_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale co zarobi UEFA przez to, że Legia nie awansuje? co zarobi FIFA przez to, że Suarez nie zagra. OPOWIADAJ
0
ahmm. nie wiedziałem o tym. zwracam honory.
0
w punktach Ci tego nie wypisze, ale spróbuj zrozumieć. Celtic zachował się nie FAIR PLAY i gdyby on sam złożył wniosek do UEFY o nie karanie Legii bo była o niebo lepsza to klub z Warszawy grałby dalej. przeczytaj 3 razy, nie oczekuje od Ciebie, że za pierwszym zrozumiesz
0
nie od 2 godzin?
1
Indyczka. nie od 2 godzin czasami?
2
Tomaszewski: Celtic będzie wygwizdywany na boiskach w całym świecie... xd
2
ten Tomaszewski musi w końcu przestać udawać, że najlepiej zna się na piłce. wywiad w wiadomościach dla Polsat News ma teraz.. co on gada wgl..
0
tak, to też prawda.
0
tym właśnie wypracował sobie miejsce przed Deulofeu.
0
to dla mnie stuprocentowy przyszłościowy zawodnik. ma ogromny talent, można powiedzieć, że jeden z większych talentów z Barcelony B jaki ostatnio został wychwycony. jestem w stu procentach za tym, żeby go wypożyczyć, jestem w stu procentach za tym żeby został. po prostu chcę, żeby zarząd nigdy nie sprzedał go do innego klubu
0
nie. ja jestem stuprocentowym realistą. wszystko pokaże przyszłość.
0
i nie strzelał karnych..
0
tak. dokładnie. rozumiem. ale nadal nie rozumiem mianowicie jak sportowiec może potraktować sportowca w ten sposób. i mam również dosyć ciekawe pytanie, jeżeli to co zrobił Luis Suarez nazywane jest recydywą, jak ktoś o zdrowym umyślę nazwie to co zrobił Pepe w tamtym meczu. Suarez zrobił to 3 razy, Pepe nadepnął na rękę Messiemu co było widać bardzo wyraźnie. widać bardzo wyraźnie również jego niesportowe zachowania w ostatnich Derbach Madrytu, gdzie po prostu z premedytacją smarkał na Diego Coste. Pepe robi wiele dziwnych rzeczy. ale to co tutaj chciałem poruszyć to to co zrobił w linku powyżej. to była napaść na przeciwnika. czysta napaść. próba wyrządzenia krzywdy. najgorsza rzecz jaka może być.
0
no dobra teraz to cała strona huczy właśnie o tym, że 2 dni ktoś huczał. ludzie mieliśmy nadzieje, że skrócą mu karę, ja też i tyle, nie skrócili, ja się wieszać nie idę czekam na sezon. boże jest wszystko już okey, mamy wiadomość i żyjemy dalej.
0
jak się nie mylę 9 spotkań. to dla Ciebie długo? obejrzyj raz jeszcze
0
dobre. tylko, że wciąż liczę, że Pique się obudzi i znajdzie się zamiast Bartry w Twoim składzie.
4
a więc tak. jak mam po dzisiejszej wiadomości ocenić tą sytuacje
jeśli powiem, że to była bójka to źle to powiem, nie było tutaj ataku na Pepe i ataku Pepe by można mówić o bójce. nie rozumiem dlaczego to co znajdziecie w linku nie jest karane dożywotnim zakazem gry w piłkę skoro to co zrobił Suarez jest karane tak chamsko. chamsko bo wykluczono go na początku nawet z treningów. nie rozumiem dlaczego Pepe nadal gra w piłkę skoro to co zrobił jest mi bardzo ciężko opisać z uwagi na brutalność i brak jakichkolwiek hamulców u gracza Realu Madryt. nie rozumiem po prostu dlaczego nadal Portugalczyk może grać w piłkę nożną.
0
powinni zrobić to dokładnie ponad rok temu, gdy drugi raz, o wiele groźniej ,, ukąsił " Ivanowica,
0
co James robi w top10?
5
4 miesiące kary to nieporozumienie. traktują go jak debila. nas traktują jak debili. Suarez jest ofiarą fify.
0
jak się nie liczą? hah liczą się liczą. ale Ronaldo był najlepszy w LM przez cały sezon. MŚ trwały miesiąc.
1
Ronaldo powinien bezdyskusyjnie dostać tę nagrodę.
0
Messi, Iniesta, Pedro, Neymar, Munir, Dongolou, Deulofeu
0
ponoć patrzy tylko na przepisy. nie ma opcji, żeby Legia weszła do LM
6
cholera to przegraliśmy już mówisz? ;/
0
bo to ważna nagroda indywidualna w Europie? i tak są już wyniki .
25
już mnie wkurza ten fotomontaż Suareza, jest straszny. w poniedziałek mam nadzieje, że zrobią mu w końcu normalne zdjęcia.
0
REDAKCJO
to co, że Messi czy Suarez nie znajdują się w najlepszej trójce tamtego sezonu. można wstawić ten temat.
2
w poniedziałek, przed meczem o Puchar Gampera
0
dobrze chociaż, że przeciwnicy w lidze nie będą z największej półki w czasie pauzy Suareza. ale i tak jestem zdania, że 2 bezsensowne wiadomości padły dzisiaj ze strony władz futbolu, UEFY i TAS.