_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
AS Monaco już 1:2 FC Lorient , kapitalna kontra Lorient
0
Fabregasa zmotywować do dobrej gry może już chyba tylko Mourinho
0
Falcao i 1:1 Monaco remisuje z FC Lorient. z rzutu karnego. Monaco gra w 10-tke
0
oo . to ciekawe. jeśli to prawda to wygrają ten wyścig
0
AS Monaco 0:1 FC Lorient 60 minuta. wchodzi Falcao :)
0
to dobry transfer
1
nie. po prostu tylko Barca jak z nut
0
jak zostanie to w ciągu tygodnia już drugi zarząd klubowy w Polsce da dupy
0
chcę się wtrącić jedynie w surowość kary. dzisiaj oglądałem wywiad Tomaszewskiego, który twierdzi bardzo pewnie, że to nie prawda, że jedyną możliwą karą dla Legi był walkower. a co do tego w jaki sposób postąpił zarząd czy można dodać coś jeszcze, napisałeś chyba wszystko. no to błąd podwórkowy co świadczy o braku profesjonalizmu. chodzi mi tylko o surowość kary. działaczy ( takich ) bronić nie można bo to prosty sposób do zbłaźnienia się
0
no jasne. Celtic założę się, że miał już dokument przygotowany po meczu w Warszawie, czwartek już był on u panów z UEFA a w piątek już komisja. śmieszne
0
bez sensu. Maribor byłby jak najbardziej do pokonania i ja facet z Częstochowy to przeżywam strasznie chodź wisi mi ekstraklasa to wiem co by to oznaczało nie tylko dla Legi, ale dla reszty drużyn, pewnie również Polska liga dostała by 2 miejsce do walki w barażach o Ligę Mistrzów bądź tą pierwszą skrócili do 4 czy 3 rundy. lub dodali kolejne miejsce do fazy kwalifikacji Ligi Europy lub ją skrócili dla 3 i 4 miejsca w tabeli. same plusy mogły z tego być
0
weź przestań. Suarezowi dałbyś 4 miesiące za to co zrobił? bo ja Legi walkowera nie. nie rozumiem gdzie adekwatność tej decyzji co do przewinienia. a poza tym działacze dali dopiero dupy.
0
to są .. skur
0
co lolek?
1
Messi chyba u Enrique nie będzie skrzydłowym. myślę, że atak będzie 1 - 2
Neymar - Suarez
Messi
MŚ pokazały, że na pewno nie jest to zły pomysł.
0
oglądam Lige + extra i wypowiadają się tam o tej całej sytuacji Legi Warszawa pesymistycznie, ale ponoć cień szansy jeszcze jest dla Legi. kurde nerkę bym oddał za to
0
Deulofeu to Ty zostaw w spokoju.
0
nie no, Neymar chyba zmienia się z Leo pozycją..
0
to trener. oni przede wszystkim grają w 11 stu wszyscy cały mecz. jest to najlepsza ,, drużyna " w Europie. drużyna powtórzę.
1
a on potrafi.
3
to Ty musisz nim być skoro myślisz, że coś grał.. jego jedyna zaleta to to, że jest ,, nie stary ". cała AS Roma zagrała świetny sezon dzięki pracy Rudie'go Garcia. dlatego teraz Filipe Luis czy Godin są stoperami klasy światowej, bo mieli trenera stawiającego na obronę i dobrze ich do tego przygotował.
1
to popuść. tylko napisał jaki chciałby skład, nie wiem o co Wam chodzi. hejtujecie co się da
0
ja tak samo liczyłem na to, że przyjdzie ktoś klasy najwyższej jak przystało na klub klasy najwyższej. Vermaelen to nie jest tragedia, ale nadal nie mogę powiedzieć, że się doczekałem obrońcy klasy najwyższej, chyba, żeby przeszedł 3 sezony temu, wtedy nim był. Vermaelen to tak na prawdę jedynie trochę lepszy stoper niż Mathiue. pozytywne jest to, że jak i w obronie tak i w ataku wniosą dużo do gry w powietrzu
0
no i piąteczka. dobry mecz zagrali
1
czyli mają grać w napadzie a obrona składa się z 2 zawodników? nie zostawaj Jooe trenerem nigdy, przegrasz wysoko
1
wszystko. dalej treningi i całą resztę. z resztą może jutro się zdziwimy. oby . na razie o ściągnięciu sankcji na treningi z drużyną nic nie słyszałem
1
ale po co prowadzić bezsensowną dyskusję. co Alba czy Cuadrado mają być pomocnikami? nie to obrońcy i Cuadrado jeżeli nie będzie grał również w obronie to nie będzie grał w ogóle. wystarczy jedna bramka dla przeciwnika stracona po kontrze stroną Cuadrado, żeby Enrique go do tej pozycji mocno przykleił. to po prostu ofensywnie nastawiony obrońca jak z resztą Alba czy Alves, ale nadal obrońca. nie zamieniłbym Messiego na rozgrywającego, jeżeli ten jest najlepszym strzelcem w historii klubu i ma na koncie prawie 400 trafień, mam nadzieje, że Enrique też.
0
no to karę chyba mu nałożono już dzień po incydencie. teraz ma tak jakby ,, areszt " więc jeśli jutro zostanie oficjalnie potwierdzona 2 miesięczna kara to 47 dni już ,, odsiedział" ..
0
no więc Atletico ma formę. świetnie w obronie. konkretnie w ataku. 3:0 62 minuta
0
przypomnisz mi kiedy był mecz Urugwaj - Włochy? nie pamiętam