0

oni aż tacy chyba tępi nie są, żeby najlepszą 9 na świecie przykleić do skrzydła

0

trochę mnie dziwi ta jego pewność siebie. przeszedł z Celty Vigo do FC Barcelony to pewne, że jest pod wrażeniem zaangażowania, profesjonalizmu i jakości piłkarzy.

0

wróciła Premier League. to jest dobra wiadomość.

0

on fajne miny strzela. a poza tym jaki wynik Liverpool vs Southampton typujecie?

ja 3:1

0

Cuadrado nie jest nawet w potencjalnych? oj nie doobrze..

0

hhehe xd dzięki wielkie dobry typ.

0

nie dostanie zawieszenia na mecze, ale nie może trenować z drużyną

0

ale co Bartra? Ty ho w pierwszym składzie widzisz? hiuheheuihueuhijhehuie

0

mógłby ktoś podać jakiś link gdzie można obejrzeć tą całą sytuacje z tym ,, nowym ronaldo " ?

0

oświeć mnie teraz spięty. bo się widzę spiąłeś. to po co jest dział koszykówka. nie wydaje Ci się, że jeśli segregujemy śmieci to ma to sens? do plastiku nie wrzuca się butelek i koniec. jeśli nie było by działu o koszykówce to też nie było by tej rozmowy. ile masz tu postów pod tym artykułem? 14. teraz zobacz ile postów jest pod tym artykułem, które są na temat Victora Sada. jeśli ktoś się interesuje koszykówką, to właśnie dla niego stworzono tu dział. bez wątpienia tak to powinno wyglądać.

0

ja to myslalem, ze dzisiaj mial byc ten mecz Fiorentiny. po komentarzach widać, że był wczoraj i Fiorentina wygrała 2:1, ale fajny chociaz mecz był? dobrze Fiorentina zagrała?

7

do gory tam po prawej ,, wyloguj " teraz kliknij

0

Messi i Iniesta za Suarezem. to będzie miazga..

0

skucha . to wychowanek FC Barcelony.

0

ale co Ciebie obchodzi to jak ma wyglądać strona FC Barcelony. oświeć mnie. co nam kibicować będziesz od tego sezonu? opowiadaj

0

chyba Man UTD kupią w końcu Di Marie po takiej inauguracji. zauważyłem też, że oni w ogóle nie umieją po odejściu Fergusona grać z pierwszej piłki, bezsensowne straty na 20 metrze, gdy tylko chcą coś zrobić. Ferguson chyba tylko jest w stanie to przywrócić.

1

Falcao jest ponoć blisko transferu do Monaco .. to może być sensacja, chodź nie wierze w to za bardzo ,-)

0

ale.. według Rudzkiego się rozkręcą i to właśnie Manchester United wygra Ligę Angielską. na pewno będą mieli lepsze chwile, ale osobiście myślę, że Premier League wygra Chelsea London. Mourinho ma idealny skład dla siebie i oczywiście jak to u Joshe drugi sezon zawsze najlepszy, dopiero w trzecim przegrywają z każdym ogórkiem w lidze.

1

Atletico sprzedało Coste do Chelsea

0

wystarczyło napisać ostatnie 2 zdania. jeśli taka jest przyczyna newsów o koszu to dobra, tak chcą i tyle. mnie to nie razi tylko dziwi bo dział do koszykówki jest. jeśli to wola użytkowników w porządku.

0

IceMan. dobra. popatrz są zrobione osobne działy do dyscyplin sportowych FC Barcelony. to świetny pomysł bo wśród Polaków są również kibice futsalowej drużyny czy tej z koszykówki. nie wiem po co więc mają te działy miejsce skoro co chwile informacje o koszykówce mamy tutaj. moim zdaniem działy osobne to kolejny świetny pomysł redakcji! genialnie, ale po co w takim razie tutaj są te wiadomości. ja to przeżyje bo mi to tragedii nie robi, tylko, że to wygląda dość nieprofesjonalnie a by tak właśnie było wystarczy by artykuły były dodawane zgodnie z nazwą działu. koszykówka - koszykówka, piłka nożna - piłka nożna itp.

0

Ferguson jednak był wielkim trenerem. jak on mógł z takimi zerami tyle tytułów zdobyć..

0

jak na razie nie tylko dziwi mnie wynik 0:1 do przerwy dla Swansea, ale przede wszystkim gra Manchesteru. gdyby Van Gaal prowadził słabą technicznie drużynę to zrozumiem, że by grać na jeden lub dwa kontakty w celu przyśpieszenia gry należy jednak trochę dać czasu trenerowi i na wyniki poczekać, ale Man UTD powinno umieć przyśpieszyć grę nawet jak Swansea gra broniąc się w dziesięcioma piłkarzami. na razie grają po prostu wolno.

Nani za Hernandeza. Naniego akurat LVG powinien odblokować, on lubi szybkich i dobrych technicznie piłkarzy.

0

chodzi o to, że nie widzę w takim razie powodu do zrobienia działu dla koszykówki. jest taki dział więc chyba tak należy informacje o koszykówce zamieszczać.

0

Neuer to też jego zasługa

0

No LVG stawia nie na tych sławnych tylko lepszych. przyjdzie 16 latek na treningu zagra lepiej niż Rooney to 16 latek zagra w wyjściowym składzie. to jeden z najlepszych trenerów na świecie.

PS: Lingard kontuzja ;//

2

nie wiem dlaczego jeżeli jest dział dla koszykówki artykuły o niej są dodawane w dziale piłki nożnej. wchodzę na dział koszykówka i nie widzę tam jednego artykułu o piłce nożnej. jeśli ktoś interesuje się koszykówką to z pewnością zagląda i komentuje dział ,, koszykówka ".

0

MTD coś nie szaleje na razie.

1

jeszcze tylko 185 dni i Twoje oceny też będą się liczyć!

2

Wy jesteście zajebiści

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?