_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
to po pierwsze.. jak nie ma tu news'a to chyba nic nie wiadomo, logiczne
9
przeszedł znów do Liverpool'u.
kur masz google
0
ma filmiki na necie z fc barca. lepiej go zostaw.. !
0
ale mówiąc ,, gwiazda " nie myślę o zabawach. myślę o jego zachowaniu i o wypowiedziach w mediach. o tym jak się zachowuje w mediach.
0
HaHaHA :D
1
Pedro - Messi - Deulofeu?
Pedro jak nie pokazał dotąd dobrej gry dłużej niż miesiąc to nie będzie on już raczej nigdy wielki, nie sądzę by ,, wybuchł " piłkarsko kiedykolwiek. najlepsze 2 transfery FC Barcelony w ostatnich latach to moim zdaniem właśnie Neymar i Suarez. Ty być ich nie chciał w I składzie? Pedro trzeba sprzedać puki jest coś wart. skład MrPerfect'a jest okey, jeśli oczywiście Messi w nim występuje od razu za Suarez'em :)
0
boże obrażanie to tylko jedyna możliwość? nie cieszył byś się jakby awansowali do Ligi Mistrzów?
0
e no nie oszczędzają się aż tak :) wielkie dzięki, chyba obejrzę
0
wiesz coś o składzie?
1
ta masz racje. to jest straszna gwiazdka, no, ale on jest młody, a jego dojrzałość żadna. myślę, że akurat on z wiekiem będzie coraz lepszym piłkarzem/człowiekiem i powinno z nim być już tylko lepiej. a po za tym ma talent ta gwiazdorzynka i to wielki
1
tu są 3 bramki fajnie pokazane z komentarzem z canal +
0
mi go nie żal. mam nadzieje, że się nauczy chociaż na jakieś 2 sezony. to fenomen ugryzie Cie, albo nie poda Ci ręki, albo Ci strzeli najpiękniejszego hat-trika w historii Premier League, albo Ci strzeli z 40 metrów, albo Cie znów ugryzie. ja go za to uwielbiam. w sumie gościa z jajami i lekko kontrowersyjnego nie tylko politycznie ( patrz Neymar JR ) nam było trzeba.
0
ale Ty podzieliłeś się tą wiadomością, która w sumie była bez sensu ,, jak można interesować się Legia? " no można i jak jesteś w pełni zdrowy umysłowo to wiesz, że Fani są wszędzie tam gdzie ich klub i go kochają. Ty idź graj w diablo ja kibicuje FC Barcelonie.
1
na pewno lekko wstrząśnie to europejską piłką, ale musimy czekać na reakcje innych klubów w związku z tą wiadomością
5
no mój ulubieniec oczywiście. Suarez. z prezentów z komunii się tak nie cieszyłem jak z informacji ,, oficjalnie: Luis Suarez piłkarzem FC Barcelony "
0
cały urok transferowych plotek i hitów by na tym ucierpiał. chodzi Ci o to, że mają przypisaną cenę i tyle? bez negocjacji i przebić innych drużyn, jedna cena i koniec kropka? lepiej co 2 sezony karać PSG i City na 60 milionów jak oni i tak nic nie grają w Europie.. transferowa karuzela też jest ciekawa i to znacząca część futbolu.
1
kolejna świetna wiadomość
4
No z tego co tu widać już od jakiegoś czasu to FC Barcelona w koszykówce ma chyba najlepszy skład w Europie.
0
po prostu miałeś ,,pecha" xD nie szczęście hah xd
0
no taak pewnie tak. a może Legia po 3:1 w takim momencie meczu skoncentrowała by się na obronie? kto to wie co by się stało. szkoda Legi ;/
0
wystarczy, że zależy Ci nie tylko na Lechu czy Wiśle czy Polonii, ale też na Polskiej piłce :). może po awansie do fazy grupowej i zajęciu 3 miejsca przez Legie Polska Ekstraklasa dostała by kolejne miejsce w eliminacjach do Ligi Mistrzów. jeśli jesteś kibicem Lecha to się o to módl bo mistrzostwa to Wy szybko nie zdobędziecie.
0
nie wiem, nie wchodzę do Was na stronę i Was nie prowokuje, nie wiem
1
było by to co z Ibrahimovic'iem
2
jeśli masz ustawionego CR7 na profilowym i po golu dla Realu bądź drużyny przeciwnej z którą właśnie gra FC Barcelona piszesz na stronie FC Barcelony ,, GOOOOOOOOOL" to jest to czysta prowokacja i miesiąc kary to ewidentnie za mało.
4
gdyby strzelił karnego na 3:1 nie wiadomo czy skończyło by się 5:1. bramkarz po zmarnowanym karnym zaczął grę od ,, piątki " a tak to gra zaczynała by się od środka. każde podanie sprawia, że zmienia się mecz, co dopiero bramki, ale Celtic był taki żałosny w Warszawie, że faktycznie mogło by się skończyć to nawet wyżej niż 4:1
2
moje, żeby przyszedł Suarez i został Alexis :) ale i tak nie jest tak źle, ważne, żeby Alexisowi wiodło się w Arsenalu i był szczęśliwy
1
była wczoraj nie zagra już nigdy w piłkę, zostanie pilotem. jak umie ktoś wpisać Visca El Barca w google to umie też się dowiedzieć o tym w necie, 50 razy już się pytacie a jak news'a nie ma tutaj na stronie to nie ma wgl, proste.
0
ojj nie przesadzaj. nie sprawdzi się. bramkostrzelny skrzydłowy to najlepsze co u niego widzę, ale nie 9-tka
2
to jest dobry filmik. obejrzyjcie cały. haha Luis mnie rozbraja
26
imie: Luis
nazwisko: Suarez
pozycja: napastnik
wiek: 27 lat
wzrost: 181 cm
kraj: Urugwaj
prawonożny napastnik, który latem zmienił klub przenosząc się z Liverpool'u do FC Barcelony