0

myślę, że jak co rok, na Orange Sport info

0

przepraszam, nie MD tylko Marca. alianta2 nic nie pisze o tym, ponoć Blatter jest za 4 miesięczną przerwą bo jak sam twierdzi ,, to co zrobił snajper FC Barcelony było recydywą"

0

Arsenal vs Manchester City o 16.00 pierwszy porządny mecz w tym sezonie

7

Kara Suarez'a skrócona do 2 miesięcy, oznacza to, że już we wrześniu wzmocni skład FC Barcelony.
MD

0

ogląda ktoś konferencje prezesa Legi Warszawa na polsat news?

0

wypożyczony bo niosą z nim nadzieje na przyszłość xd ludzie chyba myślą, że on wybuchnie piłkarsko czy coś bo przecież nie możliwym jest, żeby go tak trzymać na siłę. nie rozumiem też dlaczego nie przejdzie do Ajax'u bądź PSV. mógłby sobie tam dać radę bo to stabilna i solidna liga, i w dodatku jego narodowa.

0

oficjalne porozumienie. nie ,, piłkarzem FC Barcelony" ;p
lepiej brzmi

1

Zubi: zamknąłem usta krytykom, myślimy również o pozyskaniu Cesca Fabregasa, to świetny pomocnik..

0

nie ma tego newsa wieć napisze sam

Oficjalnie: Vermaelen piłkarzem FC Barcelony!

0

same dzieci hah

0

ee już nie był taką gwiazdą aż

0

A jak Wy oceniacie kupno Vermaelena? Zapraszamy do głosowania w naszej sondzie!
Czy kupno Vermaelena to dobry pomysł? hah xd a jaki ma do ch być? jak obrony nie ma

0

a pamiętam jak strasznie się cieszył jak tu przechodził. jego najlepszy mecz to mecz z Betisem w 1/4 Pucharu Króla, wtedy można było zobaczyć na co go stać, ale to nie piłkarz dla FC Barcelony.. asysta z Realem to jego największe indywidualne osiągnięcie w tym klubie. grał jedynie na treningach, ale strasznie był szczęśliwy jak tu przechodził :) powodzenia

0

Agent zawodnika ponoć udał się do Manchesteru

0

zarobili by chyba więcej na LM

2

on akurat w ,, rewolucji " bardzo by się przydał/opłacił

0

to dlaczego w 87 minucie? widziałem też przy linii bocznej jak trener rozmawia z blondyną wyraźnie było widać, że o Bereszyńskim rozmawiali.

0

nawet bardziej interesujący się klubem i przepisami kibic to wiedział, działacze nie? idiotyzm

0

pretensje musimy mieć do idioty, który przy wyniku 6:1 w dwumeczu na 3 minuty przed końcem spotkania wprowadza ( musiał mieć pojęcie o sytuacji Bereszyńskiego bo nie wiedza oznaczała by brak profesjonalizmu a co z tym idzie amatorstwo ) zawodnika, który nie ma prawa wejść na boisko.

5

8 godzinne zeznania świadczą o tym, że sam sąd chce go wysłuchać i nie chce nałożyć mu sankcji takich jakie nałożył mu w czasie mundialu. po prostu wiedzą, że ugryzienie ( śmiesznie niebolesne ) równa się kara 4 miesiące + zakaz treningów, a wejście wyprostowanymi nogami w przeciwnika, które może spowodować tragiczną kontuzje czy skopanie przeciwnika przez Pepe równa się czerwona kartka, lub w przypadku Pepe 7 meczów kary to śmieszne porównanie. ośmieszą się nie znosząc tej kary

0

Ty to tylko tu jesteś chyba, żeby oglądać komentarze i się w każdą luke wpiepszyć co? hah

0

za góra 7 milinów go sprzedadzą. FC Barcelona chce się go pozbyć za wszelką cenę, a AC Milan to wie, wie też, że FC Barcelona negocjuje tylko z nimi. myślę, że jak już jest taki news to będzie grał w Milanie.

1

nie patrze na komentarze zazwyczaj, jeśli się powtórzyłem to sorki, a Ty się nie spinaj już tak :)

2

Vermaelen z 2012 a z 2014 to dwaj inni piłkarze, jednak i tak się ucieszę jeśli przejdzie do nas.

0

Bale Benzema Cristiano: Vermaelen przejdzie za 19 milionów do FC Barcelony.

0

na poprawę humoru Legia 2:0 !

0

można śmiało powiedzieć, że ta przegrana jest wynikiem złego zachowania Bravo. tyle. nie mówię, że go nie lubię czy, że nie będzie grał w I składzie, po prostu to przez niego FC Barcelona przegrała ten mecz.

3

bravo 1 skład

0

aha.. ok spoko dzięki

0

po 90 minutach będzie dogrywka czy od razu rzuty karne? jak ma się ktoś spinać to niech nie odpisuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?