_prawdziwy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2014
Częstochowa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
on ma nam nie sprzyjać tylko być konsekwentnym i dwustronnym.
0
no i właśnie to będzie sprawdzian. po tym meczu mówcie kto jest dobry a kto nie :)
1
no jak Iniesta chyba nie. Laboga też nie był jakoś zauroczony Chorwatem. pomocnicy w Barcelonie są kluczowi i takie bardzo bezpieczne podania Ivana na początku meczu i brak jakiegokolwiek podjęcia ryzyka mnie też irytował. potem myślę, że podniósł poziom. miał też 2 mogące bardzo źle skutkować spóźnione wślizgi. to też mnie nie pokoi. plus to asysta a wielki plus to bardzo groźne piłki za linie obrony, wiedziałem, że dobrze to potrafi i to właśnie wczoraj pokazał.
0
Messi ma to coś. jak jest przy piłce zmotywowany to jego każde, każde, KAŻDE zagranie, podanie stwarza zagrożenie. wiesz o tym jak oglądasz jego grę z uwagą. Ronaldo tego akurat nie ma.
1
niee oni muszą się tym podzielić
0
poprawione, dzięki za prawidłowe przetłumaczenie :)
0
nie zrozumiałem
0
Rakitic nie równał się wczoraj z Iniestą. 10 dla Messiego nie trzeba komentować po prostu chyba dasz mu ją zawsze.
0
oj chyba redakcja przy pomyślę o wystawianiu ocen nie przewidziała niepotrzebnego spamu użytkowników, którzy chcą się swoimi podzielić.
4
Messi jest lepszy.
1
a jak Ty byś zagrał mając skład Elche :) nie tyle to był dobry pomysł co ,, jedyny ". to inauguracja sezonu i na prawdę bardzo wysoka porażka nie była by dobra dla zespołu.
0
no od 1.5 miesiąca jak dobrze liczę
0
dokładnie ,, fajnie udzielał, mądrze pisał " ...
0
ale to jednak dopiero pierwszy oficjalny mecz z jedną z najgorszych drużyn w lidze w dodatku na Nou Camp. myślę, że jeśli Luis Enrique ( wszystko na to wskazuje ) chciał by Zubi pozyskał go za wszelką cenę to znak, że ma co do niego plany i wie na co go stać, ale chyba po odzyskaniu przez Vermaelena formy to właśnie belg wejdzie w miejsce Mathiue i razem z Pique zagrają w środku obrony.
0
ciekawe czy na świetną grę Messiego bez piłki wpłynął przede wszystkim trener czy to sam Messi zrozumiał, że na stojąco nie uda mu się zdobyć złotej piłki
1
za tydzień nowa szkoła! gimnazjum to na prawdę fajne czasy więc korzystaj z nich!
1
miał też jeden bardzo dobry sprint do linii bocznej
0
i? on się spuszcza co mecz jak Messi gra. oglądać się czasami nie da meczu przez to.
0
lepsze drużyny mam nadzieję, że nie będą bronić się w 11. kontratak przy takich piłkarzach jest bardzo silny. mowa o naszym zespole. Messi, Iniesta, Suarez, Neymar czy Rakitic na prawdę świetnie umieją w kontrataku znaleźć wolną przestrzeń na boisku.
1
a tak to ogólnie masz bardzo dobre oceny, może się troszkę zdenerwowałem tym Rafinha, ale patrząc na resztę zgadzam się na prawdę w 100% i można je tylko skopiować i wkleić do moich, na prawdę.
0
jasne, że Munir zasłużył na 7.5, ale jak bierzemy pod uwagę w wystawieniu mu ocen fakty takie jak ,, pierwszy mecz na Camp Nou " czy ,, jego wiek " to weźmy pod uwagę u Refinhi to, że po pierwsze przez Mashe grał tylko 45 minut a po drugie nie na swojej pozycji.
0
Rafinha- 3 Munir - 7.5? haha
powinni Ci zablokować możliwość wystawiania ocen .
0
ale Finał MŚ to już historia. po co do tego wracać. już tego nie będzie, mamy sezon klubowy
0
ja wczoraj Mashe dostał czerwoną kartkę to może to brzmi śmiesznie, ale po małym wkurzeniu doszedłem do wniosku, że to dobra wiadomość.. Elche broniło się całym zespołem a my do 30 minuty mieliśmy 2 strzały z czego zero celnych. strasznie wolna gra, straszna Tiki Taka. więc po czerwonej kartce w końcówce pierwszej połowy wiadomo było, że mecz w drugiej po prostu zmieni się. Elche już nie będzie się tak bronić co a wolne miejsca na boisku bardzo dobrzy piłkarze świetnie wykorzystują. na Camp Nou z klubami z dolnej części tabeli FC Barcelona powinna chyba zawsze grać w 10 tylko po to by wybić z głowy przeciwnikowi autobus, który kiedyś może być bardzo mądrze ustawiony i ciężki do pokonania. ( patrz sezon temu z Espanol )
śmieszne to, ale tak właśnie myślę.
1
niech oni dają sobie z nim spokój, jeśli okaże się, że go kupią to jedna myśl mi przychodzi jedynie do głowy, to po prostu ma związek z sprawą Neymara
0
nie widzicie, że on ma tu konto od paru dni? pewnie udaje, że jest bardzo poukładanym fanem co mnie osobiście mocno prowokuje. raulmadryt skopiuj to i napisz na stronce realu madryt. czy ty nie pojmujesz młody, że macie też swoją stronkę?!
2
ronaldo w tym meczu to blad
0
Kooke !! niewiele
1
czy bedzie " tony hołk " ronalto
0
atletico atak pozycyjny FAIL