1

fajna koszulka

1

Real ładnie wczoraj zagrał, gratulacje. Super puchary chyba będą ich, ale w trofeach, które zdobywa się cały sezon też będą groźni bo mają dużą, solidną kadrę. tylko, że my mamy Suarez'a, Neymar'a i Messi'ego.. myślę, że Liga Mistrzów jest mocno wiarygodna

0

każdy? proszę Cie

0

jeden z najlepszych na 100%. najlepszy na 100% nie! wiesz.. Luis :)

0

FC Bayern Munchen - będą lepsi niż w tamtym sezonie i bardzo porażkę 4:0 z Realem wezmą sobie do serca i dyscyplina będzie tam większa.
Real Madryt - wciąż będzie w gronie faworytów do zdobycia Ligi Mistrzów, możliwe nawet, że głównym. będą na pewno bardzo silni.
Manchester City - dużo na to wskazuje, że po zdobyciu Premier League to właśnie z Ligi Mistrzów Manuel Pellegrini będzie rozliczany pod koniec sezonu. zdecydowanie zaatakują ten puchar
Atletico Madryt - jeśli ma się takiego trenera jak Simaone to nie widzę nadziei na jakikolwiek kryzys zespołu Atletico. to nadal będzie najbardziej niewygodny rywal dla wszystkich zespołów.
PSG - Czytaj Manchester City
Chelsea London - Joshe Mourinho

będzie ciężko ..

PS: Celtic Glasgow - znajdą na Ciebie i tak papierki

2

ojej. jeszcze przyszedł pewien najlepszy snajper na świecie Luis Suarez. można było przeoczyć, ale informacja tu o tym była

3

Lewandowski - Polska :D
w co to jest zabawa?

0

OT: kontuzja Didiera Drogby jednak jest bardzo poważna. nieoficjalne informacje mówią nawet o pół roku przerwy !

1

0

Kesh Twoje zdrowie :)

0

chodzi Ci o tego ludzika na środku tej strony?

0

myślę, że przede wszystkim chciałby grać w I składzie i dlatego co roku widzimy go w barwach gorszej piłkarsko drużyny, raczej nie przejdzie, no chyba, że za paręnaście lat jako członek sztabu szkoleniowego

0

nieoficjalne informacje mówią o 2 tygodniach

0

ja bym go tam z Law'em nie pomylił.. patrze teraz na niego w necie i minimalnie jest podobny

0

yep .

0

mam, ale tylko LM i niektóre z zagranicznych lig. nie wszystko..http://meczelive.tv/skroty/

0

dzięki, poprawione faktycznie, na lewej, źle wyobraziłem sobie formacje w pamięci i mi się strony poj

0

nie sprzedano go tylko opuścił klub za darmo, to było właśnie świetne zachowanie zarządu

0

nie było takiego okresu, ale i tak jest wielki

1

on jest wyjątkowy, to przykład człowieka. on przeszedł do bogatej historii FC Barceloną swoim spokojem w grze na lewej obronie, swoją zwycięską walką z chorobą i grą w historycznym meczu z 2010 roku. ABIDAL!

0

na peeewno w ogródku sobie trenuje ;) albo ma jakieś indywidualne nie oficjalne treningi z prywatnym trenerem, kto go tam wie..

0

zakaz treningów z drużyną będzie nadal obowiązywał. ;/

0

chodzi Ci tylko o strzał Mertens'a? to był błąd, niczym innym nie zawinił. błąd jak każdy inny. TS gra dobrze nogami.

0

to jego I sezon co za gość

0

te wypowiedzi Neymar'a akurat mi się podobają, są dość dojrzałe i profesjonalne, ale zachowanie wciąż pozostawia wiele do życzenia, ale to z wiekiem też się u niego zmieni

1

na 100% zmniejszą mu tą karę, nieoficjalnie ma ona się zmniejszyć do 2 miesięcy co spowoduje, że już prawie 50 dni będzie miał ,, odsiedziane ". oficjalnie ma to być potwierdzone do tygodnia czasu

0

ee .. no to już chyba przesada lekko .. może Ty masz racje, nie wiem, ale wygląda mi to na kosmicznie przesadzone

0

serio? ;/

0

tak, chodzi o zwycięstwa. prosto to chyba jest zrozumieć jeśli jest to napisane w takiej postaci..

0

nam by się przydał na ŚO no, ale cóż.. koszykarze byli pierwsi.. Zubi znów beznadzieja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?