_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Luis Enrique kolejne + respect :)
tak się robi bo to jest prawidłowe w stosunku do tych zawodników. nie widzi ich w swoich planach i po prostu to im zakomunikował. elegancko
1
powinno to wejść już bardzo, bardzo dawno temu. to oczywiście świetna wiadomość.
0
dzięki chłopaki. po prostu nie oglądałem, a jestem ciekaw, jeszcze raz dzięki
0
może mi ktoś powiedzieć jak w tym meczu zagrał nasz nowy nabytek z Valencji? nie oglądałem spotkanie a jestem strasznie ciekaw jak grał.
1
Panie Krzysztof Majewski opis roku pod tym zdjęciem. pisze z podłogi
0
chyba szejkowie to fani Realu. jak narazie słabo wychodzi współpraca FC Barcelony z PSG
0
zamknij nam gęby ,, rudy "
2
Zubi te drzwi otwórz akurat
0
w stu procentach się z Tobą zgadzam, świetnie to opisałeś, ale.. czy nie uważasz też, że przez te lata wielcy piłkarze i trenerzy innych drużyn wiedzą jak dokładnie się ustawić całym zespołem na boisku, żeby największe atuty taktyki trenerów FC Barcelony nie dawały rezultatów? myślę, że nie tylko FC Barcelona gra na boisku, ale też przeciwnik, myślę, że często to, że Messi jest bardziej cofnięty, to, że Alexis nie umie się na boisku odnaleźć, to, że Iniesta nie pokazuje świetnej formy i podań, to również zasługa taktyki drużyny przeciwnej. wierze, że teraz takie zespoły jak Atletico czy Chelsea, gdyby miały wybierać między FC Barcelona Realem Madryt czy Juventusem, PSG, Manchesterem City, wybrały bez wątpienia FC Barcelone bo kiedyś tak niepowtarzalna taktyka okazuję się w teraźniejszości bardzo prosta do zatrzymania przez chociażby dobre, mądre i prawidłowe ustawienie 3 pomocników w środku pola i agresywny pressing.
0
bo przede wszystkim TIKI TAKA od 2 sezonów to nasz główny gwóźdź do trumny. bezsensownym klepaniem nic nie zrobi nikt. bezsensowne klepanie pokazało w półfinale LM 2012/13, że przy dobrze ustawionym w obronie zespole na 2 mecze FC Barcelona ma jedną setkę, Marca Bartry.. dla mnie TIKI TAKA RIP 2008-2012 tak jak widzimy w wielu ,, memach ". prawda właśnie taka niestety jest. kocham ten styl oglądać i uwielbiam go za te tytuły, które przyniósł w tak wielkim stylu, ale ten styl to już nie jest gwarancja żadnego tytułu, chyba, że myślisz o pucharze Gampera
0
oby tylko nie było w tym TIKI TAKI
0
z koszulki FC Barcelony na całkiem inną
0
a Pique sie ostatnio sześcioma chwalił.. xd
0
Bartrze pasuje najbardziej całkowita zmiana koszulki :)
0
http://fangol.pl/view/63257/hummels-w-barcelonie
co o tym sądzić. przecież nie podpisał jeszcze nic z ManUtd. może to jakis sensacyjno-tajny transfer zarządu FC Barcelony.
2
bardzo fajny, nie jestem ekspertem, ale bardzo mi się podoba :)
0
nie no nic nie zrobisz, jaja se robiłem
0
co za zdjecie..
0
ale staram się jak mogę sorki ;)
0
nie mam czucia w klawiaturze za bardzo bo jestem w połowie niepełnosprawny.
0
0
po prostu DOBRZE naucz się naszego języku, proponuje... .
1
oni ,, out " Messi ,, stay "
0
najlepsze: Suarez CONTRA James
sorki, ale nie ta półka
0
HAHAHAHAHHAHA
gówno prawda, tak na prawdę wiedzą, że już możliwość pozyskania stopera ,, first class " bardzo zmalała i chcą to zamazać wieloma, oficjalnie potwierdzonymi doniesieniami o transferach obrońcy. Niech ubi coś wymyśli bo wiadomo, że Francuz to nie jest to..
0
Deco: no raczej, że nie będzie.
PS: nigdy za Tobą nie przepadałem, ale zawsze Cie szanowałem. zdrowia
0
jaki chcieliście mieć ,, gorący temat " od PROFESJONALISTY TOTALNEGO :) to idolt wszystkich co sięgają po mikrofon dziennikarzy. lepszy od niego jest tylko Pep Guardiola. Iniesta to ,, FACH ". ma do tego DRYG. to gość, to profesjonalista
0
ale w porównaniu do profesjonalnego piłkarza, który od małego zarabia strasznie dużo a co dopiero teraz to my na prawdę klepiemy biedę a on ...
0
ma trochę łapę ( zdjęcie z Alb'ą )
4
bo jest dojrzały i ma w głowie poukładane.