0

on ma nam nie sprzyjać tylko być konsekwentnym i dwustronnym.

0

no i właśnie to będzie sprawdzian. po tym meczu mówcie kto jest dobry a kto nie :)

1

no jak Iniesta chyba nie. Laboga też nie był jakoś zauroczony Chorwatem. pomocnicy w Barcelonie są kluczowi i takie bardzo bezpieczne podania Ivana na początku meczu i brak jakiegokolwiek podjęcia ryzyka mnie też irytował. potem myślę, że podniósł poziom. miał też 2 mogące bardzo źle skutkować spóźnione wślizgi. to też mnie nie pokoi. plus to asysta a wielki plus to bardzo groźne piłki za linie obrony, wiedziałem, że dobrze to potrafi i to właśnie wczoraj pokazał.

0

Messi ma to coś. jak jest przy piłce zmotywowany to jego każde, każde, KAŻDE zagranie, podanie stwarza zagrożenie. wiesz o tym jak oglądasz jego grę z uwagą. Ronaldo tego akurat nie ma.

1

niee oni muszą się tym podzielić

0

poprawione, dzięki za prawidłowe przetłumaczenie :)

0

nie zrozumiałem

0

Rakitic nie równał się wczoraj z Iniestą. 10 dla Messiego nie trzeba komentować po prostu chyba dasz mu ją zawsze.

0

oj chyba redakcja przy pomyślę o wystawianiu ocen nie przewidziała niepotrzebnego spamu użytkowników, którzy chcą się swoimi podzielić.

4

Messi jest lepszy.

1

a jak Ty byś zagrał mając skład Elche :) nie tyle to był dobry pomysł co ,, jedyny ". to inauguracja sezonu i na prawdę bardzo wysoka porażka nie była by dobra dla zespołu.

0

no od 1.5 miesiąca jak dobrze liczę

0

dokładnie ,, fajnie udzielał, mądrze pisał " ...

0

ale to jednak dopiero pierwszy oficjalny mecz z jedną z najgorszych drużyn w lidze w dodatku na Nou Camp. myślę, że jeśli Luis Enrique ( wszystko na to wskazuje ) chciał by Zubi pozyskał go za wszelką cenę to znak, że ma co do niego plany i wie na co go stać, ale chyba po odzyskaniu przez Vermaelena formy to właśnie belg wejdzie w miejsce Mathiue i razem z Pique zagrają w środku obrony.

0

ciekawe czy na świetną grę Messiego bez piłki wpłynął przede wszystkim trener czy to sam Messi zrozumiał, że na stojąco nie uda mu się zdobyć złotej piłki

1

za tydzień nowa szkoła! gimnazjum to na prawdę fajne czasy więc korzystaj z nich!

1

miał też jeden bardzo dobry sprint do linii bocznej

0

i? on się spuszcza co mecz jak Messi gra. oglądać się czasami nie da meczu przez to.

0

lepsze drużyny mam nadzieję, że nie będą bronić się w 11. kontratak przy takich piłkarzach jest bardzo silny. mowa o naszym zespole. Messi, Iniesta, Suarez, Neymar czy Rakitic na prawdę świetnie umieją w kontrataku znaleźć wolną przestrzeń na boisku.

1

a tak to ogólnie masz bardzo dobre oceny, może się troszkę zdenerwowałem tym Rafinha, ale patrząc na resztę zgadzam się na prawdę w 100% i można je tylko skopiować i wkleić do moich, na prawdę.

0

jasne, że Munir zasłużył na 7.5, ale jak bierzemy pod uwagę w wystawieniu mu ocen fakty takie jak ,, pierwszy mecz na Camp Nou " czy ,, jego wiek " to weźmy pod uwagę u Refinhi to, że po pierwsze przez Mashe grał tylko 45 minut a po drugie nie na swojej pozycji.

0

Rafinha- 3 Munir - 7.5? haha
powinni Ci zablokować możliwość wystawiania ocen .

0

ale Finał MŚ to już historia. po co do tego wracać. już tego nie będzie, mamy sezon klubowy

0

ja wczoraj Mashe dostał czerwoną kartkę to może to brzmi śmiesznie, ale po małym wkurzeniu doszedłem do wniosku, że to dobra wiadomość.. Elche broniło się całym zespołem a my do 30 minuty mieliśmy 2 strzały z czego zero celnych. strasznie wolna gra, straszna Tiki Taka. więc po czerwonej kartce w końcówce pierwszej połowy wiadomo było, że mecz w drugiej po prostu zmieni się. Elche już nie będzie się tak bronić co a wolne miejsca na boisku bardzo dobrzy piłkarze świetnie wykorzystują. na Camp Nou z klubami z dolnej części tabeli FC Barcelona powinna chyba zawsze grać w 10 tylko po to by wybić z głowy przeciwnikowi autobus, który kiedyś może być bardzo mądrze ustawiony i ciężki do pokonania. ( patrz sezon temu z Espanol )
śmieszne to, ale tak właśnie myślę.

1

niech oni dają sobie z nim spokój, jeśli okaże się, że go kupią to jedna myśl mi przychodzi jedynie do głowy, to po prostu ma związek z sprawą Neymara

0

nie widzicie, że on ma tu konto od paru dni? pewnie udaje, że jest bardzo poukładanym fanem co mnie osobiście mocno prowokuje. raulmadryt skopiuj to i napisz na stronce realu madryt. czy ty nie pojmujesz młody, że macie też swoją stronkę?!

2

ronaldo w tym meczu to blad

0

Kooke !! niewiele

1

czy bedzie " tony hołk " ronalto

0

atletico atak pozycyjny FAIL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?