0

co Ty bełkoczesz człowieku? potencjał masz w każdej chwili, ciągle się rozwijasz, lub już tylko spadasz. nie stoisz w miejscu nawet sekundę. życie. Neymar ma potencjał

0

co? co mnie obchodzi to jak trener odznaczył go w składzie. potencjał to proste równanie. wiek, umiejętności, szybkość rozwoju i oczywiście efektowność gry. ma potencjał do bycia najlepszym. ja go nie lubię tak bardzo, po prostu prawdziwie go oceniam. co to za sztuka.. żadna. ma potencjał i koniec, na razie gra bo gra, ale w debiutanckim meczu jego gol dał nam jedyny w tamtym roku puchar, on ma potencjał.

1

może. fajki idą chyba jednak bardziej na płuca.

0

Mathiue ma ból płucu

0

nie. Neymar ma wielki potencjał. nie można nie widzieć tego bo on ma 22 lata i ciągle się rozwija. ma potencjał

1

ta asysta pokazuje jedno - Neymar ma WIELKI potencjał

0

chyba ważna jest wygrana. pod koniec eliminacji nie będzie nikt myślał czy zagrali " cienko "

0

Halilović w podstawowym. niesamowicie się rozwija. chyba mamy do czynienia z genialnym pomocnikiem.

0

jak to jest Twoje zdjęcie to jesteś bardzo ładna. a co do tematu to nie trzeba Xaviemu pisać o szacunku " bo nie przeszedł " do Bayernu. jeżeli wyniesie się z Barcelony to nie przez stratę do niej miłości tylko przez osobiste powody, rodzinę. myślę, że skończy tutaj karierę bo Xavi to Barca i wice

0

to kup pada...
wgl mam do Was pytanie. tak wiem, można przyzwyczaić się do klawiatury w FIFA, ale po 2 dniach gry na kontrolerze jest się do niego przyzwyczajonym na 100%. o wiele więcej zalet gracz traci grając na klawiaturze. pad - NFS i FIFA po to go stworzono. jeżeli gra się na padzie, można w 100% pokazać swoje umiejętności, szybsza reakcja zawodnika, po pierwsze dobra reakcja zawodnika. ludzie macie, kupcie, tanio, grajcie

http://allegro.pl/gamepad-do-pc-podwojna-wibracja-dual-shock-tanio-i4554686294.html

świetna podróba pada z PS2 ! 10zł, ale nie myśl sobie, że jest " tygodniowy "
stabilność idealna na stratę bramki w 90 minucie! zależy oczywiście jak MOCNO zareagujesz na tą bramkę...

0

na klawiaturze to członek nie granie.

0

uwielbiam Twoje ciekawostki.

0

studia? praca?

0

ja mam wakacje od niedawna teraz pije z rana browary " opór " i idę spać po południ. wstaje o 17 i piwa opór i idę spać. zasłużone wakacje, ciężko pracuje

0

wyjdź po prostu z domu czasem

0

mogło, ale tak jest również poprawnie.

0

Bravo? nie ważne, kot będzie bronił. Zubi kłamał z wakacjami

0

te jego oczy ja nie wiem jak one wgl idą.

0

jezus ty też się obudziłeś.

0

daniel95 to fan realu widać. on nawet u siebie za nimi jest. wszystko jasne. nie powinno być możliwości rejestracji konta fanom realu na tej stronie i fanom FC Barcelony na stronie realu

1

ronaldo wiecznie drugi. dobra, słuchaj pokazałeś klasę swojej drużyny. pisz już co sobie chcesz

1

,, zgłaszaj założę nowe konto! " na IP dostaniesz. załóż se nowego neta.

0

jesteś świetny! załóż nowe konto bo jutro się nie pochwalisz już tym.

0

z Simaone na ławce jedynie co im może spuchnąć to gablota z trofeami.

2

hmm nazwa strony fcbarca.com chyba dużo tu wyjaśnia. to chyba strona przeznaczona właśnie do tego.

3

0

bo napisał ,, kurwa" ?

0

1

no on dobija z karnego

1

po ten Error 505 to taka przykrywka. to specjalny kod. spadaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?