_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jemu jak widzi nasze pensje..
0
zdaje mi się, że po wszystkich krytycznych słowach jakie pewnie usłyszał od kibiców w sieci i nie tylko, będzie chciał pokazać, że ten transfer na pewno nie jest nie jest ,, porażką ". ja tam nie płaczę, tylko, że mam nadzieję, że to nie jest ostatni sławny obrońca w tym oknie transferowym którego kupiła Barcelona..
0
no kit, może będzie to pozytywny transfer. wierze, że będzie bardzo chciał, ale czy będzie umiał..
0
żeby po prostu się przy sprincie nierozleciał
0
koniec tematu
3
chciałbym żebyśmy kiedyś pisali ,, a my go skreślaliśmy ... "
0
jeszcze meczu nie rozegrał w FC Barcelonie. kur
0
no tak rudzi ogólnie po 15 chodzą
0
chłopie, nieszczęśliwy widać
5
Zubi ,, zamknął usta krytykom " xD
0
no.. mogą zacząć już w połowie
0
bo chcą przygotować fizycznie piłkarzy na początek sezonu, jak sezon się zacznie powinni wrócić do jednego, dobrego treningu dziennie.
0
HUHU HAHA. Y A O O O E A A AHY O N N E. tyle można powiedzieć o tym transferze. tak samo małpy tysiące lat temu, tak samo małpy w teraźniejszości. okrucieństwo i zagłada. debilizm, nierozwaga. tyle
3
zabawa, dobre samopoczucie, humor, atmosfera znakomita i oczywiście pełen profesjonalizm. można spokojnie powiedzieć, że na ten czas treningi wyglądają bardzo dobrze.
1
Blind, Hummels? co oni samymi obrońcami chcą grać.
0
dobry jest młody..
3
nie ma bata. gdyby wszystko było jasne i pewne nie było by tak ciągnącej się już rok sprawy. tu coś jest o czym wiedzieć nie mamy prawa
0
ja jestem ciekaw czy Mourinho przemyślał wcześniej różne słowa przez siebie wypowiedziane. Arsenal, fani Arsenalu po przeczytaniu „Rozmawiałem z nim dwadzieścia minut i zauważyłem, że naprawdę chce do nas dołączyć. Jak wszyscy wiedzą, Arsenal mógł włączyć się do tej transakcji, jednak sam Cesc nie był tym zainteresowany. Widziałem, że bardzo chciał przejść do naszego zespołu, dlatego moje zadanie było łatwe” będą po prostu już niebezpieczni .
3
wiem, ze ot, ale siedzę na YT i po prostu to trzeba ,oglądnąć" ;p
5
a wygranie na z Realem CN 2 sezony
1
http://fangol.pl/view/29329/hardkorowa-siata
0
off top
u nas na tych kartofliskach, najbardziej mi się podoba Zawisza i jego prezes. gość ma wielkie znajomości z dużymi klubami w szczególności z FC Porto. chce dobrze dla Zawiszy i jak na razie tamten sezon i taki początek tego jest na prawdę kapitalny, tylko, że w ich przypadku może być jeszcze lepiej. superpuchar, Luis Carlos czy Geworgian to na pewno wyróżniający się piłkarze. teraz 2:0 wygrywają z Koroną Kielce u siebie w I kolejce, 87 minuta.
5
- Kwestie transferów to działka Zubizarrety, muszą być prowadzone w tajemnicy.
ale Wy i tak wiecie, że on się interesuje tylko ,, rudym " i nic nie robi.
0
Alan będzie wielki. ma w tak młodym wieku jeden mały widoczny mankament. ma problem z wyczuciem siły podania, kierunek jest prawidłowy. to oczywiście mankament, który w najbliższym czasie przy trenerach FC Barcelony szybko naprawi. to będzie fenomen i wierzę, że będzie często w 17'stce meczowej
0
Alen będzie wielki, Messi, Iniesta w debiutach nie byli jak ,,każdy młodzian" pokazywali coś więcej, sam Et'o kiedyś powiedział, po debiucie Messie'go już było widać, że będzie wielki, jego poruszanie się pokazywało jego potencjał.
0
powrót Torresa do Atletico byłby ciekawy.. Juventus widać, że chce chyba grać samymi napastnikami ..
0
haha xd słuchaj możliwe, że dadzą mu w ogóle jakieś specjalne prawa xD
0
czyli rozumiem, że myślenie ,, internetowe " polega na :
zakończenie zdania ,, :) " to żart
zakończenie zdania ,, xd " to ukryta prawda...
0
phatro haha neymarinho tez haha. jak trzeba być tępym, żeby nie odróżnić żartu od swojej opini? :D opowiadajcie
1
myślę, że zmieni klub jeszcze w zimowym okienku .. xd