_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bojan w sumie nie znalazł formy do tej pory. on będzie wiecznie tylko ,, poprawnym " napastnikiem
0
no to dzisiaj rusza Premier League. jaki wynik stawiacie Man Utd vs Swansea
ja 4:1
0
i bardzo dobrze. to solidny piłkarz. niektóre jego wślizgi w najważniejszych meczach mi imponują. to solidny piłkarz i na pewno dobrze, że zostanie z nami dłużej.
8
bezsensowna wymówka. moim zdaniem to przez transfer Cuadrado, który niebawem dojdzie do skutku.
0
zna go ktoś z Was w ogóle? ma chociaż jakiś potencjał na obrońce Barcy?
0
więc tak. Luis Enrique wyciąga formę z Pique i Vermaelena po kontuzji. przychodzi Cuadrado a Luisowi Suarezowi schodzi zawieszenie. wygląda to tak. Ter StegenCuadrado - Pique - Vermaelen - AlbaMascheranoRakitic - IniestaLionel MessiSuarez - Neymar
2
oby jako cofnięty napastnik za Suarezem i Neymarem
0
mnie w niej najbardziej dziwi brak Vermaelena. już widziałem to na Fangol
0
ale tak było przecież tylko przez mały okres za Guardioli.
0
no Fabsem na pewno
0
ogląda ktoś JAG vs LEG? Legia coś zeszła z tonu. Orlando Sa mógłby wejść.Edycja: Legia już wygrywa 3:0
0
oczywiście mój błąd. 0:3*
0
no oczywiście, że jest ,, nie współmierna do czyny"
0
Georg ja tam do Ciebie nic nie mam, ale nie wstawiajmy go do składu jeszcze. też mi się straaasznie marzy Reus w FC Barcelonie, ale trzeba po tej ziemi stąpać twardo i być realistą.
0
on tam przecież w ogóle nie pasuje..
0
ale w Atletico bądź BVB
0
A tymczasem... Korona Kielce vs Górnik Zabrze 3:0! piłkarze z Zabrza na tą chwilę są liderem polskiej ekstraklasy! co za emocje!
1
posłuchaj kibice by Cie wygwizdywali jakbyś Inieste posadził na ławce. musisz mieć wielką charyzmę, mentora przywódcy i przede wszystkim mentora zwycięscy. wiem, że w fifie Reus by się rozwinął do 90 może nawet, wiem.. ale to nie fifa.
0
nom dokładnie. jeśli chodzi o interesy to nie zbyt nam to idzie.
1
tak. ale dyrektor by Ci powiedział, że nie ma wizji co do Twojego rozwoju w tym klubie.
0
wygranie ligi w kwietniu, Puchar Niemiec, Półfinał LM, super Puchar Europy. czy ja wiem czy im tak zaś ,, nie idzie" ..
0
jak dobrze, że nie jesteś trenerem
7
no minę mam tą samą co on
0
mnie śmieszą, ja się tam lubię śmiać..
0
nie, o nim akurat się memy nie skończą xD
http://fangol.pl/view/65687/luis-suarez-obgryzl
0
ei jaki to kanał? jak się nazywa?
1
Cadiz CF? lol co to za drużyna. obejrzy się.
1
to najbardziej żałosna zaczepka jaka słyszałem.
1
z kim oni grają?
3
no o to, że jak przychodzi 2 bramkarzy, to jeden się wywyższa i kozaczy. nie sądzę by dobrze to świadczyło o ich stosunkach czysto sportowych, na pewno nie jeśli chodzi o pana na zdjęciu.