_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
trenować. tak rozmawiać mu zabronili o boże.. wgl oddychać może?
0
Andres jak zwykle bardzo profesjonalne wypowiedzi :) i tak Guardiola jest w tym mistrzem ,, szanujemy rywala i mimo wygranej dwumecz jest wciąż sprawą otwartą "
8
w czarnej dupie.
0
Polskie lepsze co?
1
ale piłeś czy tak tylko napisałeś? dobre jest piwo w Hiszpanii?
0
i ta wiara jest niezbędna. bardzo dobry trener i świetne transfery. mam nadzieje, że wracamy
0
wiesz.. musiały by nastąpić całkowicie od nowa głosowanie.. cholera jak ja marze byś miał rację.. nie żebym był pesymistą, raczej pozostanę realistą, Legia zagra w Lidze Europy ;/
1
ale ja się nie czepiam. to Ty w tym znalazłeś zaczepkę. ja się nie czepiam ^^
0
Real Madryt vs Legia Warszawa. to jest świetna wiadomość. Super Mecz to ma być Super Mecz.
7
Gerardo na zdj: a idź pan w ch..
0
z Atletico on grał w 2 meczu 1/4 LM jakby to był mecz towarzyski. w towarzyskich meczach to on chyba już się wgl nie porusza ^^
0
życzę mu wszystkiego co najlepsze w reprezentacji Argentyny! bardzo dobrze, że tak szybko nastąpiła zmiana, Sabella nie miał tyle czasu na przygotowanie drużyny do Mundialu co on będzie miał do Copa America. nie byłem zachwycony grą FC Barcelony pod jego sterami, ale lubię go.
0
ehhhh..
0
oficjalnie: Thiago Silva kontuzjowany ;p
0
aha. a co dokładnie z tą karą?
1
Pedro się w mediach dowiedział, że mógłby grać na obronie i się zaczęły wślizgi..
0
ale to co on robił?!?!
0
co z karą Suareza?
0
ja nie wiem o kogo chodzi wgl .. to się pytam bo już słyszałem raz o nim . ale to chyba dziecko jakieś było śmieszne
0
ale nie no serio? czy beke sobie kręcisz ze mnie
0
chce zostać pilotem
0
bez zmian :D
..
0
co on takiego robił? co śmieszny był? czy tak żałosny?
0
to jest jeszcze nic...
... Ter Stegen ma kontuzje
0
z ostatniej chwili. jutro już nie napiszesz
0
my pleasure :)
6
źródło?
0
11 sierpnia?
0
no to macie, już nie trzeba pisać 100 razy,że ma kontuzje :)
0
tylko, że ich sejf a nasz.. ale polityka zerowa to fakt.