0

ludzie po prostu Holandia mu odpadła z Argentyną z MŚ, po drugie dawno nie było o nim słychać, więc musi coś od czasu do czasu powiedzieć. po trzecie Suarez z Messim i Neymar'em nie dogadają się na pewno .. ale w pierwszym sezonie co i tak moim zdaniem da nam chociaż jedno trofeum. potem można wymagać wiele i ich podziwiać. wszystko musi mieć trochę czasu... ważne by o tym pamiętać.

0

najlepszy ? przecież to inni ludzie, inni piłkarze inna historia. na prawdę jest to najgorszy przykład uwierz

0

tak to również dobry wybór. najlepiej jak mógłby mówić płynnie po Polsku bo to ważne, ale polski poziom trenerski niestety po prostu nie istnieje.

0

tylko, że Messi to piłkarz historyczny. nie sądzę by sprzedaż w tej chwili czy za rok Messiego za grubą kasę mogłoby być dobre dla wizerunku klubu, który tak o wizerunek dba. Messi odejdzie za darmo do Argentyny po zakończonym kontrakcie, obiecuje. i nie hejtuj tak będzie bo musi

0

jezus maria ;o dotarł z drużyną do mistrzostw świata po meczach, gdzie rywale bronili się w 10 przed swoim polem karnym, faktycznie on musiał go wygrać, wtedy było by ,, co się stało ,że Messi ma teraz tak świetną formę". nie wygrał z najsilniejszą drużyną na świecie. robi różnice jak tylko ma piłkę przy nodze.

0

wiesz, Messiemu to akurat wiele zawdzięcza taki, każdy, przeciętny dzieciak nawet w Polsce, wiesz to nie tylko wielki piłkarz, ale idol wielu. dzięki niemu najpiękniejsze chwilę przeżyło większość z nas jako kibiców FC Barcelony. nie powinno się pod koniec myśleć tokiem ,, jak najwięcej za niego zgarnąć "

0

myślę, ze Mistrzostwa Świata nie są trudniejsze od Ligi Mistrzów czy Ligi krajowej. myślę, że nie.

1

czyli mieli wszystkich miażdżyć tak? aha

0

hmm medal? w sumie wiele szkółek piłkarskich jest w końcu otwartych, w sumie potencjał mamy tylko trenerów wybieramy takich jak np Fornalik, Smuda, Nawałka.. totalnie bezsensownie.. bo trener jest najważniejszy. myślę, że po wybraniu odpowiedniej drogi szkolenia młodzieży, brązowy medal nie jest nierealny.

0

widać, że nie warto się z Tobą liczyć i zadawać. widać, że jeśli ktoś dla FC Barcelony poświeci całe życie i cały swój wolny czas to przyjdzie kiedyś taka chwila w której Ty o wszystkim zapomnisz i będziesz chciał go sprzedać. ciesze się tylko, że takich kibiców jest mniej niż prawdziwych, uczciwych. ja bym Messie'go puścił do Boca Juniors za darmo po zakończonym kontrakcie.

0

to, że to był mecz detali to racja.

0

Blatter stary druhu! dogadamy się ;)

21

ciekawe czy Messim będziemy mogli użyć sprintu bez piłki

1

po pierwsze, ja jak to ja nie widziałem meczu tylko piłem, super..
po drugie, nie mogę za dużo dyskutować o tym kto powinien w finale wygrać czy nie bo nie widziałem spotkania
po trzecie wierze w to, że Niemcy zasłużyli na tą wygraną, chodzi o ostatnie 12 lat. było widać, że mają przez ten czas jeden styl gry, jedną filozofię i świetnie grają w piłkę, nie mogli nie wygrać w końcu takiej imprezy bo po prostu to im się należy. brawo!
szkoda, że Argentyna nie wygrała.

0

ktoś keidyś powiedział ,, mecz meczowi nie równy " miał rację. Algieria vs Niemcy , Niemcy vs Portugalia, Holandia vs Kostaryka, Holandia vs Brazylia. Niemcy vs Brazylia , Niemcy vs Argentyna. to każde spotkanie będzie inne

0

uuu.. no ludzie..

2

ten Oscar umie grać..

0

ale brak czerwieni to chyba też niezły prezent.

0

na ten czas by zrobić sobie golleade na Brazylii, wystarczy średniego poziomu taktyka na mecz, najlepiej trenera z Europy.

0

nie 10? karny Jamesa nie był po kontuzji ?

0

Brazylia jest jak Real Madryt w lidze Hiszpańskiej w sezonie 2012/1013 lub FC Barcelona w 20/112012. nie wie jak to jest, że robią to co inni a tracą bramki ( i w tamtym przypadku punkty ) jak nikt inny

1

Robben naśladuję Messie'go ? wygląda na znacznie lepszego dynamicznie niż jeszcze jakiś czas temu

0

sędzia na razie bohaterem spotkania.

0

Robben to fenomen, on wybuchł piłkarsko dokładnie rok temu. niesamowite.

0

już wiem jak wygląda gra Brazylii!!! jak np przegrywasz w FIFI'e 2:0 i tak w 60 minucie dasz na ,,mega ofensywny". biegają do ataku bezmózgim pressingiem w pięciu zapominając o środku pola, no tylko taki przykład na myśl mi przychodzi, bo co napiszę? boisko szkolne na WF'ie?

1

błąd sędziego, powinien być profesjonalistą. czerwień i rzut wolny

0

Brąz dla Brazylii!

0

dobra, nie mam pojęcia o piłce

4

gdyby nie fatalne zachowanie obrony w ostatnich minutach wyjazdowego meczu z Crystal Palace to można powiedzieć, że w większości on przyczyniłby się do zdobycia 1 tytułu Premier League dla Liverpool'u, o tym nie napiszą

0

Włoska ma Napoli i Juventus Turyn, Francuska tylko PSG, Portugalska Benfice Lisbone, która mistrza Włoch pokonała w dwumeczu w półfinale LE. PSG wie tylko co to 1/4 LM, Juventus od dawna też nie wie co to półfinał. Zgadzam się z tym rankingiem, ale szybko wróci to na swoje miejsce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?