2

Bojan w sumie nie znalazł formy do tej pory. on będzie wiecznie tylko ,, poprawnym " napastnikiem

0

no to dzisiaj rusza Premier League. jaki wynik stawiacie Man Utd vs Swansea

ja 4:1

0

i bardzo dobrze. to solidny piłkarz. niektóre jego wślizgi w najważniejszych meczach mi imponują. to solidny piłkarz i na pewno dobrze, że zostanie z nami dłużej.

8

bezsensowna wymówka. moim zdaniem to przez transfer Cuadrado, który niebawem dojdzie do skutku.

0

zna go ktoś z Was w ogóle? ma chociaż jakiś potencjał na obrońce Barcy?

0

więc tak. Luis Enrique wyciąga formę z Pique i Vermaelena po kontuzji. przychodzi Cuadrado a Luisowi Suarezowi schodzi zawieszenie. wygląda to tak. Ter StegenCuadrado - Pique - Vermaelen - AlbaMascheranoRakitic - IniestaLionel MessiSuarez - Neymar

2

oby jako cofnięty napastnik za Suarezem i Neymarem

0

mnie w niej najbardziej dziwi brak Vermaelena. już widziałem to na Fangol

0

ale tak było przecież tylko przez mały okres za Guardioli.

0

no Fabsem na pewno

0

ogląda ktoś JAG vs LEG? Legia coś zeszła z tonu. Orlando Sa mógłby wejść.Edycja: Legia już wygrywa 3:0

0

oczywiście mój błąd. 0:3*

0

no oczywiście, że jest ,, nie współmierna do czyny"

0

Georg ja tam do Ciebie nic nie mam, ale nie wstawiajmy go do składu jeszcze. też mi się straaasznie marzy Reus w FC Barcelonie, ale trzeba po tej ziemi stąpać twardo i być realistą.

0

on tam przecież w ogóle nie pasuje..

0

ale w Atletico bądź BVB

0

A tymczasem... Korona Kielce vs Górnik Zabrze 3:0! piłkarze z Zabrza na tą chwilę są liderem polskiej ekstraklasy! co za emocje!

1

posłuchaj kibice by Cie wygwizdywali jakbyś Inieste posadził na ławce. musisz mieć wielką charyzmę, mentora przywódcy i przede wszystkim mentora zwycięscy. wiem, że w fifie Reus by się rozwinął do 90 może nawet, wiem.. ale to nie fifa.

0

nom dokładnie. jeśli chodzi o interesy to nie zbyt nam to idzie.

1

tak. ale dyrektor by Ci powiedział, że nie ma wizji co do Twojego rozwoju w tym klubie.

0

wygranie ligi w kwietniu, Puchar Niemiec, Półfinał LM, super Puchar Europy. czy ja wiem czy im tak zaś ,, nie idzie" ..

0

jak dobrze, że nie jesteś trenerem

7

no minę mam tą samą co on

0

mnie śmieszą, ja się tam lubię śmiać..

0

nie, o nim akurat się memy nie skończą xD

http://fangol.pl/view/65687/luis-suarez-obgryzl

0

ei jaki to kanał? jak się nazywa?

1

Cadiz CF? lol co to za drużyna. obejrzy się.

1

to najbardziej żałosna zaczepka jaka słyszałem.

1

z kim oni grają?

3

no o to, że jak przychodzi 2 bramkarzy, to jeden się wywyższa i kozaczy. nie sądzę by dobrze to świadczyło o ich stosunkach czysto sportowych, na pewno nie jeśli chodzi o pana na zdjęciu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?