_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ei. jakby tak nie patrząc to FC Barcelona w ostatnich wielu kilkunastu latach nigdy nie kupiła tak dobrego piłkarza.. mówię o umiejętnościach piłkarza w chwili transferu.
0
ale w końcu tło bardzo ładnie do niego pasuje i bardzo jest prawidłowe. oby tak bardzo długo zostało
0
HaH xd no ludzie to było w pół ironiczne. hahah xd śmiejcie się coś. jak to kiedyś Bartra powiedział ,, zdobędziemy wszystkie trofea " a on przy rajdzie Bale był ,, po prostu zmęczony to dlatego " haha xd
0
cie z toba cie?
0
piękne to jest, kocham Was
0
jest czarne a na nim napis
"Seny, pit i collons!"
Tito Vilanova (1968-2014)
no to jak myślisz? :)
3
wszystkich nas tu łączą dwie rzeczy - piłka nożna i FC Barcelona.
0
to teraz co powiesz o tym? na ile to wycenisz?
0
oni mają mecze tak bardzo ,, na żywo ", że aż trochę wcześniej
0
ma 22 lata i jest przez Was strasznie przereklamowany. rozumiem, że jest to wychowanek zespołu i warto by miał tu renomę, ale bądźmy realistami. ja będę i w żadnym meczu Marc Bartra mi nie zaimponował. tutaj można krytykować Messiego jak nie młodego Marca Bartre, który dla mnie jest po prostu słaby. nie jest to według mnie stoper z potencjałem na jednego z najlepszych stoperów. to tylko chce teraz powiedzieć.
0
nie baw się pistoletami
0
oj bardzo zaskakuje mnie taka przewaga Ronaldo.
0
hah xd no dobra, ja napisałem swoją opinie. zobaczymy w tym sezonie, kto będzie tworzył parę stoperów. Bartra to dla mnie dobre, ale bardzo bezpieczne, bez jakiś magii, wyprowadzenie piłki z obrony, dobra gra głową, i poprawna gra z Levante, Getafe, Elche na Camp Nou. z innymi drużynami nie widziałem, u niego ambicji na solidnego obrońce..
0
nie wnikam w nic tylko się pytam, podobny nick, zainteresowania: ustawienia piłkarskie haha xD
0
dziwnie brzmią dla mnie takie słowa w profesjonalnej piłce w ustach tak młodego piłkarza, który dopiero co rozegrał więcej niż 3 - 4 mecze w swojej drużynie pod rząd.
0
no tak. nie powinni tego uznawać, ale to uznają.. strasznie dziwna sytuacja. nie tak medialna bo jak pisałeś chyba jest to IV czy III liga.
1
Ty nie próbujesz czasem udawać tego całego Mikiego o którym kiedyś tu ktoś gadał? bo wiesz żałosne by to było trochę..
0
nie rozumiemy się. chciałem jasno dać do zrozumienia w moim poście, że to co mnie w nim wkurzyło to to, że z racji swojego młodego wieku, małego doświadczenia mówi, że chce zdobyć potrójną koronę w tym sezonie. przypomnę też, że to było po tym jak pograł chyba pod koniec 2012/13 sezonu trochę meczy. nie powinien być takim chojraczkiem. przypomnę też jego komentarz po rajdzie Bale ,, rajd Bale? byłem zmęczony" czy tam ,, rajd Bale? byłem kontuzjowany" coś takiego. on mnie po prostu wkur* i nie poradzę na to nic, nie zmienię tego, niestety. chciałbym go lubić, ale go nie trawie. przypomnę tylko też, że po tych swoich chojrackich wypowiedziach, pojechał na bardzo ważny mecz do Monachium w rapach 1/2 finału Ligi Mistrzów. Bardzo udany mecz naszego wychowanka. strasznie pokazał wtedy, że ma prawo gadać takie rzeczy i jemu akurat to przystoi. bardzo! ciekawe czy go jeszcze odkręcają z murawy, czy już dołączył do treningów.
0
tak.. ale świetnie mi się oglądało go w Premier League. na prawdę tam pasował. ponad 50% spotkań w PL Evertonu obejrzałem, to ciekawy klub z dobrym trenerem i dobrą organizacją, dlatego nie uważam, że transfer do Sevilla FC jest tragedią bo z Sevilla FC jest podobnie, po prostu w Premier League już grał i niejednokrotnie świetnie wypowiadał się o Martinezie, więc byłby tam szczęśliwszy.
0
taa czytałem. zapomniałem o nim właściwie. jak dobrze pamiętam napisałeś w nim, że ,,na razie nie komentujemy tej sprawy, mamy kontakt z dwoma federacjami " więc jak przyjmą te kluby do rosyjskiej ligi będzie to już uzasadnione przestępstwo fify. na razie decyzji oficjalnej o tym nie ma jak dobrze zrozumiałem po tym ,, na razie nie komentujemy tej sprawy "
0
nie no ten Bartra to jest dla mnie porażka. pamiętam parę dni po tym jak Martino został szkoleniowcem taki artykuł ,, Bartra: w tym sezonie chcę zdobyć Puchar Króla, La Ligę i Ligę Mistrzów" jakby to od niego zależało i był królem boiska, ma mniej lat niż ja a zachowuje ja wypowiedział bym się w kamerze o wiele bardziej profesjonalnie niż on a to on jest piłkarzem, ciężko powiedzieć od kiedy dokładnie, ale chyba właśnie tamtym wywiadem mnie zraził do siebie strasznie. jest on tu gdzieś w archiwum
2
ciągną go strasznie po tych klubach. w Premier League miałby większe szanse na grę z topowymi zespołami.
0
http://fangol.pl/view/65559/defensywa-barcelony
masz i nie dziękuj
1
czasami jest tak ,że się chce pisać komuś, że nie ma racji, ale jak to się powtarza i powtarza to nie ma sensu bo to bezradne. fifa to nie żadna mafia tylko trzymają się zasad. jeśli popatrzysz na Legie i Suareza to nawet ja muszę przyznać, że nie jest to skandal, ale mogli by postąpić inaczej, ale żadnej mafii w tym nie widzę. wkurza mnie to, Celtic to raduje. tyle, jedni się cieszą, drudzy są wkurzeni. jak w finale. to nie mafia, po prostu podjęli możliwe do podjęcia decyzje, które nam nie pasują bo są nie po naszej myśli. tyyyyleeee
2
11. znaleźć szybko klub Songowi i Alvesowi
2
- jeśli grał dwumecz - dyskwalifikacja.
- jeśli nie grał więcej niż jedną połowę w dwumeczu i do tego nie zaliczył ani asysty ani nie strzelił gola - kara finansowa.
0
pewnie już go widzieliście tysiąc razy, ale dla mnie to najlepszy mem jaki mógł powstać o naszym piłkarzu hahah
http://fangol.pl/view/65610/suarez-cieszy-sie-ze
0
możliwe, że jednak masz racje. ale o tym na 100% dowiemy się pewnie na jutro. dziwne, żeby nie jechał na pogrzeb swojego dziadka.
0
odświeżcie stronę główną
0
jeśli komentarze pod tematem o dziadku Suareza zostały wyłączone, nie piszcie o tym tutaj.