_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
fajna koszulka
1
Real ładnie wczoraj zagrał, gratulacje. Super puchary chyba będą ich, ale w trofeach, które zdobywa się cały sezon też będą groźni bo mają dużą, solidną kadrę. tylko, że my mamy Suarez'a, Neymar'a i Messi'ego.. myślę, że Liga Mistrzów jest mocno wiarygodna
0
każdy? proszę Cie
0
jeden z najlepszych na 100%. najlepszy na 100% nie! wiesz.. Luis :)
0
FC Bayern Munchen - będą lepsi niż w tamtym sezonie i bardzo porażkę 4:0 z Realem wezmą sobie do serca i dyscyplina będzie tam większa.
Real Madryt - wciąż będzie w gronie faworytów do zdobycia Ligi Mistrzów, możliwe nawet, że głównym. będą na pewno bardzo silni.
Manchester City - dużo na to wskazuje, że po zdobyciu Premier League to właśnie z Ligi Mistrzów Manuel Pellegrini będzie rozliczany pod koniec sezonu. zdecydowanie zaatakują ten puchar
Atletico Madryt - jeśli ma się takiego trenera jak Simaone to nie widzę nadziei na jakikolwiek kryzys zespołu Atletico. to nadal będzie najbardziej niewygodny rywal dla wszystkich zespołów.
PSG - Czytaj Manchester City
Chelsea London - Joshe Mourinho
będzie ciężko ..
PS: Celtic Glasgow - znajdą na Ciebie i tak papierki
2
ojej. jeszcze przyszedł pewien najlepszy snajper na świecie Luis Suarez. można było przeoczyć, ale informacja tu o tym była
3
Lewandowski - Polska :D
w co to jest zabawa?
0
OT: kontuzja Didiera Drogby jednak jest bardzo poważna. nieoficjalne informacje mówią nawet o pół roku przerwy !
1
http://fangol.pl/view/65280/list-otwarty-legii-warszawa?autoplay
oby się udało.. błagam
0
Kesh Twoje zdrowie :)
0
chodzi Ci o tego ludzika na środku tej strony?
0
myślę, że przede wszystkim chciałby grać w I składzie i dlatego co roku widzimy go w barwach gorszej piłkarsko drużyny, raczej nie przejdzie, no chyba, że za paręnaście lat jako członek sztabu szkoleniowego
0
nieoficjalne informacje mówią o 2 tygodniach
0
ja bym go tam z Law'em nie pomylił.. patrze teraz na niego w necie i minimalnie jest podobny
0
yep .
0
mam, ale tylko LM i niektóre z zagranicznych lig. nie wszystko..http://meczelive.tv/skroty/
0
dzięki, poprawione faktycznie, na lewej, źle wyobraziłem sobie formacje w pamięci i mi się strony poj
0
nie sprzedano go tylko opuścił klub za darmo, to było właśnie świetne zachowanie zarządu
0
nie było takiego okresu, ale i tak jest wielki
1
on jest wyjątkowy, to przykład człowieka. on przeszedł do bogatej historii FC Barceloną swoim spokojem w grze na lewej obronie, swoją zwycięską walką z chorobą i grą w historycznym meczu z 2010 roku. ABIDAL!
0
na peeewno w ogródku sobie trenuje ;) albo ma jakieś indywidualne nie oficjalne treningi z prywatnym trenerem, kto go tam wie..
0
zakaz treningów z drużyną będzie nadal obowiązywał. ;/
0
chodzi Ci tylko o strzał Mertens'a? to był błąd, niczym innym nie zawinił. błąd jak każdy inny. TS gra dobrze nogami.
0
to jego I sezon co za gość
0
te wypowiedzi Neymar'a akurat mi się podobają, są dość dojrzałe i profesjonalne, ale zachowanie wciąż pozostawia wiele do życzenia, ale to z wiekiem też się u niego zmieni
1
na 100% zmniejszą mu tą karę, nieoficjalnie ma ona się zmniejszyć do 2 miesięcy co spowoduje, że już prawie 50 dni będzie miał ,, odsiedziane ". oficjalnie ma to być potwierdzone do tygodnia czasu
0
ee .. no to już chyba przesada lekko .. może Ty masz racje, nie wiem, ale wygląda mi to na kosmicznie przesadzone
0
serio? ;/
0
tak, chodzi o zwycięstwa. prosto to chyba jest zrozumieć jeśli jest to napisane w takiej postaci..
0
nam by się przydał na ŚO no, ale cóż.. koszykarze byli pierwsi.. Zubi znów beznadzieja