0

albo totalna miazga

1



już wiemy dlaczego..

0

pamiętam jak po meczu Urugwaju z Anglią nagle pokazał się mały, skromny temacik ,, dlaczego Luis Suarez mógłby grać dla FC Barcelony" ? a tu z dnia na dzień temat po temacie i bach! mamy najlepszy atak na świecie.

0

jeszcze tylko Hummels, ale i tak przydał by się jeszcze jeden pomocnik.

0

ja już chcę pierwszy mecz

1

fotomontarz w stylu amatorskim.

1

obudzę się i uświadomie, że to był tylko sen?

1

no ładnie. bardzo fajnie napisany przykład. zgodzę się

0

komediowe, ale w realu będzie miało dużo wspólnego. nie dosłownie to, ale na pewno blisko

0

wróciiiii.... mówili oficjalnie już, że 3 tygodnie.

0

przez Niemców nie może grać

0

i ktoś kiedyś napisał, że Neymar jest jeszcze młody mentalnie. uwierzycie?

0

dla mnie nie. wejdź na mój profil, zobacz co sądzę o transferze Sanchez'a i Suarez'a. napisz coś teraz.

0

bezsensowna gadka Twoja. Neymar Suarez Messi . ławka Pedro Deulofeu . nie przydałby się Alexis Sanchez, który swój wybuch sportowy ma jeszcze przed sobą?. pomyśl chłopie bo bluzgami można rzucać łatwo. gorzej już z konkretnym przemyśleniem sytuacji ?

1

bardzo mi to co napisałeś podoba

0

dobra, idę opijać

0

dałby, gdyby został Sanchez.

0

kupią Falcao

0

posłuchaj, ale kosztem siebie samego! nie powinno się go porównywać z Sanchez'em, i opłakując go krytykować naszą nową, świetną, typową dziewiątkę. boje się, że w szególności krytyka będzie ze strony fanów Sanchez'a.

0

podobny komentarz był na rm.pl jakby kopiuj , wklej

1

jest tylko jeden minus. każdy jego gorszy występ, każda gorsza akcja, będzie krytykowana przez fanów Alexisa Sancheza strasznie surowo. sam jestem wkurzony, że kosztem Suarez'a nie odszedł Pedro Rodriguez, ale niestety czy Pedro czy Alexis, obaj musieli by pogodzić się z ławką. teraz dyskusja

0

nie. za Arsenalem teraz?

1

Messie;go nie kupiliśmy. on jest wychowankiem co Ty piszesz..

1

teraz mogę się wygadać ;p ja uwielbiam Suarez'a. zachwycam się tym co robi nie tylko w polu karnym, i zachwycam się tym co robi w polu karnym. jak zobaczycie jego bramki to zobaczycie, że w każdej, w każdej, KAŻDEJ on strzelił ją dzięki swojej inteligencji. wkurza mnie jego kontrowersja na boisku, ale jeśli widzę, że po tym strzela z 44 metrów bramkę Norwich City i cieszy się jak Cristiano Ronaldo po bramce z karnego to myślę to gość, który do zdobywania zdobywanie bramek potrzebuje tylko chwilę namysłu. tego panowie nie ma Messi, tego panowie nie wiem czy ktoś miał...

0

bo FC Barcelona się szanuje, ale Real też się szanuję, to Mourinho naciągnął ich reputacje, tylko, że...
... FC Barcelona to klub najbardziej znany z wiary, zdobywania wielu trofeum dzięki wymyślonej przez siebie samych metodzie gry w piłkę i jest na pewno przykładem nie tylko wielu trenerów jak grać w piłkę, ale i ludzi jak iść przez życie.

4

według rm . pl to oni z Messim się nie dogadają i na pewno nie wypali Suarez tak jak nie wypalił Ibra. 21 bramki i wiele asyst Ibry w jednym sezonie dla nich to nie wypał.

dobra. najlepszy atak na świecie już znamy, teraz czekajmy na rezultat

1

ile chyba az na rm.pl

2

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssssssssssssstttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

ja w każdej widzę u niego bardzo dobre myślenie. to dla mnie perfekcyjny snajper.

1

tak na humoru poprawę..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?