels był by kapitalnym wzmocnieniem, powinni wyłożyć jakąś lepszą sumkę i tyle.
0
i długo pauzował.
0
nagrodę zdobędzie Lionel Messi. to chyba nagroda indywidualna więc nie wiem po co wgl dyskusja.
0
Enrique PIONA!!!!
0
yyy. możliwe, że nie widziałeś co robi w Villareal ( patrz chociażby mecz z Realem Madryt na SB ), możliwe, że też przeoczyłeś reprezentacje Meksyku na mundialu.
0
nie była... ale jest teraz. jest największą instytucją sportową. o FC Barcelonie wiedzą plemienia w Afryce. to coś znaczy wiesz
0
ale ja jestem od dziecka kibicem blaugrany. ja sam wiem jako kibic co jest grane, nie muszę się okłamywać, polecam takie coś. nie ma przekrętów, po prostu wiele znaczymy w futbolu.
0
sam wygrał grupę z drużynami broniącymi się całym zespołem, co się dzieje z Messim. wymiotuje, niestety potwierdziło się to co uważałem, że się potwierdzi. Messi po prostu nie tak jak inni zawodnicy skończy karierę o wiele szybciej. Messi jeżeli był karłem i brał sterydy, nie może mieć kariery podobnej długością co inni. w końcu to musi się odbić na organizmie. nie hejtujcie mnie, bo nikt tu nie jest takim fanem Messiego jak ja! po prostu jeżeli coś jest jasne, mówimy o tym i z głowy, nie okłamujemy się. Messi niestety po braniu sterydów w wieku dojrzewania nie ma prawa na karierę piłkarską do 40 roku życia, nie ma prawa do 33. niestety. dlatego komentarze o jego sprzedaży za 200 milionów do PSG ,,bo jest jeszcze coś wart" mnie po prostu żenują i tak jak sam Messi mam ochotę wymiotować, tracę wiarę w ludzi. niestety Messi to piłkarz, który zdecydowanie najkrócej spędzi swoją karierę piłkarską, by zdobyć 4 złote piłki ( 5 na pewno.. ) i zdobyć FC Barcelonie wiele tytułów poświecił swoje zdrowie. sprzedacie go do PSG? dobra: Messi po prostu ma bardzo słaby organizm, niestety muszę też przypuszczać, że na tyle by nie żyć zbyt długo. po prostu Messi kiedyś był bardzo chory, FC Barcelona go leczyła Chemią a on dał jej wszystko. to krótka historia, jaka okrutna boże, ale niestety prawdziwa. pozdrawiam i z wyrozumieniem proszę
0
przecież wszyscy wiemy, że skrócą mu karę. to FC Barcelona, nie przez to, że robi przekręty mają łatwiej w FIFA, tylko przez to, że FC Barcelona stała się większą firmą od Realu Madryt, stąd te hejty. ludziee.
0
james rodriguez za 80 milionów, kolejne hahahahahahhaha
0
było chyba już w wcześniejszym. nie krytykuj ich tak. sam w domu siedzisz i ch**a robisz a ludzi co to prowadzą, żebyś miał gdzie ch**a robić, krytykujesz
1
dos santos za 2 miliony hahahahahahahhahahahahahahaha
0
świetne porównanie. Hitler się tłumaczył z obozów ,, chłopaki byłem lekko wcięty wiecie jak to jest.. "
0
ta. też się bracie tego boje. rok temu po prostu rynek transferowy nie ma się co ukrywać nas ,, wydymał " też Zubi nie był święty, ale wierze, że do mediów nie dociera wszystko co powinno i Zubi jest w kontakcie z paroma piłkarzami, na pewno ktoś z największej klasy bądź ogromnym potencjałem musi zasilić szatnie!
1
się napili? napisz po prostu, że są pijani w pizdu
0
5*. to już pewne
0
zemścimy się za Messie'go. i my będziemy tańczyć na narodowym! pod bramą .
2
zaczyna od zera w FC Barcelonie. trzeba zwrócić uwagę na to, że jeśli dojdzie do porozumienia z Hummelsem to będzie miał najprawdopodobniej najlepszy skład na świecie.
0
hha ja o 5 wstaje za 120 dziennie. za 4 mln wgl bym nie musiał spać.
0
„Nie rozumiem, w jaki sposób Barça zamierza połączyć grę kombinacyjną drużyny z Neymarem, Suárezem i Messim. To trzej indywidualiści. W ten sposób Barça pokazuje, że przedkłada indywidualne akcje nad drużynę, która będzie dobrze grać w piłkę", skomentował Latający Holender.
z tym się zgodzę, ale nie z tym, że nie będzie to zespół również dobrze grający zespołowo. myślę, że i Suarez i Messi i Neymar będą mieli dużo ważnych asyst na koncie i atak marzeń wypali.